iDNES.cz / Volby

  • Středa 21. listopadu 2018 Albert

Výsledky pro obec Kynšperk nad Ohří Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
37,87 %
volební účast

Celkem se volí 17 zastupitelů

Legenda

8SNK-CELK

3ANO

3ODS

2ČSSD

1KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

ANO 2011 (15,96 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 3 524 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Sdružení nezávislých kandidátů RE-GENERACE (15,93 % hlasů)
strana získala 3 516 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ (14,58 % hlasů)
strana získala 3 219 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Občanská demokratická strana (13,27 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 2 930 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Česká strana sociálně demokratická (12,83 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 2 833 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (8,77 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 1 937 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
SPORTOVCI PRO KYNŠPERK (8,21 % hlasů)
strana získala 1 812 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Kynšperk pro občany (5,37 % hlasů)
strana získala 1 185 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
SPOLEČNĚ PRO MĚSTO (4,79 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 058 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI (0,28 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 62 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
ANO 20113 mandáty
15,96 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jana Tomsová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

59let, pedagog volného času, Kynšperk nad Ohří
338
2.
Pavel Benda

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

49let, zdravotní bratr, Kynšperk nad Ohří
278
3.
Václav Toth

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

46let, speciální pedagog, Kynšperk nad Ohří
229
Sdružení nezávislých kandidátů RE-GENERACE3 mandáty
15,93 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Josef Kubát

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů RE-GENERACE
pořadí na kandidátce: 1

41let, soukromý podnikatel, Kynšperk nad Ohří
353
2.
Mgr. Daniela Synáčová

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů RE-GENERACE
pořadí na kandidátce: 7

51let, učitelka SŠ, Dolní Pochlovice
270
3.
Milan Borecký, DiS.

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů RE-GENERACE
pořadí na kandidátce: 2

38let, projektant, Kynšperk nad Ohří
255
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ3 mandáty
14,58 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Marek Matoušek

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ
pořadí na kandidátce: 1

38let, velitel hasičů, Kynšperk nad Ohří
313
2.
Mgr. Štěpánka Neubergová, MBA

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ
pořadí na kandidátce: 13

62let, zástupkyně ředitelky ZŠ, Kynšperk nad Ohří
291
3.
Mgr. Lenka Hrušková Bursová, MBA

kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ
pořadí na kandidátce: 2

49let, ředitelka ZŠ, Kynšperk nad Ohří
286
Občanská demokratická strana3 mandáty
13,27 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
René Bolvari

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

53let, vedoucí střediska, Kynšperk nad Ohří
277
2.
Ing. Josef Kubát, Ph.D.

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

66let, jednatel Lesů města Chebu s.r.o., Kynšperk nad Ohří
233
3.
Bc. Iveta Škodová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

49let, ekonom, Kynšperk nad Ohří
218
Česká strana sociálně demokratická2 mandáty
12,83 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Tomáš Svoboda

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

54let, starosta města, Kynšperk nad Ohří
337
2.
Mgr. Jiří Hrubý

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

55let, vychovatel, Kynšperk nad Ohří
216
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
8,77 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Eva Fréharová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 12

70let, důchodce, Kynšperk nad Ohří
204
SPORTOVCI PRO KYNŠPERK1 mandát
8,21 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Mgr. Martin Hámor

kandidátní listina: SPORTOVCI PRO KYNŠPERK
pořadí na kandidátce: 5

53let, vedoucí personálního oddělení, Kynšperk nad Ohří
202
Kynšperk pro občany1 mandát
5,37 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ferdinand Bernáth

kandidátní listina: Kynšperk pro občany
pořadí na kandidátce: 1

63let, důchodce, Kynšperk nad Ohří
138

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
7+18
ANO 2011
0+33
Občanská demokratická strana
2+13
Česká strana sociálně demokratická
3-12
Komunistická strana Čech a Moravy
2-11
SPOLEČNĚ PRO MĚSTO
000
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
000
Blok proti islamizaci - Obrana domova
1-10
Sdružení STAN, NK
1-10
Sdružení SPOZ, NK
1-10
Zvolte obec Účast
Březová 40,55 %
Bublava 50,00 %
Bukovany 39,14 %
Citice 53,12 %
Dasnice 39,39 %
Dolní Nivy 74,55 %
Dolní Rychnov 54,55 %
Habartov 32,49 %
Horní Slavkov 36,45 %
Chlum Svaté Maří 65,40 %
Chodov 26,01 %
Jindřichovice 46,40 %
Josefov 63,49 %
Kaceřov 63,13 %
Krajková 38,95 %
Královské Poříčí 62,44 %
Kraslice 35,06 %
Krásno 66,25 %
Kynšperk nad Ohří 37,87 %
Libavské Údolí 45,13 %
Loket 48,08 %
Lomnice 55,49 %
Nová Ves 41,95 %
Nové Sedlo 41,46 %
Oloví 49,82 %
Přebuz 66,67 %
Rotava 49,71 %
Rovná 33,46 %
Sokolov 30,32 %
Staré Sedlo 46,12 %
Stříbrná 70,42 %
Svatava 46,65 %
Šabina 80,81 %
Šindelová 63,40 %
Tatrovice 40,56 %
Těšovice 68,45 %
Vintířov 42,93 %
Vřesová 58,96 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz