iDNES.cz / Volby

  • Středa 21. listopadu 2018 Albert

Výsledky pro zastupitelstvo města Teplice Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
33,75 %
volební účast

Celkem se volí 27 zastupitelů

Legenda

9ODS

8KDU+Zel+TOP+NK

5ANO

2SPD

2KSČM

1Starost.+PROZdr

Počet zvolených zastupitelů v obci

Občanská demokratická strana (29,32 % hlasů)
obhajuje 8 mandátů, strana získala 94 894 hlasů (obsadili 9 mandátů)
9
VOLBA PRO! TEPLICE (26,23 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 84 891 hlasů (obsadili 8 mandátů)
8
ANO 2011 (18,46 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 59 745 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (7,72 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 24 998 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (6,21 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 20 082 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Pro Zdraví a Sport TEPLICE (5,96 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 19 303 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Česká strana sociálně demokratická (3,79 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 12 281 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Za obnovu Teplic... jaké jsme znali (1,54 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 4 999 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI (0,76 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 444 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Občanská demokratická strana9 mandátů
29,32 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jaroslav Kubera

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

71let, primátor, Teplice
4 712
2.
Bc. Hynek Hanza

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

40let, náměstek primátora, Teplice
4 013
3.
Mgr. Iva Dvořáková, LL.M.

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

42let, advokátka, Teplice
3 745
4.
Pavel Tetřev

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

57let, sportovní manažer, Teplice
3 691
5.
Josef Benda

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

72let, elektrotechnik, Teplice
3 522
6.
MUDr. Renata Dohnalová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 6

49let, lékařka, Teplice
3 701
7.
Ing. Ondřej Hampejs

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 7

31let, stavební inženýr, Řetenice
3 659
8.
Mgr. Monika Peterková

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 8

46let, lékárnice, Teplice
3 616
9.
Martin Kadeřábek

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 9

22let, student, Řetenice
3 490
VOLBA PRO! TEPLICE8 mandátů
26,23 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
RNDr. Zdeněk Bergman

kandidátní listina: VOLBA PRO! TEPLICE
pořadí na kandidátce: 7

59let, ředitel Gymnázia Teplice, Řetenice
3 825
2.
Mgr. Jiří Řehák

kandidátní listina: VOLBA PRO! TEPLICE
pořadí na kandidátce: 3

50let, středoškolský učitel, Teplice
3 684
3.
Ing. Jakub Mráček

kandidátní listina: VOLBA PRO! TEPLICE
pořadí na kandidátce: 1

33let, středoškolský učitel, vedoucí skautského střediska, Trnovany
3 638
4.
Adam Souček

kandidátní listina: VOLBA PRO! TEPLICE
pořadí na kandidátce: 2

42let, úředník odboru zdravotnictví, místopř.Spolku lok.d, Teplice
3 267
5.
Mgr. Marcela Bartáková

kandidátní listina: VOLBA PRO! TEPLICE
pořadí na kandidátce: 4

46let, ved. stř. státní org., držit. Ceny ministra sprav., Teplice
3 331
6.
Ing. Jan Hadraba

kandidátní listina: VOLBA PRO! TEPLICE
pořadí na kandidátce: 5

47let, manažer plánování výroby AGC, Trnovany
3 299
7.
Ing. Jiří Wagner

kandidátní listina: VOLBA PRO! TEPLICE
pořadí na kandidátce: 6

32let, finanční ředitel, Teplice
3 154
8.
MVDr. Josefa Kolmanová

kandidátní listina: VOLBA PRO! TEPLICE
pořadí na kandidátce: 8

32let, veterinární lékařka, zakladatel. Lesní MŠ Samorost, Teplice
3 314
ANO 20115 mandátů
18,46 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Jiří Štábl

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

33let, PR manažer, Teplice
2 491
2.
Bc. Tomáš Hadviga

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

35let, obchodní zástupce, zastupitel města, Teplice
2 462
3.
Mgr. Dana Šlechtová, Ph.D.

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 8

56let, pedagog, Teplice
2 451
4.
Věra Říha

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

56let, zastupitelka města, Teplice
2 411
5.
Bc. Petr Kohout, DiS.

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

37let, personální specialista, Teplice
2 377
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)2 mandáty
7,72 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Zdeněk Kettner

kandidátní listina: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadí na kandidátce: 1

44let, učitel, Teplice
1 258
2.
Mgr. František Podroužek

kandidátní listina: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadí na kandidátce: 4

36let, učitel, Teplice
1 066
Komunistická strana Čech a Moravy2 mandáty
6,21 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jaromír Kohlíček, CSc.

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

65let, poslanec EP, Trnovany
1 105
2.
Ing. Lubomír Škarda

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

65let, ekonom, Prosetice
875
Pro Zdraví a Sport TEPLICE1 mandát
5,96 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Tomáš Hrubý

kandidátní listina: Pro Zdraví a Sport TEPLICE
pořadí na kandidátce: 2

47let, primář ARO, Teplice
1 166

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Občanská demokratická strana
8+19
VOLBA PRO! TEPLICE
0+88
ANO 2011
4+15
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
0+22
Komunistická strana Čech a Moravy
3-12
Pro Zdraví a Sport TEPLICE
101
Česká strana sociálně demokratická
3-30
Za obnovu Teplic... jaké jsme znali
000
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
000
Sdružení KDU-ČSL, Zelení, NK
6-60
Sdružení TOP 09, NK
2-20
Zvolte obec Účast
Bílina 32,48 %
Bořislav 58,07 %
Bystřany 48,47 %
Bžany 65,54 %
Dubí 35,69 %
Duchcov 35,73 %
Háj u Duchcova 56,37 %
Hostomice 40,62 %
Hrob 54,74 %
Hrobčice 54,79 %
Jeníkov 50,00 %
Kladruby 50,19 %
Kostomlaty pod Milešovkou 56,89 %
Košťany 49,26 %
Krupka 40,08 %
Lahošť 53,18 %
Ledvice 59,12 %
Lukov 57,14 %
Měrunice 72,56 %
Mikulov 76,70 %
Modlany 61,83 %
Moldava 81,94 %
Novosedlice 38,50 %
Ohníč 56,43 %
Osek 41,72 %
Proboštov 53,78 %
Rtyně nad Bílinou 57,97 %
Srbice 67,80 %
Světec 55,38 %
Teplice 33,75 %
Újezdeček 57,94 %
Zabrušany 46,20 %
Žalany 64,05 %
Žim 62,58 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz