Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


iDNES.cz / Volby

  • Pátek 21. září 2018 Matouš

Teplice (Teplice) Volby do zastupitelstev obcí 2018 (komunální volby)

Celkem se volí 27 zastupitelů (číslo z posledních voleb)

Kandidáty do zastupitelstva zveřejníme po jejich publikaci ČSÚ pravděpodobně měsíc před volbami.

Manuál pro voliče

Česká strana sociálně demokratická
pořadíkandidát
1.
PhDr. Radka Růžičková Ph.D.
47 let, náměstkyně primátora st.m. Teplice, Prosetice
2.
Mgr. Ing. Zdeněk Synek
44 let, právník, Teplice
3.
Bc. Roman Kliský
25 let, manažer, Trnovany
4.
Mgr. Eva Kyjovská
49 let, ředitelka MŠ, Teplice
5.
Ing. Josef Lébr Ph.D.
56 let, středoškolský a vysokoškolský učitel, Teplice
6.
Štěpán Kocourek
42 let, strážník, Teplice
7.
Mgr. Bc. Ctirad Vaník
49 let, ředitel školy, Nová Ves
8.
Mgr. Štefan Lukáč
29 let, úředník na KÚ ÚK, Trnovany
9.
Ing. Josef Obršál
79 let, důchodce, Teplice
10.
Mgr. Jiří Bubla
53 let, OSVČ, Prosetice
11.
Alena Synková
33 let, ošetřovatelka, Teplice
12.
Ing. Petr Duka
41 let, projektový manažer, Teplice
13.
Josef Kulhan
59 let, důchodce, Prosetice
14.
Stanislava Kopřivová
54 let, vychovatelka, Prosetice
15.
Patrik Kliský
21 let, student, Nová Ves
16.
Šárka Marvanová
21 let, operátorka, Nová Ves
17.
Šárka Bartošíková
46 let, podnikatelka, Hudcov
18.
Ing. Monika Hlinková
39 let, středoškolská učitelka, Teplice
19.
Jaroslav Čermák
45 let, obchodní zástupce, Trnovany
20.
Lucie Naaková DiS.
31 let, OSVČ, Řetenice
21.
Miloslava Dvořáčková
73 let, důchodkyně, Trnovany
22.
Tomáš Šutara
44 let, podnikatel, Teplice
23.
Alena Čubová
44 let, šéfkuchařka, Teplice
24.
Karel Bouša
43 let, autoopravář, Řetenice
25.
Martin Sommer
22 let, strážný, Trnovany
26.
Iveta Třísková
47 let, malířka skla, Teplice
27.
Helena Němcová
66 let, důchodkyně, Teplice
Komunistická strana Čech a Moravy
pořadíkandidát
1.
Ing. Jaromír Kohlíček CSc.
65 let, poslanec EP, Trnovany
2.
Ing. Lubomír Škarda
65 let, ekonom, Prosetice
3.
Lukáš Přikryl
33 let, strážník MP, Prosetice
4.
Pavel Ardelean Krouský
42 let, OSVČ, Trnovany
5.
Petr Vít
65 let, živnostník-elektro, voda, Trnovany
6.
Marie Šenková
60 let, účetní poradce, Trnovany
7.
Lukáš Hrubý
31 let, řidič, Trnovany
8.
Ing. Jan Nový
67 let, středoškolský pedagog, Sobědruhy
9.
Zdeněk Mašek ml.
24 let, referent, Prosetice
10.
Ladislav Polcar
62 let, podnikatel v dopravě, Trnovany
11.
Karel Kamalanand Černík
53 let, hinduistický svámí, Prosetice
12.
Milena Svášková
69 let, elektromontér, Sobědruhy
13.
Ing. Miloslav Novák
71 let, ekonom, Trnovany
14.
Petr Štěrba
60 let, provozní elektrikář, Teplice
15.
Věra Mašková
56 let, účetní, Prosetice
16.
Jan Procházka
47 let, mechanik, Trnovany
17.
Antonín Novák
68 let, zámečník, Teplice
18.
Jindřiška Justová
68 let, úřednice, Teplice
19.
Antonín Vlach
55 let, zámečník, Sobědruhy
20.
Zdeněk Mašek
57 let, strážný, Prosetice
21.
Jan Flos
69 let, řidič, Trnovany
22.
Pavel Bican
69 let, st.zaměstn.-důchodce, Teplice
23.
Marie Michlová
71 let, důchodce, Teplice
24.
Vladislav Krejčí
68 let, důchodce, Sobědruhy
25.
Miloslav Nevečeřal
68 let, důchodce, Teplice
26.
Ben Gregor
68 let, učitel, Trnovany
27.
Jaroslav Kucek
74 let, důchodce, Trnovany
Občanská demokratická strana
pořadíkandidát
1.
Jaroslav Kubera
71 let, primátor, Teplice
2.
Bc. Hynek Hanza
40 let, náměstek primátora, Teplice
3.
Mgr. Iva Dvořáková LL.M.
42 let, advokátka, Teplice
4.
Pavel Tetřev
57 let, sportovní manažer, Teplice
5.
Josef Benda
72 let, elektrotechnik, Teplice
6.
MUDr. Renata Dohnalová
49 let, lékařka, Teplice
7.
Ing. Ondřej Hampejs
31 let, stavební inženýr, Řetenice
8.
Mgr. Monika Peterková
46 let, lékárnice, Teplice
9.
Martin Kadeřábek
22 let, student, Řetenice
10.
Petr Šíla
24 let, ředitel příspěvkové organizace, Teplice
11.
Pavel Šustáček
71 let, zastupitel města, Teplice
12.
Karla Uhlířová
23 let, podnikatelka, Teplice
13.
Mgr. Radek Vanke
30 let, specialista ve vodárenství, Teplice
14.
Ing. Luděk Forman
66 let, jednatel společnosti, Prosetice
15.
Petr Werner
69 let, technik, Teplice
16.
Pavel Čižmár
46 let, jednatel společnosti, Řetenice
17.
Alena Kušičková Kaadenová
49 let, finanční poradkyně, Teplice
18.
Jaroslav Hampejs
59 let, manažer, Teplice
19.
Milan Stehlík
33 let, majitel restaurace, Trnovany
20.
Ivana Wojtaszaková
62 let, podnikatelka, Teplice
21.
Petr Král
58 let, garážmistr, Sobědruhy
22.
Tomáš Olžbut
54 let, dispečer, Teplice
23.
Gabriela Lamková
41 let, ekonomický pracovník, Teplice
24.
Miloslav Šlechta
64 let, elektrotechnik, Teplice
25.
Václav Pergler
25 let, obchodní manažer, Teplice
26.
Eva Langmaierová Sládková
41 let, recepční, Řetenice
27.
Petr Šálek
18 let, student, Trnovany
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
pořadíkandidát
1.
Ing. Mgr. Zdeněk Pešek MBA
59 let, ředitel, Trnovany
2.
Iva Procházková
48 let, obchodní manažer, Prosetice
3.
David Štěpán
54 let, učitel, Trnovany
4.
Jana Müllerová
52 let, učitelka, Teplice
5.
Hana Sušická
68 let, učitelka, Teplice
6.
Lenka Kašťáková
49 let, fyzioterapeut, Nová Ves
7.
Mgr. Petr Štych
69 let, učitel, Trnovany
8.
Ing. Petr Kašťák
50 let, bankéř, Nová Ves
9.
Ondřej Lusk
44 let, operátor, Teplice
10.
Milan Koppera
37 let, operátor, Teplice
11.
Anna Štychová
67 let, administrativní pracovnice, Trnovany
12.
Vlasta Velikaničová
79 let, důchodce, Trnovany
13.
Jiří Mácha
32 let, řidič, Prosetice
14.
Marie Macháčková
68 let, důchodce, Teplice
15.
Barbara Šelepská
65 let, uklízečka, Trnovany
16.
Jiří Laudin
69 let, důchodce, Trnovany
17.
Jiří Mácha
55 let, dispečer, Teplice
18.
Mikuláš Velikanič
77 let, důchodce, Trnovany
19.
Pavel Pikrt
47 let, živnostník, Teplice
20.
Daniel Šašek
41 let, osoba samostatně výdělečně činná, Teplice
21.
Nathanael Klimt
19 let, dělník, Prosetice
22.
Bc. Barbora Kavanová
39 let, učitelka, Řetenice
23.
Michael Jahoda
21 let, student, Trnovany
24.
David Horváth
18 let, osoba samostatně výdělečně činná, Prosetice
25.
Judita Vrculová
18 let, studentka, Trnovany
26.
Alena Vrculová
44 let, obchodní manažerka, Trnovany
27.
Ing. Taťjana Popovová
68 let, důchodce, Teplice
ANO 2011
pořadíkandidát
1.
Bc. Jiří Štábl
33 let, PR manažer, Teplice
2.
Bc. Tomáš Hadviga
35 let, obchodní zástupce, zastupitel města, Teplice
3.
Věra Říha
56 let, zastupitelka města, Teplice
4.
Bc. Petr Kohout DiS.
37 let, personální specialista, Teplice
5.
Ing. Petr Procházka
49 let, projektový manažer, Trnovany
6.
Ing. Jan Pospíšil
33 let, firemní bankéř, Kvítkov
7.
Bc. Jaroslav Bžoch
34 let, poslanec PSP ČR, Teplice
8.
Mgr. Dana Šlechtová Ph.D.
56 let, pedagog, Teplice
9.
Karel Kotyza
57 let, obchodní zástupce, Řetenice
10.
Ing. Vlastimil Skála
47 let, podnikatel, Trnovany
11.
Bc. Lukáš Názer
32 let, strážník MP, Řetenice
12.
Zuzana Doušanová
57 let, OSVČ, Teplice
13.
Ladislav Karásek
55 let, OSVČ, Trnovany
14.
Vladimír Kossakowski
38 let, manažer, Světice
15.
Jan Albrecht
33 let, obchodní zástupce, Teplice
16.
Mgr. Simona Lupínková
27 let, mateřská dovolená, Řetenice
17.
Miroslav Drvota
36 let, account manager, Řetenice
18.
Mgr. Radek Rybář
35 let, pedagog, Trnovany
19.
Dan Lahmer
26 let, team leader, Prosetice
20.
Mgr. Martina Štěpková
31 let, farmaceut, Teplice
21.
Vladimír Juhász
56 let, údržbář, Teplice
22.
Miloslav Hlušička
58 let, řidič, Trnovany
23.
Jan Lukeš
24 let, OSVČ, Trnovany
24.
Kamil Laube
46 let, elektrikář, Teplice
25.
Olga Bendová
72 let, důchodce, Teplice
26.
Pavel Živný
61 let, důchodce, Řetenice
27.
Marek Skála
23 let, student, Trnovany
Pro Zdraví a Sport TEPLICE
pořadíkandidát
1.
Ing. Michal Kasal
47 let, ekonom, Trnovany
2.
MUDr. Tomáš Hrubý
47 let, primář ARO, Teplice
3.
Ing. Petr Benda
47 let, podnikatel, Teplice
4.
Mgr. Zdeněk Potomský MBA
41 let, generální ředitel, Teplice
5.
Nprapr. František Šusta
52 let, policista, Prosetice
6.
Petr Gricišin
46 let, řidič taxislužky, Prosetice
7.
Ing. Jaroslav Vacek
47 let, ředitel OI České inspekce životního prostředí, Teplice
8.
Klára Mazourová
20 let, zdravotník, Trnovany
9.
Mgr. Štěpán Knézel
68 let, advokát, Trnovany
10.
Irena Černotová
51 let, vychovatel-pedagog v DD, Prosetice
11.
Jana Jordánová DiS.
24 let, sociální pracovnice, Teplice
12.
Radek Liška
34 let, manager Běžecká škola Teplice, Trnovany
13.
Petra Votrubová
28 let, servírka, Teplice
14.
Richard Köhler
56 let, grafik, Řetenice
15.
Magdalena Paučková
29 let, office manager, Trnovany
16.
Ondřej Pisch
72 let, malíř, restaurátor, Teplice
17.
Dominika Jelínková
23 let, specialista dávek PvN, Teplice
18.
Petr Brabec
30 let, mechanik operátor sklářských strojů, Teplice
19.
Hana Zoubková
34 let, servírka, Teplice
20.
Petr Hampejs
68 let, důchodce, Trnovany
21.
Radek Novotný DiS.
40 let, kurátor pro děti a mládež, Hudcov
22.
Pavel Jarosil DiS.
33 let, ředitel neziskové organizace, Trnovany
23.
Jitka Čápová
53 let, pokojská, Teplice
24.
Pavel Linhart
50 let, řidič, Teplice
25.
Josef Míča
30 let, automechanik, Teplice
26.
Veronika Lugsová
35 let, servírka, Trnovany
27.
Miloš Olejník
24 let, kuchař, Trnovany
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadíkandidát
1.
Mgr. Zdeněk Kettner
44 let, učitel, Teplice
2.
Tomáš Kočí
37 let, strážník městské policie, Trnovany
3.
Miroslava Čermáková
46 let, administrativní pracovnice, Teplice
4.
Mgr. František Podroužek
36 let, učitel, Teplice
5.
Marcel Ševčík
27 let, manažer, Teplice
6.
Jana Bártová
28 let, pedagogický pracovník, Trnovany
7.
Luboš Fligr
53 let, živnostník, Hudcov
8.
Richard Vágner
32 let, živnostník, Teplice
9.
Jiří Hájek
50 let, pracovník ostrahy, Trnovany
10.
Zdeněk Navrátil
55 let, strojník, Trnovany
11.
Pavel Hadraba
46 let, prodavač nábytku, Trnovany
12.
Václav Vacek
41 let, živnostník, Teplice
13.
Jaroslava Imeri Kratochvílová
57 let, servírka, Teplice
14.
Petr Dlouhý
50 let, živnostník, Trnovany
15.
Veronika Vacková
34 let, asistentka ředitele, Teplice
16.
Carmela Dobíšková
61 let, masérka, Nová Ves
17.
Hana Vávrová
53 let, prodavačka, Trnovany
18.
Herbert Fuchs
70 let, elektromechanik, Teplice
19.
Zuzana Dobíšková
25 let, prodavačka, Nová Ves
20.
Adina Houdková
72 let, administrativní pracovnice, Teplice
21.
Petr Jirgl
62 let, pedikér, Teplice
22.
Pavel Cinkl
30 let, vedoucí prodejny, Trnovany
23.
Milada Dlouhá
37 let, kuchařka, Trnovany
24.
Miroslava Bartošová
44 let, dispečerka, Teplice
25.
Jiřina Papíková
57 let, servírka, Teplice
26.
Dagmar Barcalová
69 let, fotolaborantka, Teplice
27.
Iveta Turková
43 let, operátorka ve výrobě, Trnovany
VOLBA PRO! TEPLICE
pořadíkandidát
1.
Ing. Jakub Mráček
33 let, středoškolský učitel, vedoucí skautského střediska, Trnovany
2.
Adam Souček
42 let, úředník odboru zdravotnictví, místopř.Spolku lok.d, Teplice
3.
Mgr. Jiří Řehák
50 let, středoškolský učitel, Teplice
4.
Mgr. Marcela Bartáková
46 let, ved. stř. státní org., držit. Ceny ministra sprav., Teplice
5.
Ing. Jan Hadraba
47 let, manažer plánování výroby AGC, Trnovany
6.
Ing. Jiří Wagner
32 let, finanční ředitel, Teplice
7.
RNDr. Zdeněk Bergman
59 let, ředitel Gymnázia Teplice, Řetenice
8.
MVDr. Josefa Kolmanová
32 let, veterinární lékařka, zakladatel. Lesní MŠ Samorost, Teplice
9.
Mgr. Matěj Hon
28 let, právník, odborník na sociální politiku, Teplice
10.
Dana Gaudynová
55 let, učitelka mateřské školy, Trnovany
11.
Mgr. Nikola Fialová Seifrtová
31 let, pořadatelka kulturních a sportovních akcí, Teplice
12.
Jana Jirušková
50 let, manažerka pojišťovacích poradců, Teplice
13.
Mgr. Jan Zástěra
34 let, dirigent Hudby Hradní stráže a Policie ČR, hud.skl, Teplice
14.
Martin Ryba
52 let, pedagog, ředitel divadla, Teplice
15.
Ing. Helena Voctářová
71 let, ekonomka, předsedkyně spolku seniorů, Trnovany
16.
MUDr. Mohammed Ghaleb
44 let, primář v teplické nemocnici, Teplice
17.
Mgr. Alexandra Bernardová
34 let, bioložka, vědecká pracovnice, Trnovany
18.
Ing. Ivo Barabáš
53 let, vodohospodář, Trnovany
19.
MUDr. Jan Ševčík
81 let, lékař, Trnovany
20.
Jiří Dušek
74 let, moderátor, Teplice
21.
MUDr. Jan Kubalík
26 let, lékař, Teplice
22.
Mgr. Eva Klášterková
43 let, pracovnice teplického muzea, Teplice
23.
Robert Appel
54 let, podnikatel, předseda spolku Ulpan Teplice, Teplice
24.
Barbora Jancyková
20 let, studentka medicíny, Trnovany
25.
Mgr. Martin Sobek
35 let, advokát, Prosetice
26.
Richard Sedláček
21 let, student veřejné správy, Teplice
27.
Lenka Mrázková
60 let, obchodní poradkyně, Trnovany
Za obnovu Teplic... jaké jsme znali
pořadíkandidát
1.
Pavel Svoboda
75 let, vydavatel měsíčníku Trefa, Teplice
2.
Petr Doubravský
45 let, podnikatel - tiskař, Teplice
3.
MUDr. Abdul Rahman Khalouf
48 let, primář nemocnice Duchcov, Teplice
4.
Pavel Zaschke
55 let, zástupce obchodní společnosti, Trnovany
5.
Josef Kolařík
64 let, strojvedoucí, Trnovany
6.
MUDr. Ziad Hindawi
64 let, podnikatel - cestovní ruch, Teplice
7.
PhDr. ThDr. Mgr. Eugen Sigismund Freimann Ph.D., M.A.
57 let, církev pravoslavná - duchovní, Teplice
8.
Lenka Cvrková
50 let, zdravotní sestra, Teplice
9.
Miloslava Kubová
69 let, účetní, Teplice
10.
Zoltán Fako
49 let, lesní hospodář, Trnovany
11.
Petr Hasinec
54 let, rehabilitace - masér, Teplice
12.
Martina Kubová
45 let, účetní, Teplice
13.
Miroslav Kadeřábek
54 let, číšník - pohostinství, Trnovany
14.
Ing. Petr Voliveckij
58 let, technik, Trnovany
15.
Ing. Sofija Bolšakova
69 let, manažérka, Teplice
16.
Jiří Körner
62 let, kuchař číšník, Teplice
17.
Tomáš Fišer
46 let, lodník, Teplice
18.
František Hotáry
57 let, konzultant, Teplice
19.
Miroslav Fialka
44 let, zahraniční stavební dělník, Teplice
20.
Jan Dietl
42 let, elektro opravář, Teplice
21.
Marek Zelenka
27 let, kuchař, Teplice
22.
Lenka Valentová
60 let, servírka, Řetenice
23.
Miroslav Frolík
58 let, stavební podnikatel, Teplice
24.
Renata Hrubá
71 let, potravinářská výroba, Teplice
25.
František Tyšer
63 let, euro doprava, Teplice
26.
Peter Prokopovič
68 let, OSVČ, Teplice
27.
Jaroslav Svoboda
63 let, ostraha objektů, Teplice
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz