iDNES.cz / Volby

  • Pátek 16. listopadu 2018 Otmar

Výsledky pro obec Jindřichův Hradec Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
45,08 %
volební účast

Celkem se volí 27 zastupitelů

Legenda

8ČSSD

4

4ANO

3SNK ED+STAN+NK

2ODS

2

2KSČM

2Piráti

Počet zvolených zastupitelů v obci

Česká strana sociálně demokratická (24,64 % hlasů)
obhajuje 13 mandátů, strana získala 46 464 hlasů (obsadili 8 mandátů)
8
Hradec srdcem a rozumem + Svobodní (12,48 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 23 545 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
ANO 2011 (11,91 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 22 469 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
SNK ED a nezávislý kandidát STAN (11,71 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 22 090 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Občanská demokratická strana (8,14 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 15 348 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
PATRIOTI Jindřichův Hradec (7,79 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 14 700 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (7,76 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 14 641 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Česká pirátská strana (6,79 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 12 810 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Lidovci a Zelení PRO Jindřichův Hradec (4,58 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 8 644 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (4,18 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 7 885 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká strana sociálně demokratická8 mandátů
24,64 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Stanislav Mrvka

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

65let, starosta města, Jindřichův Hradec II
3 094
2.
Ing. Bohumil Komínek

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

45let, místostarosta města, Jindřichův Hradec V
2 218
3.
Ing. Petra Blížilová

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 6

46let, místostarostka města, Jindřichův Hradec II
2 126
4.
Bc. Miroslav Kadeřábek

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 3

62let, hasič, Radouňka
1 864
5.
Petr Spatzierer

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 4

38let, OSVČ, Horní Žďár
1 715
6.
Radim Kvitský

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 5

54let, OSVČ, Jindřichův Hradec III
1 693
7.
MUDr. Jindřich Pink, CSc.

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 7

78let, lékař, Otín
1 883
8.
Bc. Milan Urbanec

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 8

52let, státní zaměstnanec, Jindřichův Hradec III
1 700
Hradec srdcem a rozumem + Svobodní4 mandáty
12,48 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
doc. RNDr. Jan Pokorný, CSc.

kandidátní listina: Hradec srdcem a rozumem + Svobodní
pořadí na kandidátce: 5

72let, biolog, odborník na vegetaci a sluneční energii, Jindřichův Hradec I
1 459
2.
Ing. Libor Votava, Ph.D.

kandidátní listina: Hradec srdcem a rozumem + Svobodní
pořadí na kandidátce: 6

48let, ekonom, vysokoškolský učitel na fakultě VŠE, Jindřichův Hradec IV
1 316
3.
Milada Petrů

kandidátní listina: Hradec srdcem a rozumem + Svobodní
pořadí na kandidátce: 1

53let, ředitelka kanceláře Hospodářské komory, Jindřichův Hradec II
1 267
4.
Ing. Jaroslav Chalupský

kandidátní listina: Hradec srdcem a rozumem + Svobodní
pořadí na kandidátce: 2

44let, podnikatel, ekonom, odborník na zavádění změny, Jindřichův Hradec IV
1 206
ANO 20114 mandáty
11,91 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Michal Cihla

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 7

50let, primář operačních sálů, Políkno
1 213
2.
Ing. Magda Blížilová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

49let, vedoucí interního auditu, Jindřichův Hradec II
1 182
3.
MUDr. Jakub Rytíř

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 9

47let, primář dětského oddělení, Otín
1 181
4.
MUDr. Tomáš Vyhlídka

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

40let, chirurg, Jindřichův Hradec II
1 173
SNK ED a nezávislý kandidát STAN3 mandáty
11,71 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Vladislav Burian

kandidátní listina: SNK ED a nezávislý kandidát STAN
pořadí na kandidátce: 1

53let, archeolog, Jindřichův Hradec II
1 739
2.
MgA. Sabina Langerová

kandidátní listina: SNK ED a nezávislý kandidát STAN
pořadí na kandidátce: 2

67let, podnikatelka, Jindřichův Hradec I
1 211
3.
Mgr. Ondřej Pumpr

kandidátní listina: SNK ED a nezávislý kandidát STAN
pořadí na kandidátce: 4

40let, právník, Jindřichův Hradec III
1 028
Občanská demokratická strana2 mandáty
8,14 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Radim Staněk

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

45let, vedoucí kulturního domu, Jindřichův Hradec II
1 434
2.
MUDr. Libor Žižka

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 10

56let, lékař, Jindřichův Hradec IV
809
PATRIOTI Jindřichův Hradec2 mandáty
7,79 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jan Mlčák, MBA

kandidátní listina: PATRIOTI Jindřichův Hradec
pořadí na kandidátce: 1

61let, ředitel nemocnice, Jindřichův Hradec II
1 292
2.
Otakar Kinšt

kandidátní listina: PATRIOTI Jindřichův Hradec
pořadí na kandidátce: 2

64let, sportovní manager, Jindřichův Hradec II
1 180
Komunistická strana Čech a Moravy2 mandáty
7,76 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
JUDr. Tomeš Vytiska

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

63let, advokát, Jindřichův Hradec II
1 158
2.
Mgr. Vladimír Prokýšek

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 11

65let, pedagogický pracovník DDM, Jindřichův Hradec IV
895
Česká pirátská strana2 mandáty
6,79 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Jaromír Kopřiva

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 6

50let, anesteziolog, Jindřichův Hradec V
931
2.
PhDr. Jana Burianová

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 2

54let, středoškolská učitelka, Jindřichův Hradec II
792

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Česká strana sociálně demokratická
13-58
Hradec srdcem a rozumem + Svobodní
0+44
ANO 2011
2+24
SNK ED a nezávislý kandidát STAN
0+33
Občanská demokratická strana
202
PATRIOTI Jindřichův Hradec
0+22
Komunistická strana Čech a Moravy
3-12
Česká pirátská strana
0+22
Lidovci a Zelení PRO Jindřichův Hradec
000
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
000
Volba pro město
2-20
SNK Evropští demokraté
3-30
TOP 09
2-20
Zvolte obec Účast
Báňovice 77,27 %
Bednárec 50,00 %
Bednáreček 70,00 %
Blažejov 67,39 %
Bořetín 61,25 %
Březina 75,68 %
Budeč 39,64 %
Budíškovice 57,26 %
Cep 59,12 %
Cizkrajov 63,78 %
Červený Hrádek 67,66 %
České Velenice 39,52 %
Český Rudolec 53,11 %
Číměř 66,50 %
Člunek 80,77 %
Dačice 50,72 %
Dešná 61,23 %
Deštná 58,68 %
Dívčí Kopy 58,73 %
Dobrohošť 91,67 %
Dolní Pěna 52,88 %
Dolní Žďár 57,63 %
Domanín 78,36 %
Doňov 72,13 %
Drunče 70,73 %
Dunajovice 72,07 %
Dvory nad Lužnicí 70,44 %
Frahelž 57,85 %
Hadravova Rosička 88,64 %
Halámky 66,01 %
Hamr 48,45 %
Hatín 76,44 %
Heřmaneč 85,92 %
Horní Meziříčko 65,91 %
Horní Němčice 68,18 %
Horní Pěna 64,97 %
Horní Radouň 52,22 %
Horní Skrýchov 66,18 %
Horní Slatina 70,69 %
Hospříz 66,08 %
Hrachoviště 59,09 %
Hříšice 70,57 %
Chlum u Třeboně 55,17 %
Jarošov nad Nežárkou 43,60 %
Jilem 87,63 %
Jindřichův Hradec 45,08 %
Kačlehy 56,76 %
Kamenný Malíkov 79,66 %
Kardašova Řečice 52,74 %
Klec 59,86 %
Kostelní Radouň 80,67 %
Kostelní Vydří 65,96 %
Kunžak 55,43 %
Lásenice 63,00 %
Lodhéřov 49,25 %
Lomnice nad Lužnicí 61,16 %
Lužnice 78,74 %
Majdalena 53,85 %
Nová Bystřice 41,62 %
Nová Olešná 60,19 %
Nová Včelnice 39,80 %
Nová Ves nad Lužnicí 46,01 %
Novosedly nad Nežárkou 57,01 %
Okrouhlá Radouň 67,88 %
Peč 65,83 %
Písečné 63,10 %
Pístina 66,67 %
Plavsko 62,57 %
Pleše 55,19 %
Pluhův Žďár 70,35 %
Polště 73,91 %
Ponědraž 48,39 %
Ponědrážka 84,06 %
Popelín 45,11 %
Příbraz 45,54 %
Rapšach 49,89 %
Ratiboř 69,28 %
Rodvínov 50,44 %
Roseč 73,41 %
Rosička 50,85 %
Slavonice 48,95 %
Smržov 84,00 %
Staňkov 80,35 %
Staré Hobzí 35,32 %
Staré Město pod Landštejnem 70,78 %
Stráž nad Nežárkou 65,22 %
Strmilov 49,66 %
Stříbřec 66,84 %
Střížovice 52,31 %
Studená 57,16 %
Suchdol nad Lužnicí 48,74 %
Světce 62,50 %
Třebětice 75,73 %
Třeboň 58,30 %
Újezdec 77,42 %
Velký Ratmírov 60,96 %
Vícemil 61,76 %
Višňová 59,68 %
Vlčetínec 79,55 %
Volfířov 70,42 %
Vydří 67,01 %
Záblatí 61,54 %
Záhoří 53,12 %
Zahrádky 72,60 %
Žďár 70,89 %
Županovice 51,11 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz