Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


iDNES.cz / Volby

  • Středa 19. září 2018 Zita

Jindřichův Hradec (Jindřichův Hradec) Volby do zastupitelstev obcí 2018 (komunální volby)

Celkem se volí 27 zastupitelů (číslo z posledních voleb)

Kandidáty do zastupitelstva zveřejníme po jejich publikaci ČSÚ pravděpodobně měsíc před volbami.

Manuál pro voliče

  • Vyberte kraj
  • Obce
    v okrese
  • Zapamatovat
    obec
Česká strana sociálně demokratická
pořadíkandidát
1.
Ing. Stanislav Mrvka
65 let, starosta města, Jindřichův Hradec II
2.
Ing. Bohumil Komínek
45 let, místostarosta města, Jindřichův Hradec V
3.
Bc. Miroslav Kadeřábek
62 let, hasič, Radouňka
4.
Petr Spatzierer
38 let, OSVČ, Horní Žďár
5.
Radim Kvitský
54 let, OSVČ, Jindřichův Hradec III
6.
Ing. Petra Blížilová
46 let, místostarostka města, Jindřichův Hradec II
7.
MUDr. Jindřich Pink CSc.
78 let, lékař, Otín
8.
Bc. Milan Urbanec
52 let, státní zaměstnanec, Jindřichův Hradec III
9.
Mgr. Bc. Milan Synek
45 let, státní zaměstnanec, Jindřichův Hradec II
10.
Ing. Vladislav Michalec
57 let, podnikatel, Radouňka
11.
Jiří Pravda
55 let, finanční poradce, Jindřichův Hradec III
12.
Ing. Vlastislav Pecka
66 let, důchodce, Jindřichův Hradec III
13.
Ing. Bc. Jaroslav Pešek
51 let, odborný referent, Jindřichův Hradec II
14.
Kamil Hofman
39 let, technik, Jindřichův Hradec III
15.
Bc. Karel Zábrodský
64 let, sociální pracovník, Jindřichův Hradec V
16.
Mgr. Jaroslav Kozlovský
75 let, důchodce, Jindřichův Hradec II
17.
MUDr. Jitka Čechová
30 let, lékařka, Jindřichův Hradec II
18.
Zdeňka Hanzalová
71 let, důchodkyně, Jindřichův Hradec III
19.
Pavel Šimák DiS.
62 let, podnikatel, Dolní Radouň
20.
Jitka Suchanová
52 let, okresní tajemnice, Jindřichův Hradec V
21.
Libuše Pinková
77 let, důchodkyně, Otín
22.
Ing. Vladimír Pecka
64 let, podnikatel, Jindřichův Hradec III
23.
Květa Šteflíčková
36 let, technicko-hospodářský pracovník, Děbolín
24.
Václav Königsmark
79 let, důchodce, Jindřichův Hradec III
25.
Mgr. Danuše Kubáková
82 let, důchodkyně, Jindřichův Hradec II
26.
Josef Hájek
25 let, stavební dělník, Jindřichův Hradec II
27.
Jiří Vondráček
54 let, technik, Jindřichův Hradec III
Komunistická strana Čech a Moravy
pořadíkandidát
1.
JUDr. Tomeš Vytiska
63 let, advokát, Jindřichův Hradec II
2.
Anna Vaculíková
25 let, řidička TIR, Jindřichův Hradec III
3.
Mgr. Jiří Tříska
54 let, advokát, Jindřichův Hradec I
4.
Jiří Fiedler
38 let, řidič TIR, Jindřichův Hradec III
5.
Radim Beran
24 let, strojvedoucí, Jindřichův Hradec II
6.
Jaroslava Kopencová
56 let, dámská krejčová, Dolní Radouň
7.
František Šenkeřík
63 let, OSVČ, Políkno
8.
Mgr. Vladimíra Kovandová
40 let, učitelka, Jindřichův Hradec IV
9.
Ing. Josef Šprincl
73 let, středoškolský učitel, Jindřichův Hradec III
10.
Aleš Doležal
41 let, dělník, Jindřichův Hradec III
11.
Mgr. Vladimír Prokýšek
65 let, pedagogický pracovník DDM, Jindřichův Hradec IV
12.
Jarmila Picková
60 let, vedoucí pošty, Jindřichův Hradec III
13.
Ondřej Malý
28 let, nezaměstnaný, Jindřichův Hradec III
14.
Roman Daňhel
46 let, dělník, Jindřichův Hradec II
15.
Naděžda Pavlíková
60 let, provozní pracovnice DDM, Jindřichův Hradec III
16.
Stanislav Míka
36 let, vedoucí skladu, Jindřichův Hradec III
17.
Petr Holoubek
45 let, OSVČ, Dolní Radouň
18.
Vlasta Ledecká
66 let, referent dopravy, Děbolín
19.
Jan Moša
59 let, OSVČ, Jindřichův Hradec III
20.
Milan Hendrych
67 let, kovoobráběč, Jindřichův Hradec III
21.
Marie Kovácsová
63 let, vychovatelka, Jindřichův Hradec II
22.
Jiří Vondrus
50 let, dělník, Děbolín
23.
Věra Emrová
38 let, uklízečka, Jindřichův Hradec III
24.
Otakar Novotný
68 let, zámečník, Jindřichův Hradec III
25.
Radmila Křivánková
68 let, důchodkyně, Jindřichův Hradec V
26.
František Hadač
79 let, důchodce, Jindřichův Hradec IV
27.
RSDr. Jiří Šenolt
65 let, odborně způsobilá osoba v prevenci rizik /OZP/, Jindřichův Hradec III
Občanská demokratická strana
pořadíkandidát
1.
Bc. Radim Staněk
45 let, vedoucí kulturního domu, Jindřichův Hradec II
2.
Natálie Severová
35 let, fotograf, Jindřichův Hradec V
3.
Ing. Tomáš Blábolil
48 let, podnikatel, Radouňka
4.
Ing. Ivo Ježek
47 let, jednatel společnosti, Dolní Skrýchov
5.
Bc. Jiří Drahota
36 let, právník - asistent, Jindřichův Hradec III
6.
Ing. Radek Dvořák
41 let, ředitel firmy, Jindřichův Hradec II
7.
Ing. Pavel Hudler
52 let, stavební technik, Jindřichův Hradec II
8.
Martin Lukschal
54 let, podnikatel ve zdravotnictví, Jindřichův Hradec IV
9.
Ing. Petra Marešová
39 let, OSVČ - účetní, produkční, Jindřichův Hradec IV
10.
MUDr. Libor Žižka
56 let, lékař, Jindřichův Hradec IV
11.
Ing. Markéta Kabelková
34 let, ekonomická ředitelka, Jindřichův Hradec V
12.
Mgr. Vojtěch Soukup
36 let, učitel, Jindřichův Hradec III
13.
MUDr. Josef Kunkela
50 let, zubní lékař, Jindřichův Hradec V
14.
Jaroslav Novák
42 let, ředitel společnosti, Jindřichův Hradec IV
15.
Mgr. Miroslav Rada
59 let, učitel, Jindřichův Hradec V
16.
Kristýna Havlíková DiS.
27 let, obchodní ředitelka, Otín
17.
Ing. Maxim Perevoščikov
29 let, firemní bankéř, Jindřichův Hradec II
18.
Roman Jíra
41 let, technik, Jindřichův Hradec V
19.
Kamila Horáková
24 let, studentka, Jindřichův Hradec IV
20.
Miroslav Mádl
41 let, zubní laborant, Radouňka
21.
Jaroslav Čekal
48 let, živnostník, Jindřichův Hradec II
22.
Jan Bártů
43 let, OSVČ, Dolní Skrýchov
23.
Ivan Jůna
53 let, obchodní zástupce, Jindřichův Hradec V
24.
Milan Pavelek
31 let, technicko-hospodářský pracovník, Jindřichův Hradec III
25.
Marta Kolečková
45 let, servírka, Jindřichův Hradec II
26.
Nikola Kudláčková
22 let, disponentka, Jindřichův Hradec II
27.
Mgr. Rudolf Macek
71 let, důchodce, Jindřichův Hradec V
Lidovci a Zelení PRO Jindřichův Hradec
pořadíkandidát
1.
Mgr. Jan Jirků MBA
44 let, právník a ekonom, Jindřichův Hradec I
2.
Bc. Bronislav Tomek
37 let, historik, Jindřichův Hradec V
3.
MUDr. Karel Bajer MBA
48 let, lékař, Jindřichův Hradec II
4.
MUDr. Kateřina Duchoňová
36 let, lékařka, Jindřichův Hradec II
5.
Ing. Tomáš Petrů
37 let, manažer, Jindřichův Hradec II
6.
Michal Bauer
47 let, čajovník, Jindřichův Hradec II
7.
Mgr. Vladimír Vybíral
66 let, středoškolský učitel, Jindřichův Hradec III
8.
Hedvika Trojanová
36 let, umělkyně, Jindřichův Hradec II
9.
Zdeněk Bok
58 let, podnikatel, Jindřichův Hradec II
10.
Stanislav Maxa
54 let, fotograf, Jindřichův Hradec II
11.
Mgr. Michaela Kučerová
37 let, archivářka, Jindřichův Hradec II
12.
Ing. Jan Ježek
45 let, softwarový inženýr, Jindřichův Hradec I
13.
Mgr. Dominika Hašková
68 let, středoškolská učitelka v důchodu, Jindřichův Hradec III
14.
Jiří Fajkus DiS.
33 let, filharmonik, Jindřichův Hradec III
15.
MUDr. Ludvík Hlaváč
62 let, lékař, Jindřichův Hradec IV
16.
Mgr. Eliška Svobodová
68 let, středoškolská učitelka, Jindřichův Hradec III
17.
Mgr. Bc. Zdeňka Leitgebová DiS.
46 let, zdravotní sestra, Jindřichův Hradec V
18.
Ing. Alois Soppe
74 let, technik v důchodu, Jindřichův Hradec V
19.
Bc. Jana Musilová DiS.
34 let, učitelka ZUŠ, Jindřichův Hradec II
20.
Tomáš Vlna
46 let, železničář, Otín
21.
Anna Krafková
51 let, OSVČ, Jindřichův Hradec II
22.
Ing. Hana Píchová
52 let, ekonomka, Jindřichův Hradec II
23.
Alžběta Procházková
71 let, důchodkyně, Jindřichův Hradec V
24.
František Kotrba
71 let, technik v důchodu, Jindřichův Hradec III
25.
Jaroslav Jizba
74 let, důchodce, Jindřichův Hradec III
26.
Vlasta Vlnová
71 let, železničářka v důchodu, Otín
27.
Vladimíra Jelínková
73 let, knihovnice v důchodu, Jindřichův Hradec IV
Hradec srdcem a rozumem + Svobodní
pořadíkandidát
1.
Milada Petrů
53 let, ředitelka kanceláře Hospodářské komory, Jindřichův Hradec II
2.
Ing. Jaroslav Chalupský
44 let, podnikatel, ekonom, odborník na zavádění změny, Jindřichův Hradec IV
3.
Libor Vondráček
24 let, student práv, moderátor rádia, správce sonjh.cz, Jindřichův Hradec II
4.
Bc. Felix Hanek
26 let, podnikatel, odhadce nemovitostí, Jindřichův Hradec I
5.
doc. RNDr. Jan Pokorný CSc.
72 let, biolog, odborník na vegetaci a sluneční energii, Jindřichův Hradec I
6.
Ing. Libor Votava Ph.D.
48 let, ekonom, vysokoškolský učitel na fakultě VŠE, Jindřichův Hradec IV
7.
Ing. Pavel Kožich
43 let, podnikatel, majitel firmy v oboru účetnictví, Jindřichův Hradec II
8.
Drahomíra Žabková
71 let, zakladatelka oční optiky, Jindřichův Hradec II
9.
Vít Kos
33 let, šéfkuchař v rodinné restauraci, Jindřichův Hradec III
10.
Bc. Miroslav Ledecký
40 let, řemeslný živnostník, majitel truhlářské firmy, Děbolín
11.
Jan Hejna
40 let, živnostník, zakladatel Tatoo studia Body Art Hrad, Jindřichův Hradec II
12.
Mgr. Danuše Bednářová DiS.
53 let, podnikatelka - krajinná tvorba a péče o dřeviny, Jindřichův Hradec IV
13.
Leoš Jeřela
44 let, manažer logistiky ve společnosti Pollmann, Jindřichův Hradec I
14.
Vlastislav Košner
46 let, chovatel koní, strážný, Jindřichův Hradec III
15.
Petr Chaloupek
39 let, bývalý inspektor cizinecké policie letiště Praha, Jindřichův Hradec III
16.
Hana Grausamová
48 let, zdrav. sestra, lektorka fitness kurzů pro rodiny, Jindřichův Hradec V
17.
Ing. Martin Holický
26 let, asistent manažera velkoobchodu se stavebninami, Jindřichův Hradec II
18.
Michal Gurka
34 let, technolog a strojírenský programátor, hokejista, Jindřichův Hradec V
19.
Mgr. Jana Beranová
44 let, učitelka na Obchodní akademii TGM, Otín
20.
Jiří Soukup
55 let, majitel obchodu s jízdními koly a zbraněmi, Jindřichův Hradec I
21.
Veronika Dupalová
34 let, vedoucí značkové prodejny na mateřské dovolené, Jindřichův Hradec III
22.
Miloš Müller
55 let, překladatel, Jindřichův Hradec III
23.
JUDr. Pavel David
72 let, důchodce, bývalý státní zástupce, Jindřichův Hradec II
24.
Filip Votava
19 let, divizní fotbalista, Jindřichův Hradec IV
25.
Felix Hanek
85 let, důchodce, první soukromý podnikatel v J. Hradci, Jindřichův Hradec I
26.
Adam Borovka
22 let, student geografie, fotograf, Jindřichův Hradec II
27.
Václav Picka
45 let, podnikatel v oblasti stavebnictví, Buk
PATRIOTI Jindřichův Hradec
pořadíkandidát
1.
Ing. Jan Mlčák MBA
61 let, ředitel nemocnice, Jindřichův Hradec II
2.
Otakar Kinšt
64 let, sportovní manager, Jindřichův Hradec II
3.
Ing. Taťána Hajdíková Ph.D.
47 let, vysokoškolský učitel - VŠE, Jindřichův Hradec IV
4.
Mgr. Petr Jelínek
48 let, jednatel a architekt IT společnosti AMBICA, Jindřichův Hradec II
5.
Ladislav Mátl
65 let, jednatel realitní společnosti REGENT, Jindřichův Hradec III
6.
Ing. Petr Dalík
60 let, stavební inženýring, Otín
7.
Mgr. Petr Kadlec
40 let, živnostník restauratér, Jindřichův Hradec I
8.
Mgr. Karel Srb
62 let, ředitel pobočky Komerční banky J. Hradec, Jindřichův Hradec III
9.
Ing. Tomáš Kabeš
37 let, jednatel výrobní společnosti JH GROUP, Jindřichův Hradec V
10.
Ing. Vladimír Maryška
63 let, ředitel krajského pozemkového úřadu, Děbolín
11.
Ing. Ondřej Peckert
39 let, projektant, grafik, Otín
12.
Vlastislav Pípal
58 let, jednatel společnosti FRODA, Jindřichův Hradec V
13.
Ing. Martin Hunal
26 let, revizní technik, Jindřichův Hradec III
14.
Ing. Vladislav Paxa
57 let, vedoucí pobočky pozemkového úřadu, Jindřichův Hradec II
15.
Ing. Věra Neidrová
42 let, ekonom, Otín
16.
Pavel Škarda
43 let, vedoucí provozního střediska ČEVAK, Dolní Skrýchov
17.
Jan Jelínek
18 let, student gymnasia, Jindřichův Hradec II
18.
Petr Večeřa
53 let, konzultant, Jindřichův Hradec III
19.
Ing. Michaela Zudová
33 let, zahradní a krajinářský architekt, Jindřichův Hradec IV
20.
Zdeněk Škarda
31 let, technik CNT, Jindřichův Hradec III
21.
Jan Vaněk
67 let, trenér triatlonu, Jindřichův Hradec IV
22.
Stanislav Sládek
64 let, kovář, Jindřichův Hradec II
23.
Roman Němeček
52 let, vedoucí sekce prodejen a místopředseda JEDNOTA SD, Jindřichův Hradec II
24.
Ing. Markéta Kocoňová
40 let, úředník, Jindřichův Hradec III
25.
Jiří Prachař
54 let, kuchař, číšník, Otín
26.
Vladimír Štefl
58 let, obsluha hvězdárny, Jindřichův Hradec I
27.
Filip Svoboda
22 let, student vysoké školy - JČU, Jindřichův Hradec V
Česká pirátská strana
pořadíkandidát
1.
Ing. Miroslava Mácová
47 let, ekonomka, Jindřichův Hradec II
2.
PhDr. Jana Burianová
54 let, středoškolská učitelka, Jindřichův Hradec II
3.
Ing. Oldřich Máca
54 let, daňový poradce, Jindřichův Hradec II
4.
Ing. Jiří Princ
56 let, obchodník, Otín
5.
Mgr. Václav Urban
54 let, redaktor knih, autor webu Neuhaus.cz, Jindřichův Hradec II
6.
MUDr. Jaromír Kopřiva
50 let, anesteziolog, Jindřichův Hradec V
7.
Mgr. Jan Slavík
29 let, právník, Jindřichův Hradec V
8.
MDDr. Veronika Jirková
31 let, zubní lékař, ortodontistka, Jindřichův Hradec IV
9.
Mgr. Jan Fical
27 let, advokátní koncipient, Jindřichův Hradec III
10.
Ing. Ondřej Valek
28 let, projektant, Radouňka
11.
Bc. Radka Hurych Hájková
46 let, učitelka MŠ, Jindřichův Hradec II
12.
Roman Duchoň
59 let, živnostník, Jindřichův Hradec II
13.
Pavel Csöllei
50 let, technik, Jindřichův Hradec II
14.
Tomáš Hurych
35 let, software tester, Jindřichův Hradec III
15.
Bc. Judita Vedlová
31 let, sociální pracovnice, Jindřichův Hradec II
16.
Roman Urban
44 let, hudebník, Jindřichův Hradec II
17.
Kien Lukáš
48 let, obchodník, Jindřichův Hradec V
18.
Miroslav Řimnáč
45 let, živnostník, Jindřichův Hradec III
19.
Lukáš Bendík
31 let, zaměstnanec nemocnice, Jindřichův Hradec II
20.
Chinh Dong Ngo
50 let, obchodník, Jindřichův Hradec V
21.
Ladislav Skalák
30 let, farmář, Jindřichův Hradec IV
22.
Ing. Daniel Körner
26 let, asset manager, Jindřichův Hradec III
23.
Martin Slavík
25 let, regionální manager, Jindřichův Hradec V
24.
Vojtěch Princ
23 let, student ČVUT, Otín
25.
David Fittl
22 let, student VUT, Otín
26.
Eva Slavíková
51 let, úřednice, Jindřichův Hradec V
27.
Bc. Ondřej Máca
22 let, student FTVS, Jindřichův Hradec II
ANO 2011
pořadíkandidát
1.
Ing. Magda Blížilová
49 let, vedoucí interního auditu, Jindřichův Hradec II
2.
Ing. Marcel Kaštovský MBA
40 let, finanční ředitel, prokurista, Jindřichův Hradec V
3.
Mgr. Ing. Michal Kozár
35 let, právník, Jindřichův Hradec III
4.
Ing. Petr Vlček
57 let, odborný rada, Jindřichův Hradec II
5.
MUDr. Tomáš Vyhlídka
40 let, chirurg, Jindřichův Hradec II
6.
JUDr. Pavel Prygl
67 let, manažer bezpečnostní agentury, Jindřichův Hradec III
7.
MUDr. Michal Cihla
50 let, primář operačních sálů, Políkno
8.
Ing. Jiří Strachota
64 let, školitel BOZP, Jindřichův Hradec III
9.
MUDr. Jakub Rytíř
47 let, primář dětského oddělení, Otín
10.
Milada Hrušková
62 let, referent zdravotní pojišťovny, Radouňka
11.
Zdeněk Čejka
45 let, majitel výrobní společnosti, Otín
12.
Marian Khandl
48 let, vedoucí čerpací stanice, Otín
13.
Bc. Rudolf Nowak
53 let, vrchní inspektor Policie ČR, Otín
14.
Ing. Teťana Michlová
34 let, manažerka nákupu, Jindřichův Hradec V
15.
Dr. Mgr. Jiří Toufar
76 let, zřizovatel a manažer střední školy, Jindřichův Hradec II
16.
Dana Harudová
36 let, vedoucí objektů, Jindřichův Hradec III
17.
Bc. Šárka Řimnáčová
26 let, projektový manažer, Jindřichův Hradec III
18.
Ing. Jiří Hruška
63 let, krizový manažer, Radouňka
19.
Pavel Haruda
37 let, jednatel společnosti, Jindřichův Hradec III
20.
Erika Straková
39 let, kontrolor kvality, Jindřichův Hradec V
21.
Tomáš Tejčka
31 let, dispečer dopravy, Políkno
22.
Markéta Pokorná
27 let, pracovník České pošty, Jindřichův Hradec II
23.
Zuzana Šohajová
37 let, pracovník úklidu, Jindřichův Hradec II
24.
Pavel Michl
55 let, vedoucí skladu, Jindřichův Hradec V
25.
František Straka
45 let, skladník, Jindřichův Hradec V
26.
Jiří Novotný
67 let, správce budov, Radouňka
27.
Zuzana Knoblochová
56 let, pracovník úklidu, Jindřichův Hradec III
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadíkandidát
1.
Pavel Baránek
50 let, živnostník, Radouňka
2.
Aleš Vyhnálek
62 let, elektrotechnik, Jindřichův Hradec III
3.
Martin Beníček
40 let, stavař, Jindřichův Hradec III
4.
Ing. Bc. Martina Chánová
51 let, referent, Jindřichův Hradec III
5.
Josef Vaněk
55 let, stavař, Radouňka
6.
Ing. Jiří Plucar
64 let, jednatel firmy, Jindřichův Hradec II
7.
Jiří Filippi
43 let, dělník, Jindřichův Hradec I
8.
Petr Škarda
62 let, řidič, Jindřichův Hradec III
9.
Ladislav Landkamer
62 let, jednatel společnosti, Jindřichův Hradec III
10.
Radmil Turek
61 let, prodejce automobilů, Jindřichův Hradec III
11.
Miroslav Mert
34 let, skladník/manipulátor, Jindřichův Hradec III
12.
Helena Ševčíková
33 let, švadlena, Jindřichův Hradec III
13.
Tomáš Čejna
33 let, seřizovač, Otín
14.
Miroslava Vacková
51 let, kadeřnice, Jindřichův Hradec II
15.
Marcela Málková
39 let, pracovník THP, Jindřichův Hradec II
16.
Jaroslav Svoboda
61 let, elektrotechnik, Dolní Skrýchov
17.
Marcela Urbánková
70 let, pracovník THP, Jindřichův Hradec III
18.
Martin Málek
40 let, dělník, Jindřichův Hradec II
19.
Jan Řáda
67 let, zámečník, Jindřichův Hradec III
20.
Milena Doláková
25 let, aranžérka, Jindřichův Hradec II
21.
Karel Lutovský
74 let, elektrikář, Jindřichův Hradec I
22.
David Knobloch
37 let, automechanik, Jindřichův Hradec III
23.
Pavel Kulhánek
65 let, horník, Jindřichův Hradec III
24.
Ludmila Vobrová
62 let, dělnice, Jindřichův Hradec II
25.
Antonín Prostý
64 let, elektrotechnik, Dolní Skrýchov
26.
Anna Baránková
83 let, dělnice, Radouňka
27.
Jaroslav Vobr
63 let, dělník, Jindřichův Hradec II
SNK ED a nezávislý kandidát STAN
pořadíkandidát
1.
Mgr. Vladislav Burian
53 let, archeolog, Jindřichův Hradec II
2.
MgA. Sabina Langerová
67 let, podnikatelka, Jindřichův Hradec I
3.
Ing. Karel Matoušek
75 let, bývalý starosta města, Jindřichův Hradec II
4.
Mgr. Ondřej Pumpr
40 let, právník, Jindřichův Hradec III
5.
Marcela Kůrková
44 let, vedoucí plaveckého bazénu, Jindřichův Hradec III
6.
Mgr. Radek Hrubý
43 let, obchodní manažer ve farmacii, Radouňka
7.
Mgr. Ondřej Kučera
44 let, IT manažer, Jindřichův Hradec II
8.
Mgr. Alexandra Zvonařová
57 let, etnografka, Jindřichův Hradec II
9.
Stanislav Zuzák
38 let, profesionální sportovec - basketbalista, Jindřichův Hradec I
10.
Zdeněk Ledvinka
53 let, OSVČ, hudebník, Jindřichův Hradec III
11.
Mgr. Jan Mikeš
39 let, kastelán, Jindřichův Hradec I
12.
MVDr. Zuzana Rybáková
62 let, hygienička, Jindřichův Hradec IV
13.
MUDr. Tomáš Pitter
48 let, neurolog, Jindřichův Hradec III
14.
Mgr. Vít Pošvář
30 let, právník, Jindřichův Hradec IV
15.
Mgr. Hana Šebková
52 let, učitelka - GVN, Jindřichův Hradec II
16.
Ing. František Winkler
68 let, jednatel firmy Agro-la, Horní Žďár
17.
MVDr. Stanislav Beran
69 let, veterinární lékař, Jindřichův Hradec II
18.
Mgr. Kateřina Pobudová
45 let, právnička, Jindřichův Hradec II
19.
Mgr. Josef Vichr
57 let, učitel ZŠ, Jindřichův Hradec III
20.
Mgr. Boguslava Górałiková
38 let, podnikatelka, Jindřichův Hradec III
21.
Ing. Radim Klaška
63 let, předseda SD JEDNOTA Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec II
22.
Petr Přibyl
64 let, profesionální hudebník, violista, Jindřichův Hradec II
23.
Ing. František Fryš
55 let, jednatel fy Swietelsky, Jindřichův Hradec III
24.
MUDr. Daniela Verdánová MBA
60 let, dětská lékařka, Jindřichův Hradec III
25.
Mgr. Jarmila Kulhavá
66 let, bývalá ředitelka ZUŠ, Jindřichův Hradec II
26.
Pavel Körner
54 let, podnikatel, fotograf, Jindřichův Hradec I
27.
Ing. Josef Nejedlý
52 let, ředitel likérky Fruko-Schulz, Jindřichův Hradec III
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz