iDNES.cz / Volby

  • Pátek 16. listopadu 2018 Otmar

Výsledky pro obec Kaplice Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
47,12 %
volební účast

Celkem se volí 21 zastupitelů

Legenda

5KDU-ČSL

3Hora 2014

3PRO2016

2JIH 12

2KSČM

2ODS

1

1

1ČSSD

1SPD

Počet zvolených zastupitelů v obci

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (19,17 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 8 465 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Otevřená radnice (13,37 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 5 905 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Politické hnutí PRO 2016 (12,33 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 5 444 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
JIHOČEŠI 2012 (9,1 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 4 018 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (9,04 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 3 990 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Občanská demokratická strana (8,14 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 3 596 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
SNK Evropští demokraté a nezávislí kandidáti (6,62 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 921 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
NEZÁVISLÍ a TOP 09 (6,18 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 2 727 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Česká strana sociálně demokratická (6 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 2 649 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (5,24 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 314 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Strana zelených (4,81 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 125 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová5 mandátů
19,17 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Pavel Talíř

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

52let, starosta, Pořešín
871
2.
Pavla Opekarová

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 2

63let, farmaceutická asistentka, Kaplice
799
3.
Mgr. Stanislav Trs

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 3

33let, vedoucí KIC, Kaplice
699
4.
Ing. Jan Gušl

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 11

63let, předseda představenstva, Kaplice
444
5.
Václav Holemý

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 4

48let, skladník, Pořešín
404
Otevřená radnice3 mandáty
13,37 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Libor Lukš

kandidátní listina: Otevřená radnice
pořadí na kandidátce: 1

50let, místostarosta města, Kaplice
635
2.
Mgr. Jana Drdáková

kandidátní listina: Otevřená radnice
pořadí na kandidátce: 3

50let, ředitelka školy, Kaplice
554
3.
JUDr. Vanda Kárová

kandidátní listina: Otevřená radnice
pořadí na kandidátce: 2

61let, konzultant, Kaplice
543
Politické hnutí PRO 20163 mandáty
12,33 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Václav Mocek

kandidátní listina: Politické hnutí PRO 2016
pořadí na kandidátce: 1

69let, podnikatel, Kaplice
371
2.
Josef Koschant

kandidátní listina: Politické hnutí PRO 2016
pořadí na kandidátce: 5

47let, zástupce vedoucího, Kaplice
355
3.
Miroslav Paukner

kandidátní listina: Politické hnutí PRO 2016
pořadí na kandidátce: 6

41let, prodavač, Kaplice
344
JIHOČEŠI 20122 mandáty
9,1 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jana Kopúnová

kandidátní listina: JIHOČEŠI 2012
pořadí na kandidátce: 1

35let, učitelka, Kaplice
429
2.
Mgr. Pavel Janota

kandidátní listina: JIHOČEŠI 2012
pořadí na kandidátce: 2

39let, sociální pracovník, Kaplice
304
Komunistická strana Čech a Moravy2 mandáty
9,04 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Josef Kaloš

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

71let, důchodce, Kaplice
329
2.
Josef Bedlivý

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 4

72let, důchodce, Kaplice
250
Občanská demokratická strana2 mandáty
8,14 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Karel Mach

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

50let, podnikatel, Kaplice
374
2.
Martin Pařízek

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 10

32let, vedoucí prodejny, Kaplice
283
SNK Evropští demokraté a nezávislí kandidáti1 mandát
6,62 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jiřina Kostková

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté a nezávislí kandidáti
pořadí na kandidátce: 2

57let, knihovnice, Kaplice
306
NEZÁVISLÍ a TOP 091 mandát
6,18 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Josef Šedivý

kandidátní listina: NEZÁVISLÍ a TOP 09
pořadí na kandidátce: 1

63let, soukromý zemědělec, Kaplice
326
Česká strana sociálně demokratická1 mandát
6 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Pavel Svoboda

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

51let, podnikatel v zemědělství, Kaplice
326
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)1 mandát
5,24 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Václav Mikeš

kandidátní listina: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadí na kandidátce: 2

40let, požární technik, Kaplice
168

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
505
Otevřená radnice
303
Politické hnutí PRO 2016
0+33
JIHOČEŠI 2012
1+12
Komunistická strana Čech a Moravy
202
Občanská demokratická strana
1+12
SNK Evropští demokraté a nezávislí kandidáti
0+11
NEZÁVISLÍ a TOP 09
3-21
Česká strana sociálně demokratická
2-11
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
0+11
Strana zelených
000
SNK Evropští demokraté
2-20
ANO 2011
2-20
Zvolte obec Účast
Benešov nad Černou 57,39 %
Besednice 58,87 %
Bohdalovice 63,27 %
Brloh 57,33 %
Bujanov 56,19 %
Černá v Pošumaví 59,42 %
Český Krumlov 42,58 %
Dolní Dvořiště 57,97 %
Dolní Třebonín 66,44 %
Frymburk 60,10 %
Holubov 65,80 %
Horní Dvořiště 56,72 %
Horní Planá 47,82 %
Hořice na Šumavě 45,02 %
Chlumec 60,27 %
Chvalšiny 64,11 %
Kájov 57,81 %
Kaplice 47,12 %
Křemže 55,22 %
Lipno nad Vltavou 57,69 %
Loučovice 45,08 %
Malonty 56,23 %
Malšín 75,00 %
Mirkovice 58,03 %
Mojné 84,21 %
Netřebice 49,12 %
Nová Ves 64,26 %
Omlenice 54,10 %
Pohorská Ves 47,87 %
Polná na Šumavě 77,92 %
Přední Výtoň 75,65 %
Přídolí 54,44 %
Přísečná 56,71 %
Rožmberk nad Vltavou 79,09 %
Rožmitál na Šumavě 67,55 %
Soběnov 73,38 %
Srnín 56,57 %
Střítež 65,36 %
Světlík 51,30 %
Velešín 47,45 %
Větřní 42,02 %
Věžovatá Pláně 88,03 %
Vyšší Brod 49,07 %
Zlatá Koruna 64,70 %
Zubčice 67,07 %
Zvíkov 67,11 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz