Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


iDNES.cz / Volby

  • Středa 19. září 2018 Zita

Domažlice (Domažlice) Volby do zastupitelstev obcí 2018 (komunální volby)

Celkem se volí 21 zastupitelů (číslo z posledních voleb)

Kandidáty do zastupitelstva zveřejníme po jejich publikaci ČSÚ pravděpodobně měsíc před volbami.

Manuál pro voliče

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadíkandidát
1.
Bc. Stanislav Antoš
51 let, místostarosta, Týnské Předměstí
2.
MUDr. Ivo Kadlec
63 let, zubní lékař, zastupitel, Bezděkovské Předměstí
3.
Ing. Petr Jankovec
47 let, jednatel firmy, Bezděkovské Předměstí
4.
MgA. Marek Vorlíček
39 let, sbormistr a varhanář, Týnské Předměstí
5.
Lenka Bauerová
41 let, tlumočnice, majitelka jazykové školy, Dolejší Předměstí
6.
Tibor Pomothy
44 let, pracovník ÚZSVM, Týnské Předměstí
7.
Amar Ibrahim
51 let, soukromý podnikatel, Město
8.
Ing. Petr Císler
45 let, zeměměřič, Hořejší Předměstí
9.
Hynek Šindelář
52 let, obchodní ředitel, Hořejší Předměstí
10.
Šárka Strnadová DiS.
47 let, zástupkyně ředitele pro MŠ, Týnské Předměstí
11.
MUDr. Martin Mulač
47 let, lékař, Týnské Předměstí
12.
Mgr. Josef Stočes
44 let, učitel ZUŠ, Týnské Předměstí
13.
Petr Ouřada
65 let, pracovník v sociálních službách, hasič, Bezděkovské Předměstí
14.
Jana Janečková
43 let, OSVČ, Město
15.
Bc. Stanislav Fořst
44 let, manažer jakosti, Bezděkovské Předměstí
16.
PhDr. Ivana Fröhlichová
56 let, vedoucí Charity, učitelka VOŠ, Hořejší Předměstí
17.
Josef Hinterholzinger
60 let, elektroinstalatér, Bezděkovské Předměstí
18.
Jana Vladimíra Pauli
60 let, kosmetička, Bezděkovské Předměstí
19.
Josef Strádal
65 let, důchodce, pokrývač, Dolejší Předměstí
20.
MUDr. Marie Havlovicová
45 let, lékařka, Bezděkovské Předměstí
21.
Roman Holub
46 let, ponocný, Týnské Předměstí
Česká strana sociálně demokratická
pořadíkandidát
1.
Ing. Jitka Heřmanová
56 let, ekonomka, Dolejší Předměstí
2.
Ing. Jiří Kvítek
49 let, OSVČ, Bezděkovské Předměstí
3.
Josef Čelakovský
49 let, jednatel s.r.o., Týnské Předměstí
4.
Vlastimil Konrády
58 let, učitel, Týnské Předměstí
5.
Mgr. Jana Terelová
60 let, invalidní důchodce, Bezděkovské Předměstí
6.
Jaroslav Bauer
65 let, asistent senátora, Bezděkovské Předměstí
7.
JUDr. Zdeněk Heřman
60 let, právník, Dolejší Předměstí
8.
Ing. Vítězslav Brody
45 let, konstruktér, Havlovice
9.
Jan Hruška
38 let, dělník, Týnské Předměstí
10.
Jan Látka
64 let, senátor, Týnské Předměstí
11.
Anna Bauerová
59 let, důchodkyně, Bezděkovské Předměstí
12.
Roman Kočí
44 let, řidič, Týnské Předměstí
13.
Jiří Pavlásek
58 let, údržbář, Týnské Předměstí
14.
Jana Hrušková
69 let, malířka, Město
15.
Michaela Paladino
47 let, OSVČ, Bezděkovské Předměstí
16.
Lubomír Skryja
52 let, úředník, Hořejší Předměstí
17.
Zdeňka Červená Kůstková
57 let, invalidní důchodce, Hořejší Předměstí
18.
Monika Hodková
46 let, OSVČ, Bezděkovské Předměstí
19.
Petr Svatoň
49 let, obsluha CNC strojů, Bezděkovské Předměstí
20.
Jana Kinclerová
34 let, OSVČ, Dolejší Předměstí
21.
Monika Wolfová
40 let, prodavačka, Bezděkovské Předměstí
Komunistická strana Čech a Moravy
pořadíkandidát
1.
Jan Pangrác
69 let, důchodce, Týnské Předměstí
2.
Ing. Věra Obdržálková
43 let, učitelka, Hořejší Předměstí
3.
Mgr. Václav Hruška
70 let, učitel odborných předmětů, Týnské Předměstí
4.
Jitka Macnerová
51 let, vychovatelka, Hořejší Předměstí
5.
Ing. Jan Benda
72 let, ředitel DML, Hořejší Předměstí
6.
Pavel Dofek
44 let, úředník, Týnské Předměstí
7.
Lenka Malíková
48 let, účetní, Havlovice
8.
Pavel Černý
32 let, skladník, Město
9.
Vlastimil Sladký
65 let, důchodce, Havlovice
10.
Lukáš Gazdík
33 let, dělník, Týnské Předměstí
11.
Zdeněk Jindřich
53 let, údržbář, Týnské Předměstí
12.
Jiří Krutina
66 let, důchodce, Bezděkovské Předměstí
13.
Karla Fišerová
54 let, obsluha čerpací stanice, Týnské Předměstí
14.
Vladimír Müller
61 let, podnikatel, Hořejší Předměstí
15.
Jaroslava Milisderferová
61 let, důchodce, Hořejší Předměstí
16.
Václav Bešta
60 let, svářeč, Týnské Předměstí
17.
Slavomíra Doubková
43 let, učitelka odborného výcviku, Týnské Předměstí
18.
Jaroslav Švejnoch
65 let, důchodce, Týnské Předměstí
19.
Ing. Petr Růžička
65 let, důchodce, Hořejší Předměstí
20.
Josef Podestát
87 let, důchodce, Týnské Předměstí
21.
Lubomír Minařík
62 let, soukromý podnikatel, Hořejší Předměstí
Občanská demokratická strana
pořadíkandidát
1.
Ing. Pavel Faschingbauer
45 let, ekonom, Bezděkovské Předměstí
2.
Mgr. Libuše Matějková
68 let, učitelka, Týnské Předměstí
3.
Libor Hammer
47 let, soukromý podnikatel, Poběžovice
4.
Jiří Horský
45 let, OSVČ, Město
5.
Mgr. Pavel Faschingbauer
81 let, důchodce, Bezděkovské Předměstí
6.
David Sekerák
43 let, podnikatel, Meclov
7.
Jaroslava Wollerová
71 let, důchodce, Týnské Předměstí
8.
Mgr. Jaroslava Vecková
45 let, učitelka, Bezděkovské Předměstí
9.
David Rácz
43 let, živnostník, obsluha stroje, Bezděkovské Předměstí
10.
Jan Volfík
63 let, podnikatel, Bezděkovské Předměstí
11.
Petr Pechač
48 let, podnikatel, Bezděkovské Předměstí
12.
Karel Poláček
45 let, OSVČ, Týnské Předměstí
13.
Zdeněk Hora
55 let, prodavač, Hořejší Předměstí
14.
Petr Bufka
44 let, trenér, Hořejší Předměstí
15.
Ing. Jiří Kozina
54 let, daňový poradce, Hořejší Předměstí
16.
Bc. Libor Kůs
24 let, student politologie, Hořejší Předměstí
17.
Aleš Kupilík
47 let, řidič, Bezděkovské Předměstí
18.
Daniel Haas
54 let, podnikatel, Hořejší Předměstí
19.
Ing. Josef Vaněk
63 let, projektant, Bezděkovské Předměstí
20.
Markéta Kovářová
32 let, dispečerka, Týnské Předměstí
21.
Mgr. Josef Nejdl
46 let, ředitel Muzea Chodska v Domažlicích, Týnské Předměstí
SDRUŽENÍ PRO MĚSTO DOMAŽLICE
pořadíkandidát
1.
Ing. Miroslav Mach
52 let, starosta, Město
2.
JUDr. Zdeněk Novák
66 let, místostarosta, Město
3.
Josef Kuneš
39 let, ředitel ZUŠ, Bezděkovské Předměstí
4.
Mgr. Ivan Rybár
52 let, ředitel ZŠ, Týnské Předměstí
5.
Mgr. Kamil Jindřich
45 let, ředitel MKS, Týnské Předměstí
6.
Mgr. Jana Štenglová
59 let, ředitelka GJŠB, Týnské Předměstí
7.
Mgr. Václav Kozina
55 let, zástupce ředitelky školy, Týnské Předměstí
8.
Mgr. Jan Anderle
48 let, učitel, Hořejší Předměstí
9.
Mgr. Karel Štípek
51 let, ředitel ZŠ, Hořejší Předměstí
10.
Ing. Zbyněk Wolf
44 let, projektant, Město
11.
MUDr. Pavel Zeman
48 let, lékař, Týnské Předměstí
12.
Ing. Jakub Halík
28 let, projektant, Město
13.
Petr Kazimour
39 let, jednatel společnosti, Bezděkovské Předměstí
14.
Ing. Martin Janovec
54 let, manager KB, Týnské Předměstí
15.
Mgr. Lenka Žáková
35 let, ředitelka MŠ, Týnské Předměstí
16.
Ing. Luděk Hlavatý
48 let, ekonom, Dolejší Předměstí
17.
Jana Svobodová
40 let, pracovnice infocentra, Týnské Předměstí
18.
Ing. Petr Šámal
65 let, penzista, Týnské Předměstí
19.
Roman Kalous
52 let, sportovní ředitel, Týnské Předměstí
20.
Petr Skala
34 let, strojař, Hořejší Předměstí
21.
Jiří Petrák
54 let, živnostník, Bezděkovské Předměstí
DOMAŽLICE A OKOLÍ o.s., ZMĚNA PRO DOMAŽLICE - sdružení DSZ a NK
pořadíkandidát
1.
Roman Muhr
49 let, pojišťovací makléř, Týnské Předměstí
2.
Mgr. Jiří Sogel
49 let, operátor skladování, Dolejší Předměstí
3.
Ladislav Majoroš
49 let, soukromý podnikatel, Týnské Předměstí
4.
Bc. Hana Marie Holomojová
57 let, podnikatelka, Bezděkovské Předměstí
5.
Ladislav Kulhánek
50 let, elektrikář, revizní technik, Bezděkovské Předměstí
6.
Pavlína Schneiderová DiS.
49 let, oční optik, Týnské Předměstí
7.
Jan Sladký
64 let, OSVČ, Bezděkovské Předměstí
8.
Mgr. Tereza Salihu
28 let, asistent v advokátní kanceláři, Bezděkovské Předměstí
9.
Bohuslav Buršík
66 let, oprava a montáž elektrospotřebičů, Hořejší Předměstí
10.
Eva Kohoutová
63 let, prodavačka, Havlovice
11.
Václav Vondrovic
64 let, pojišťovací poradce - důchodce, Týnské Předměstí
12.
Jaromír Kalíšek
54 let, živnostník, Týnské Předměstí
13.
Zdeněk Novák
42 let, řidič, Bezděkovské Předměstí
14.
Josef Vitanovský
71 let, hodinář - důchodce, Týnské Předměstí
15.
Petra Vondrašová
48 let, účetní, Hořejší Předměstí
16.
Luboš John
63 let, soustružník, Bezděkovské Předměstí
17.
Jaroslav Šefčík
72 let, prodavač, Město
18.
Petr Štauber
73 let, důchodce, Hořejší Předměstí
19.
Lukáš Lagron
38 let, obsluha benzínové stanice, Bezděkovské Předměstí
20.
Josef Kufner
66 let, elektrikář - důchodce, Týnské Předměstí
21.
Bohumil Doubek
65 let, elektromechanik, Týnské Předměstí
Česká pirátská strana
pořadíkandidát
1.
Ing. Viktor Krutina
40 let, projektant, Dolejší Předměstí
2.
Jan Kincler
35 let, OSVČ, Dolejší Předměstí
3.
Ing. Roman Kalous Ph.D.
39 let, soudní znalec, Týnské Předměstí
4.
Rudolf Špoták
35 let, personalista, Hořejší Předměstí
5.
Jan Pachl
39 let, sklenář, Týnské Předměstí
6.
Jiří Štangl
40 let, vedoucí výroby, Dolejší Předměstí
7.
Zbyněk Melecký
47 let, operátor CNC, Dolejší Předměstí
8.
Aleš Sobotka
37 let, obchodník ve stavebnictví, Týnské Předměstí
9.
Ing. Helena Krutinová
46 let, projektantka, Dolejší Předměstí
10.
Petr Žižka
37 let, obchodní zástupce, Bezděkovské Předměstí
11.
Mgr. Tomáš Hraběta
34 let, manažer kvality, Hořejší Předměstí
12.
Karel Kýček
42 let, státní zaměstnanec, Hořejší Předměstí
13.
Alena Pivoňková
28 let, asistentka, Dolejší Předměstí
14.
Miroslav Michalík
45 let, instalatér, Hořejší Předměstí
15.
Andrea Blahníková
45 let, personalistka, Město
16.
Stanislav Hrnčíř
48 let, dělník, Týnské Předměstí
17.
Jiří Pojar
42 let, invalidní důchodce, Bezděkovské Předměstí
18.
Daniel Fronk
39 let, dozorčí provozu, Bezděkovské Předměstí
19.
Aleš Procházka
40 let, automechanik, Dolejší Předměstí
20.
Václav Stieber
36 let, automechanik, Dolejší Předměstí
21.
Vít Foltýn
30 let, zedník, Město
ANO 2011
pořadíkandidát
1.
JUDr. Miroslav Vokáč
67 let, právník, zastupitel města Domažlice, Hořejší Předměstí
2.
Josef Kříž
54 let, OSVČ, Týnské Předměstí
3.
Olga Votavová
40 let, ředitelka OHK, Týnské Předměstí
4.
MUDr. Jan Pokštefl
70 let, lékař, Týnské Předměstí
5.
Věra Cibulková
33 let, účetní, administrativní pracovnice, Bezděkovské Předměstí
6.
Jan Benc
68 let, důchodce, Hořejší Předměstí
7.
Štěpán Thomayer
66 let, management soukromé společnosti, Hořejší Předměstí
8.
Ing. Radek Wiesner
39 let, konstruktér, Město
9.
Jindřich Kraus
44 let, technik, Hořejší Předměstí
10.
Lucie Hlavsová
41 let, recepční, Bezděkovské Předměstí
11.
Petra Jaklová
26 let, montážní dělnice, Havlovice
12.
Karel Reininger
45 let, OSVČ, Týnské Předměstí
13.
Mgr. Eva Konopová
64 let, učitelka ZŠ Domažlice, Hořejší Předměstí
14.
Monika Rzymanová
47 let, obsluha čerpací stanice, Hořejší Předměstí
15.
Marie Janutková
65 let, jednatelka Klubu českých turistů, Hořejší Předměstí
16.
Marie Plzenská
74 let, administrativní pracovnice, Týnské Předměstí
17.
Petr Varga
46 let, OSVČ, Týnské Předměstí
18.
Jozef Holub
57 let, řidič autobusu, Bezděkovské Předměstí
19.
Iveta Váchalová
43 let, prodavačka, Dolejší Předměstí
20.
Marie Pecková
50 let, dělnice, Město
21.
Ing. Blahoslav Jára
88 let, ekonom, Týnské Předměstí
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadíkandidát
1.
Michal Obdržálek
28 let, řidič, Hořejší Předměstí
2.
Bohumil Duchek
71 let, policista v důchodu, Týnské Předměstí
3.
Martin Vaněk
42 let, invalidní důchodce, Týnské Předměstí
4.
Oldřich Kunc
39 let, prodejce - skladník, Bezděkovské Předměstí
5.
Jan Černý
59 let, autodopravce, Týnské Předměstí
6.
Vratislav Mayer
61 let, pracovník bezpečnostní služby, Hořejší Předměstí
7.
Ing. Pavel Hanzlík
61 let, operátor kamerového systému, Hořejší Předměstí
8.
Radomír Šimák
48 let, živnostník, Hořejší Předměstí
9.
Václav Benda
70 let, malíř, Hořejší Předměstí
10.
Rudolf Lagron
59 let, živnostník, Bezděkovské Předměstí
11.
Martin Clišic
20 let, dělník, Hořejší Předměstí
12.
Petr Sokol
41 let, dělník, Bezděkovské Předměstí
13.
Oldřiška Steinbachová
65 let, pedagogický pracovník, Týnské Předměstí
14.
Oldřiška Lukášová
45 let, zdravotní sestra, Týnské Předměstí
15.
Zdeňka Zrůstová
20 let, dělnice, Dolejší Předměstí
16.
Jiří Clišic
26 let, dělník, Hořejší Předměstí
17.
Milan Obdržálek
30 let, pekař, Hořejší Předměstí
18.
Pavla Urbanová
28 let, dělnice, Město
19.
Renata Vaňková
32 let, živnostník, Týnské Předměstí
20.
Petra Dočekalová
44 let, živnostník, Hořejší Předměstí
21.
Michal Jungman
22 let, ostraha majetku, Hořejší Předměstí
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz