iDNES.cz / Volby

  • Středa 21. listopadu 2018 Albert

Výsledky pro obec Sokolov Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
30,32 %
volební účast

Celkem se volí 27 zastupitelů

Legenda

7ANO

6

4ČSSD

4STAN+Piráti

4Zelení+NK

2KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

ANO 2011 (23,91 % hlasů)
obhajuje 6 mandátů, strana získala 31 055 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
Hnutí pro město Sokolov (19,55 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 25 389 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
Česká strana sociálně demokratická (14,93 % hlasů)
obhajuje 7 mandátů, strana získala 19 387 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Piráti Sokolov s podporou Starostů a nezávislých (14,38 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 18 675 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Radnice Středu (12,37 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 16 061 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Komunistická strana Čech a Moravy (8,95 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 11 631 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
REALISTÉ (3,41 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 4 432 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
SOKOLOV 2018 (1,82 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 367 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI (0,68 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 886 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
ANO 20117 mandátů
23,91 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Renata Oulehlová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

50let, 1. místostarostka města Sokolov, Sokolov
1 839
2.
Mgr. Petr Kubis

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

49let, náměstek hejtmanky Karlovarského kraje, Sokolov
1 468
3.
Mgr. Ilona Medunová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

49let, ředitelka střední školy, Sokolov
1 369
4.
Bc. Petra Božeková Makoňová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

42let, obch.ředitel FK Baník Sokolov, člen představenstva, Sokolov
1 330
5.
Ing. Erik Klimeš

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

44let, ředitel městské společnosti, Hrušková
1 328
6.
Mgr. Renata Krčková

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 12

48let, učitelka ZŠ, Sokolov
1 273
7.
Pavel Ivanič

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6

52let, reprezentační trenér - vzpírání, Sokolov
1 207
Hnutí pro město Sokolov6 mandátů
19,55 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Karel Jakobec

kandidátní listina: Hnutí pro město Sokolov
pořadí na kandidátce: 1

54let, místostarosta města Sokolova, Sokolov
1 488
2.
Mgr. Ladislav Sedláček

kandidátní listina: Hnutí pro město Sokolov
pořadí na kandidátce: 2

47let, ředitel MDK Sokolov, Sokolov
1 313
3.
Václav Dobřemysl

kandidátní listina: Hnutí pro město Sokolov
pořadí na kandidátce: 6

40let, živnostník/prezident HC Baník Sokolov, Sokolov
1 250
4.
Mgr. Ondřej Štych

kandidátní listina: Hnutí pro město Sokolov
pořadí na kandidátce: 7

35let, pedagog ZŠ Sokolov, Sokolov
1 217
5.
Mgr. Tomáš Provazník

kandidátní listina: Hnutí pro město Sokolov
pořadí na kandidátce: 4

38let, ředitel FK Baník Sokolov, Sokolov
1 090
6.
Mgr. Pavel Janus

kandidátní listina: Hnutí pro město Sokolov
pořadí na kandidátce: 5

48let, ředitel ISŠTE Sokolov, Sokolov
1 084
Česká strana sociálně demokratická4 mandáty
14,93 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Jan Picka

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

52let, starosta města, Sokolov
1 834
2.
Ing. Michael Rund

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 5

48let, ředitel muzea Sokolov, Sokolov
1 360
3.
Mgr. Vladimír Vlček

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

53let, ředitel základní školy, Sokolov
1 173
4.
Ing. Jiří Pöpperl, Ph.D.

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 7

61let, předseda představenstva SUAS, Sokolov
1 026
Piráti Sokolov s podporou Starostů a nezávislých4 mandáty
14,38 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Miroslav Balatka

kandidátní listina: Piráti Sokolov s podporou Starostů a nezávislých
pořadí na kandidátce: 2

48let, OSVČ, zeměměřič, hudebník, Sokolov
1 339
2.
Mgr. Martin Grech

kandidátní listina: Piráti Sokolov s podporou Starostů a nezávislých
pořadí na kandidátce: 8

35let, učitel na gymnáziu, Sokolov
1 004
3.
Bc. Tereza Zykánová

kandidátní listina: Piráti Sokolov s podporou Starostů a nezávislých
pořadí na kandidátce: 1

31let, dluhový poradce, Sokolov
799
4.
Petr Krása

kandidátní listina: Piráti Sokolov s podporou Starostů a nezávislých
pořadí na kandidátce: 13

43let, ekolog, Sokolov
781
Radnice Středu4 mandáty
12,37 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Luboš Vaněk

kandidátní listina: Radnice Středu
pořadí na kandidátce: 4

64let, lékař, primář dětského oddělení, Sokolov
1 307
2.
Ing. Jaromír Dvořák

kandidátní listina: Radnice Středu
pořadí na kandidátce: 1

58let, dopravní inženýr, vedoucí technik, Sokolov
893
3.
Mgr. Karel Rambousek

kandidátní listina: Radnice Středu
pořadí na kandidátce: 2

39let, pedagog, trenér orientačního běhu, Sokolov
874
4.
MUDr. Helena Němcová

kandidátní listina: Radnice Středu
pořadí na kandidátce: 10

65let, lékař, primářka kožního oddělení, Sokolov
856
Komunistická strana Čech a Moravy2 mandáty
8,95 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Eva Valjentová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

54let, ekonomka, Sokolov
789
2.
Vladimír Zima

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

55let, technik, Sokolov
638

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
ANO 2011
6+17
Hnutí pro město Sokolov
5+16
Česká strana sociálně demokratická
7-34
Piráti Sokolov s podporou Starostů a nezávislých
0+44
Radnice Středu
3+14
Komunistická strana Čech a Moravy
4-22
REALISTÉ
000
SOKOLOV 2018
000
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
000
NEZÁVISLÍ
2-20
Zvolte obec Účast
Březová 40,55 %
Bublava 50,00 %
Bukovany 39,14 %
Citice 53,12 %
Dasnice 39,39 %
Dolní Nivy 74,55 %
Dolní Rychnov 54,55 %
Habartov 32,49 %
Horní Slavkov 36,45 %
Chlum Svaté Maří 65,40 %
Chodov 26,01 %
Jindřichovice 46,40 %
Josefov 63,49 %
Kaceřov 63,13 %
Krajková 38,95 %
Královské Poříčí 62,44 %
Kraslice 35,06 %
Krásno 66,25 %
Kynšperk nad Ohří 37,87 %
Libavské Údolí 45,13 %
Loket 48,08 %
Lomnice 55,49 %
Nová Ves 41,95 %
Nové Sedlo 41,46 %
Oloví 49,82 %
Přebuz 66,67 %
Rotava 49,71 %
Rovná 33,46 %
Sokolov 30,32 %
Staré Sedlo 46,12 %
Stříbrná 70,42 %
Svatava 46,65 %
Šabina 80,81 %
Šindelová 63,40 %
Tatrovice 40,56 %
Těšovice 68,45 %
Vintířov 42,93 %
Vřesová 58,96 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz