Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


iDNES.cz / Volby

  • Čtvrtek 20. září 2018 Oleg

Třeboň (Jindřichův Hradec) Volby do zastupitelstev obcí 2018 (komunální volby)

Celkem se volí 25 zastupitelů (číslo z posledních voleb)

Kandidáty do zastupitelstva zveřejníme po jejich publikaci ČSÚ pravděpodobně měsíc před volbami.

Manuál pro voliče

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadíkandidát
1.
Mgr. Terezie Jenisová
42 let, starostka města, právnička, Třeboň II
2.
MUDr. Antonín Doležal
67 let, zubní lékař, Třeboň II
3.
Petr Týnavský
53 let, zástupce kastelána státního zámku, Třeboň II
4.
PhDr. Marek Zeman Ph.D.
40 let, fyzioterapeut, vysokoškolský pedagog, Třeboň II
5.
Bc. Magdalena Horváthová DiS.
50 let, vikariátní stavební technička, Třeboň II
6.
Ing. Václav Žák
50 let, manažer v bankovnictví, Třeboň II
7.
Mgr. Miroslava Chmelová
44 let, archivářka, učitelka náboženství, Třeboň I
8.
Bohumil Matuška
68 let, živnostník, Třeboň I
9.
MVDr. Augustin Blízek
79 let, veterinární lékař, Třeboň II
10.
Ing. Alžběta Rosenkrancová
43 let, pracovnice v sociálních službách, Stará Hlína
11.
Bc. Václav Ettler
33 let, vedoucí internetových projektů, Třeboň II
12.
Antonín Soukup
66 let, důchodce, Třeboň II
13.
Ladislava Hadravová
59 let, masérka, Třeboň II
14.
Ing. Marie Košinová
54 let, cestovní ruch, šéfredaktorka, Třeboň II
15.
Alena Kohoutová
55 let, učitelka ZUŠ, Třeboň II
16.
Bc. Simona Šimková
58 let, učitelka MŠ, Třeboň I
17.
doc. PhDr. Josef Grulich Ph.D.
50 let, vysokoškolský pedagog, Třeboň II
18.
RNDr. Jaromír Lukavský CSc.
75 let, vědecký pracovník, Třeboň I
19.
Eduard Uhlík
76 let, důchodce, Třeboň II
20.
Antonín Nehoda
79 let, zubní laborant, Třeboň II
21.
Ing. Pavel Svidenský
62 let, projektant, Třeboň II
22.
Ing. Bohumila Ettlerová
59 let, učitelka náboženství, Třeboň II
23.
Ing. Martin Košina
26 let, analytik, Třeboň II
24.
Ing. Bc. Zdeněk Chaloupka
46 let, jednatel, Holičky
25.
Růžena Melicharová
75 let, důchodkyně, Třeboň II
Česká strana sociálně demokratická
pořadíkandidát
1.
Zdeněk Mráz
62 let, místostarosta města, Břilice
2.
Tomáš Hanes
27 let, mistr výroby, Třeboň II
3.
Ing. Lucie Gabrielová
31 let, podnikatelka, Branná
4.
Bc. Aleš Kolář
41 let, úředník, Třeboň II
5.
Petr Kohout
45 let, vodohospodář, Holičky
6.
Josef Neužil
74 let, důchodce, Třeboň II
7.
PhDr. Jaroslav Psík
72 let, učitel, Třeboň II
8.
Daniel Doktor
23 let, student, Stará Hlína
9.
Martin Jílek
22 let, student, Třeboň II
10.
František Wollner
61 let, jednatel firmy, Třeboň II
11.
Ing. Oldřich Kučera
53 let, ředitel školy, Nová Hlína
12.
Marie Kohoutová
67 let, důchodkyně, Třeboň II
13.
Josef Duspiva
65 let, živnostník, Třeboň II
14.
Ing. Hana Hlávková
62 let, administrativní pracovnice, Třeboň II
15.
Ing. Josef Hlávka
65 let, ředitel DSO, Třeboň II
16.
Josef Pumpr
53 let, zemědělský technik, Břilice
17.
Ing. František Kuchyňka
70 let, učitel, Třeboň II
18.
Jaroslav Kohout
50 let, řidič, Třeboň II
19.
Miroslav Chvál
73 let, důchodce, Třeboň I
20.
Eva Hanesová
47 let, servírka, Třeboň II
21.
Jakub Mráz
33 let, vedoucí střediska, Břilice
22.
Josef Jelínek
84 let, důchodce, Třeboň II
23.
Ing. Jan Doležal Ph.D.
38 let, státní zaměstnanec, Holičky
24.
Mgr. Rostislav Černý CSc.
70 let, učitel, Třeboň II
25.
prof. MUDr. Miloš Velemínský CSc., dr. h. c.
82 let, lékař, Třeboň I
Komunistická strana Čech a Moravy
pořadíkandidát
1.
Ing. František Korda
67 let, lesník, Holičky
2.
Alena Nohavová
58 let, OSVČ, Třeboň II
3.
Jan Schindler
71 let, pojišťovací makléř, Třeboň II
4.
Lukáš Ondrejmiška
30 let, technik, Třeboň I
5.
Josef Motyčka
27 let, skladník, Třeboň II
6.
Roman Soukup
39 let, truhlář, Třeboň II
7.
Bc. Andrea Jáchimová
44 let, státní zaměstnanec, Břilice
8.
Ivo Jílek
53 let, zahradník, Třeboň II
9.
Vladimír Kos
65 let, kuchař, Třeboň II
10.
Miroslav Kukosa
68 let, elektrotechnik, Třeboň II
11.
Miroslav Král
77 let, průvodce, Třeboň II
12.
František Jáchim
71 let, zámečník, Břilice
13.
František Jirků
79 let, zemědělský technik, Třeboň II
14.
Miroslav Pracný
71 let, živnostník, Třeboň II
15.
Marie Hrodějová
74 let, zaměstnanec státních drah v. v., Třeboň II
16.
Václav Meškan
73 let, automechanik, Třeboň II
17.
Jan Kočka
69 let, zahradník, Břilice
18.
Čestmír Kotek
90 let, důchodce, Třeboň II
19.
Jana Svátková
59 let, kadeřnice, Třeboň II
20.
Naděžda Šebestová
65 let, krejčová, Třeboň II
21.
Jaroslav Sršeň
74 let, zámečník, Břilice
22.
František Vochoska
68 let, technik, Břilice
23.
Jindřich Drábek
63 let, zedník, Třeboň II
24.
Josef Macek
86 let, důchodce, Třeboň II
25.
Ing. Jan Kubeš
71 let, lesník, Holičky
Občanská demokratická strana
pořadíkandidát
1.
PaedDr. Jan Váňa
62 let, OSVČ, Třeboň II
2.
prof. RNDr. Jiří Masojídek CSc.
65 let, vědecký pracovník a vysokoškolský učitel, Holičky
3.
Ing. Jana Grammetbauerová
68 let, středoškolská učitelka, důchodce, Třeboň II
4.
Viktor Ludvík
41 let, servisní inspektor, Břilice
5.
Ing. Zdeněk Kukačka
59 let, předseda představenstva, Třeboň II
6.
Anna Kahounová
67 let, důchodce, Třeboň II
7.
Petr Padrta
52 let, OSVČ, Třeboň II
8.
Ing. Jaroslav Kubal
66 let, strojní inženýr, Třeboň I
9.
Ing. Jan Ďoubal
57 let, ředitel společnosti, Branná
10.
Karel Elexhauser
66 let, instalatér, důchodce, Třeboň II
11.
Václav Novotný
62 let, zaměstnanec, Třeboň II
12.
Karel Kročák
60 let, OSVČ, Holičky
13.
Ing. Milan Hlásek
58 let, OSVČ, Třeboň II
14.
Jan Nezbeda
63 let, OSVČ, Třeboň II
15.
Mgr. Monika Kukačková
53 let, psycholog, Třeboň II
16.
Petr Duchek
40 let, OSVČ, Třeboň II
17.
Vladan Pikl
46 let, správce nemovitostí, Třeboň II
18.
MUDr. Dušan Kahoun
38 let, lékař, Třeboň II
19.
Lukáš Durek
30 let, vedoucí výroby, Třeboň II
20.
Eduard Janát
56 let, OSVČ, Třeboň I
21.
Michal Kubečka
41 let, autorizovaný technik, Třeboň II
22.
Kamila Fišerová
56 let, galeristka, Třeboň II
23.
Marie Novotná
68 let, důchodce, Třeboň II
24.
Václav Nehoda
72 let, důchodce, Třeboň II
25.
Ing. Michal Váňa
38 let, manažer, Třeboň II
TOP 09
pořadíkandidát
1.
Ing. et Ing. Jiří Kuta
55 let, daňový poradce, Třeboň II
2.
MUDr. Iveta Hlinková
50 let, lékařka, Třeboň II
3.
Dominik Hořejší
24 let, student VŠ, Třeboň II
4.
RNDr. Libuše Kotilová
64 let, vědecký pracovník, Třeboň II
5.
Bc. Jana Řeřábková
55 let, pedagogický pracovník, Třeboň II
6.
Zbyněk Šrom
50 let, referent, Stará Hlína
7.
Zbyněk Mikeš
62 let, živnostník, Třeboň II
8.
Milan Liška
57 let, školník, Třeboň II
9.
Ing. Jiří Šimeček
52 let, jednatel společnosti, Třeboň II
10.
Mgr. Marta Skamenová
72 let, důchodkyně, Třeboň II
11.
Petr Lívanský
47 let, živnostník, Třeboň II
12.
Hana Doležalová
52 let, účetní, Třeboň II
13.
Ondřej Šimeček
25 let, student VŠ, Třeboň II
14.
Milena Šromová
45 let, fyzioterapeut, Stará Hlína
15.
Jan Smetana
41 let, živnostník, Třeboň II
16.
Jan Řeřábek
34 let, obsluha kinoprojekce, Třeboň II
17.
Klára Lívanská
44 let, živnostník, Třeboň II
18.
Petr Mašek
35 let, sommelier, Třeboň II
19.
Bc. René Honzík
49 let, instruktor autoškoly, Třeboň II
20.
Zdeněk Coufal
64 let, důchodce, Nová Hlína
21.
Ondřej Čobr
25 let, zaměstnanec, Třeboň II
22.
Václav Marek
25 let, řidič, Stará Hlína
23.
Milan Vochozka
58 let, živnostník, Břilice
24.
Karel Roubal
40 let, živnostník, Třeboň II
25.
Marcel Theer
53 let, jednatel společnosti, Třeboň II
ANO 2011
pořadíkandidát
1.
Ing. Josef Pindroch
56 let, místostarosta, Třeboň II
2.
Mgr. Jana Polčáková
58 let, ředitelka základní školy, Třeboň II
3.
Ing. Bohuslav Jirák
45 let, OSVČ - informační technologie, Třeboň II
4.
PaedDr. Jan Novák
54 let, pojišťovací poradce, Třeboň II
5.
Ing. Martin Švanda
45 let, ekonom, Třeboň I
6.
Ing. Mgr. et Mgr. Ondřej Jurák
31 let, učitel, Třeboň II
7.
Ing. Milan Mikyška
58 let, technický ředitel lázní, Nová Hlína
8.
František Sokolík DiS.
34 let, OSVČ - umělecký kovář, Stará Hlína
9.
Pavel Zeman
39 let, vedoucí přímé péče, Holičky
10.
MUDr. František Pfeifer
46 let, lékař, Třeboň II
11.
Pavel Řimnáč
46 let, ředitel společnosti, Třeboň II
12.
Jiří Vondrák
47 let, vedoucí zdravotního úseku, Břilice
13.
Zdeněk Kotěšovec
56 let, školník, Třeboň II
14.
Pavel Potměšil
50 let, OSVČ, Třeboň I
15.
Petr Fleischman
36 let, technik, Břilice
16.
Bc. Jan Václavovský
27 let, manažer, Třeboň II
17.
Zuzana Školková Kopecká
43 let, mateřská dovolená, Třeboň II
18.
Ladislav Čábela
23 let, student, Branná
19.
Josef Klabeček
33 let, projektový manažer, Třeboň II
20.
Ladislav Kuba
43 let, řidič zdravotní dopravní služby, Stará Hlína
21.
Vladislav Nedvěd
53 let, obchodní zástupce, Břilice
22.
Jaroslav Bouz
42 let, OSVČ, Třeboň II
23.
Mgr. Aleš Čoček
40 let, OSVČ, Břilice
24.
Bc. Jiří Krakowitzer
42 let, IT technik, Třeboň II
25.
MUDr. Veronika Jiřičková
48 let, lékařka, Třeboň II
PRO Zdraví a Sport
pořadíkandidát
1.
Mgr. Miloš Jindra
62 let, SŠ pedagog OA, SOŠ a SOU Třeboň, člen výboru TJ, Třeboň II
2.
MUDr. Petr Werner
37 let, praktický lékař, Holičky
3.
Mgr. Petra Augstenová
36 let, zástupce ředitele DDM J. Hradec - Třeboň, Třeboň II
4.
Mgr. Petr Werner
61 let, středoškolský pedagog Gymn. Třeboň, předs. MO ČRS, Třeboň II
5.
MVDr. Jiří Skála
59 let, veterinární lékař, Břilice
6.
Jaroslav Pumpr
68 let, důchodce, organizační pracovník fotbalu, Břilice
7.
Ing. Jan Hůda
66 let, předseda předst. Rybářství Třeboň, VŠ pedagog JU, Třeboň II
8.
MUDr. Jiří Hladílek
58 let, praktický lékař Třeboň, Třeboň II
9.
Stanislav Koranda
59 let, místopředs. TJ Jiskra Třeboň, předseda odd. házené, Třeboň II
10.
Ing. Zdeněk Kubík
61 let, jednatel společnosti Agraservis, Břilice
11.
MUDr. Jan Hnízdil
71 let, praktický lékař Třeboň, Třeboň II
12.
Ing. Karel Zbudil
64 let, důchodce, hospodář mysliveckého spolku, Třeboň II
13.
Ing. Karel Hanyk
61 let, ředitel, UM servisu Třeboň, Třeboň II
14.
Dr. Tomáš Hofta
58 let, fyzioterapeut, provozovatel rehabilitační ordinace, Třeboň II
15.
Mgr. Lukáš Baierling
28 let, středoškolský učitel, trenér házené - mládež, Břilice
16.
MVDr. Zdeněk Čupr
65 let, veterinární lékař, Třeboň II
17.
Petr Makovička
40 let, technický pracovník stroj. spol., dobrovolný hasič, Stará Hlína
18.
Petr Jecha
37 let, sekretář TJ Jiskra Třeboň, Třeboň II
19.
Eva Baierlingová
53 let, zdravotní sestra, Břilice
20.
František Vrátný
65 let, vedoucí výroby, myslivecký hospodář Branná, Branná
21.
Mgr. Karel Kříž
55 let, speciální pedagog, fotbalový rozhodčí, Třeboň II
22.
Ing. Rudolf Provázek
58 let, předseda představenstva, Břilice
23.
Michal Zavadil
46 let, obchodní zástupce, člen výboru tenisu, Třeboň II
24.
Josef Vrchota
60 let, projektant, Břilice
25.
Bc. Tomáš Vochoska
39 let, ekonom - účetní, Břilice
Společně pro Třeboň - koalice Strany zelených, hnutí Občané městu, město občanům a České pirátské strany
pořadíkandidát
1.
Ing. Jiří Vopátek Ph.D.
43 let, ekonom, vysokoškolský pedagog, vedoucí pracovník, Třeboň II
2.
Mgr. Bc. Petr Michal
47 let, policista, vrchní komisař, Břilice
3.
Filip Holzer
29 let, arborista, muzikant, Třeboň II
4.
Vít Zavadil
45 let, podnikatel, Třeboň II
5.
prof. RNDr. Ondřej Prášil Ph.D.
55 let, vědecký pracovník, vysokoškolský pedagog, Břilice
6.
Jan Lukavský
32 let, živnostník, Třeboň I
7.
Dana Polenová
48 let, státní zaměstnanec, Třeboň II
8.
Mgr. Zdeněk Kučera
56 let, učitel na střední škole, Holičky
9.
Martin Smolek
41 let, vedoucí údržby, Třeboň II
10.
Ing. Tomáš Budín
32 let, ekonom, manažer, Třeboň I
11.
Květuše Lišková
59 let, chemik, důchodce, Třeboň II
12.
Lukáš Votápek
20 let, tesař, Třeboň II
13.
Ing. Štěpán Papáček Ph.D.
56 let, akademický pracovník, Třeboň II
14.
Jiří Štangel
24 let, živnostník, Přeseka
15.
Petr Voborský
46 let, fyzioterapeut v městských lázních, Třeboň II
16.
Mgr. Ludmila Petržalová
36 let, učitelka na střední škole, Třeboň I
17.
Mgr. Matouš Šimek
36 let, učitel na základní škole, Třeboň I
18.
Josef Zeman
48 let, správce školy, Třeboň II
19.
Romana Veselá
49 let, ekonomka školy, Třeboň II
20.
Martin Nečas
33 let, obchodní zástupce, Břilice
21.
Petr Kouba
20 let, student vysoké školy, Třeboň II
22.
Michaela Karochová
25 let, studentka vysoké školy, Břilice
23.
Michal Barnáš
44 let, obchodní manažer, Třeboň II
24.
Bc. Jiří Vondrka
35 let, logistik, Třeboň II
25.
Jaromír Hřebecký
66 let, důchodce, Třeboň II
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz