iDNES.cz / Volby

  • Sobota 17. listopadu 2018 Státní svátek.

Výsledky pro obec Sušice Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
47,76 %
volební účast

Celkem se volí 21 zastupitelů

Legenda

7ODS

3ANO

3Piráti

2SNK-CELK

2STAN+NK

1Rozumní

1ČSSD

1KDU-ČSL

1KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

Občanská demokratická strana (26,97 % hlasů)
obhajuje 7 mandátů, strana získala 22 424 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
ANO 2011 (13,75 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 11 429 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Česká pirátská strana (11,56 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 9 606 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Sdružení nezávislých kandidátů ,,Nezávislí ze Sušice" (11,3 % hlasů)
strana získala 9 391 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ SUŠIČTÍ (10,59 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 8 804 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
ROZUMNÍ (7,4 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 6 150 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Česká strana sociálně demokratická (7,16 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 5 951 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (5,23 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 4 349 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Komunistická strana Čech a Moravy (4,09 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 3 397 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Strana soukromníků České republiky (1,96 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 629 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Občanská demokratická strana7 mandátů
26,97 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Petr Mottl

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

50let, starosta města Sušice, Sušice
1 634
2.
PhDr. Jan Lhoták

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

35let, historik, Sušice
1 349
3.
Mgr. Jonáš Bartoš

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

32let, novinář, Sušice
1 225
4.
Ing. Jan Staněk

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

54let, OSVČ, Sušice
1 162
5.
Věra Fornousová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

69let, knihovnice,důchodce, Sušice
1 137
6.
Mgr. Jana Švelchová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 6

57let, učitelka ZŠ, Páteček
1 143
7.
Ing. Jaroslav Macháček

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 7

63let, OSVČ, Sušice
1 054
ANO 20113 mandáty
13,75 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Andrea Staňková

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

46let, pracovník ve veřejné správě, Sušice
845
2.
Pavel Javorský

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

51let, správce budov, Sušice
777
3.
František Jelínek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

52let, vedoucí provozovny, Sušice
716
Česká pirátská strana3 mandáty
11,56 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Pavel Hais

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 1

35let, ředitel evropské společnosti, Sušice
834
2.
Václav Černý

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 2

39let, IT specialista, Sušice
644
3.
Ing. František Majer

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 5

36let, ekonomický ředitel, Sušice
591
Sdružení nezávislých kandidátů ,,Nezávislí ze Sušice"2 mandáty
11,3 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Ing. arch. Karel Janda

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů ,,Nezávislí ze Sušice"
pořadí na kandidátce: 5

49let, architekt, Dolní Staňkov
688
2.
MUDr. David Toufar

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů ,,Nezávislí ze Sušice"
pořadí na kandidátce: 8

47let, lékař, Sušice
651
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ SUŠIČTÍ2 mandáty
10,59 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Milena Naglmüllerová

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ SUŠIČTÍ
pořadí na kandidátce: 2

56let, ředitelka Základní umělecké školy, Sušice
920
2.
Ing. Věra Marešová

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ SUŠIČTÍ
pořadí na kandidátce: 1

55let, místostarostka, investiční technik, Sušice
823
ROZUMNÍ1 mandát
7,4 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Čestmír Kříž

kandidátní listina: ROZUMNÍ
pořadí na kandidátce: 4

53let, ředitel základní školy, Sušice
691
Česká strana sociálně demokratická1 mandát
7,16 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Milena Stárková

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 5

56let, krajská radní pro zdravotnictví, Sušice
555
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová1 mandát
5,23 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Rudolf Voldřich

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 3

70let, přednosta chirurgického odd., Sušice
480
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
4,09 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Petr Nikodem

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

51let, dělník, Sušice
294

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Občanská demokratická strana
707
ANO 2011
2+13
Česká pirátská strana
0+33
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
3-12
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ SUŠIČTÍ
0+22
ROZUMNÍ
101
Česká strana sociálně demokratická
4-31
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
101
Komunistická strana Čech a Moravy
2-11
Strana soukromníků České republiky
000
TOP 09
1-10
Zvolte obec Účast
Běhařov 49,31 %
Běšiny 60,09 %
Bezděkov 54,37 %
Biřkov 56,19 %
Bolešiny 59,10 %
Břežany 51,61 %
Budětice 78,24 %
Bukovník 73,21 %
Čachrov 54,01 %
Černíkov 51,94 %
Červené Poříčí 42,41 %
Číhaň 54,34 %
Čímice 89,76 %
Dešenice 55,36 %
Dlažov 56,51 %
Dlouhá Ves 39,82 %
Dobršín 78,89 %
Dolany 62,74 %
Domoraz 95,65 %
Dražovice 66,67 %
Frymburk 74,03 %
Hamry 64,00 %
Hartmanice 60,00 %
Hejná 58,57 %
Hlavňovice 53,65 %
Hnačov 54,12 %
Horažďovice 52,12 %
Horská Kvilda 88,89 %
Hrádek 59,73 %
Hradešice 64,79 %
Chanovice 71,50 %
Chlistov 65,79 %
Chudenice 65,52 %
Chudenín 62,81 %
Janovice nad Úhlavou 48,63 %
Javor 71,93 %
Ježovy 38,38 %
Kašperské Hory 53,89 %
Kejnice 82,95 %
Klatovy 41,35 %
Klenová 57,61 %
Kolinec 45,61 %
Kovčín 90,14 %
Křenice 73,37 %
Kvášňovice 75,00 %
Lomec 61,90 %
Malý Bor 55,51 %
Maňovice 60,98 %
Měčín 59,70 %
Mezihoří 78,85 %
Mlýnské Struhadlo 61,36 %
Modrava 72,46 %
Mochtín 54,37 %
Mokrosuky 84,11 %
Myslív 37,82 %
Myslovice 71,84 %
Nalžovské Hory 57,11 %
Nehodiv 69,49 %
Nezamyslice 61,83 %
Nezdice na Šumavě 72,30 %
Nýrsko 46,44 %
Obytce 49,69 %
Olšany 73,60 %
Ostřetice 79,59 %
Pačejov 44,60 %
Petrovice u Sušice 55,62 %
Plánice 33,04 %
Podmokly 68,38 %
Poleň 49,78 %
Prášily 82,54 %
Předslav 58,94 %
Rabí 77,51 %
Rejštejn 56,22 %
Slatina 81,32 %
Soběšice 63,77 %
Srní 60,20 %
Strašín 50,00 %
Strážov 47,41 %
Sušice 47,76 %
Svéradice 66,04 %
Švihov 48,89 %
Tužice 83,10 %
Týnec 61,17 %
Újezd u Plánice 69,07 %
Velhartice 59,52 %
Velké Hydčice 49,49 %
Velký Bor 62,67 %
Vrhaveč 63,02 %
Vřeskovice 42,64 %
Zavlekov 41,69 %
Zborovy 87,50 %
Železná Ruda 57,35 %
Žihobce 67,96 %
Žichovice 61,52 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz