iDNES.cz / Volby

  • Úterý 13. listopadu 2018 Tibor

Výsledky pro obec Černošín Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
51,33 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

5SNK ED

4Zelení

3SNK-CELK

2ODS

1KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

SNK Evropští demokraté (30,04 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 1 812 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Strana zelených (23,11 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 1 394 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Občanská demokratická strana (12,58 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 759 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Za město dětí neznající nudu (11,99 % hlasů)
strana získala 723 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (11,23 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 677 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Sdružení nezávislých kandidátů-slušnost-zodpovědnost-spolupráce (11,04 % hlasů)
strana získala 666 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
SNK Evropští demokraté5 mandátů
30,04 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Miroslav Plincelner

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 1

63let, starosta města Černošín, Černošín
249
2.
Zdeněk Nedvěd

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 2

67let, důchodce, Černošín
167
3.
Lukáš Mečl

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 8

38let, obchodní ředitel, Černošín
136
4.
Jan Grigar

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 10

45let, CNC frézař, Černošín
133
5.
Michal Pudil

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 3

47let, technik, Černošín
128
Strana zelených4 mandáty
23,11 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Pavel Filipčík

kandidátní listina: Strana zelených
pořadí na kandidátce: 2

52let, ekonom, Černošín
137
2.
Emil Doha

kandidátní listina: Strana zelených
pořadí na kandidátce: 11

38let, OSVČ, Černošín
123
3.
Ing. Vladimír Krejča

kandidátní listina: Strana zelených
pořadí na kandidátce: 4

49let, ekonom, logistik, Černošín
117
4.
Lenka Albertová

kandidátní listina: Strana zelených
pořadí na kandidátce: 3

49let, úřednice, Černošín
113
Občanská demokratická strana2 mandáty
12,58 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Petra Grigarová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

43let, zdravotní sestra, Černošín
144
2.
Josef Sláma

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

62let, technik, Černošín
97
Za město dětí neznající nudu2 mandáty
11,99 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Hana Merglová

kandidátní listina: Za město dětí neznající nudu
pořadí na kandidátce: 2

45let, úřednice, Černošín
129
2.
Václav Myška

kandidátní listina: Za město dětí neznající nudu
pořadí na kandidátce: 1

45let, operátor CNC, Krásné Údolí
81
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
11,23 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jarmila Jungbauerová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

62let, prodavačka, Černošín
154
Sdružení nezávislých kandidátů-slušnost-zodpovědnost-spolupráce1 mandát
11,04 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Dagmar Varousová

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů-slušnost-zodpovědnost-spolupráce
pořadí na kandidátce: 1

64let, učitelka, Černošín
142

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
SNK Evropští demokraté
4+15
Strana zelených
404
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
303
Občanská demokratická strana
202
Komunistická strana Čech a Moravy
2-11
Zvolte obec Účast
Benešovice 57,78 %
Bezdružice 55,36 %
Bor 39,13 %
Brod nad Tichou 73,00 %
Broumov 71,29 %
Cebiv 61,33 %
Ctiboř 37,65 %
Částkov 72,63 %
Černošín 51,33 %
Dlouhý Újezd 70,20 %
Erpužice 56,01 %
Halže 53,07 %
Horní Kozolupy 62,25 %
Hošťka 63,67 %
Chodová Planá 46,92 %
Chodský Újezd 59,56 %
Kladruby 64,61 %
Kočov 38,93 %
Kokašice 40,70 %
Konstantinovy Lázně 59,10 %
Kostelec 39,91 %
Kšice 45,73 %
Lesná 34,31 %
Lestkov 49,04 %
Lom u Tachova 77,78 %
Milíře 36,82 %
Obora 85,83 %
Olbramov 66,67 %
Ošelín 54,55 %
Planá 41,22 %
Prostiboř 52,85 %
Přimda 47,82 %
Rozvadov 65,03 %
Skapce 48,86 %
Staré Sedliště 44,29 %
Staré Sedlo 64,08 %
Stráž 55,21 %
Stříbro 47,74 %
Studánka 66,25 %
Sulislav 61,76 %
Svojšín 47,81 %
Sytno 37,55 %
Tachov 41,42 %
Tisová 62,74 %
Trpísty 68,82 %
Třemešné 64,90 %
Únehle 63,73 %
Vranov 73,05 %
Zadní Chodov 71,57 %
Záchlumí 49,50 %
Zhoř 33,87 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz