iDNES.cz / Volby

  • Sobota 17. listopadu 2018 Státní svátek.

Výsledky pro obec Kamenický Šenov Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
42,25 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

11SNK-CELK

3ODS

1KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

KAMENICKÝ ŠENOV (36,76 % hlasů)
strana získala 6 629 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
NAŠE MĚSTO (31,67 % hlasů)
strana získala 5 711 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Občanská demokratická strana (21,97 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 3 961 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Komunistická strana Čech a Moravy (9,6 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 1 732 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
KAMENICKÝ ŠENOV6 mandátů
36,76 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. František Kučera

kandidátní listina: KAMENICKÝ ŠENOV
pořadí na kandidátce: 1

50let, starosta města, Kamenický Šenov
603
2.
Erich Hovorka

kandidátní listina: KAMENICKÝ ŠENOV
pořadí na kandidátce: 2

47let, vyšetřovatel PČR, Kamenický Šenov
533
3.
Petr Kožíšek

kandidátní listina: KAMENICKÝ ŠENOV
pořadí na kandidátce: 14

49let, projektový manažer, Kamenický Šenov
503
4.
Mgr. Věra Kreuzová

kandidátní listina: KAMENICKÝ ŠENOV
pořadí na kandidátce: 3

40let, zástupce ředitele MŠ a ZŠ, Kamenický Šenov
431
5.
Bc. Pavel Půček

kandidátní listina: KAMENICKÝ ŠENOV
pořadí na kandidátce: 4

50let, vrchní komisař PČR, Kamenický Šenov
479
6.
Jiří Šimůnek

kandidátní listina: KAMENICKÝ ŠENOV
pořadí na kandidátce: 5

43let, podnikatel, Kamenický Šenov
393
NAŠE MĚSTO5 mandátů
31,67 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Zbyněk Jech

kandidátní listina: NAŠE MĚSTO
pořadí na kandidátce: 1

49let, místostarosta, Kamenický Šenov
525
2.
Michal Třešňák

kandidátní listina: NAŠE MĚSTO
pořadí na kandidátce: 2

38let, vedoucí Technických služeb města, Kamenický Šenov
510
3.
Lucie Klefflerová

kandidátní listina: NAŠE MĚSTO
pořadí na kandidátce: 4

33let, učitelka, Kamenický Šenov
432
4.
Jan Moravec

kandidátní listina: NAŠE MĚSTO
pořadí na kandidátce: 3

27let, vedoucí výroby, Kamenický Šenov
390
5.
Šárka Hrochová

kandidátní listina: NAŠE MĚSTO
pořadí na kandidátce: 5

36let, asistent pedagoga, Prácheň
357
Občanská demokratická strana3 mandáty
21,97 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Petr David

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

49let, učitel ZŠ, Kamenický Šenov
399
2.
Mgr. Martina Pajerová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

37let, učitelka, Kamenický Šenov
388
3.
MUDr. Tomáš Prokop

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

55let, rodinný praktický lékař, Kamenický Šenov
361
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
9,6 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Aleš Vičan

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

44let, hasič HZS Česká Lípa, Kamenický Šenov
269

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
9+211
Občanská demokratická strana
303
Komunistická strana Čech a Moravy
101
Česká strana sociálně demokratická
2-20
Zvolte obec Účast
Bezděz 71,57 %
Blatce 77,42 %
Blíževedly 63,79 %
Bohatice 58,08 %
Brniště 52,13 %
Cvikov 40,95 %
Česká Lípa 32,80 %
Doksy 44,96 %
Dubá 50,39 %
Dubnice 58,11 %
Hamr na Jezeře 68,57 %
Holany 33,98 %
Horní Libchava 56,90 %
Horní Police 61,34 %
Chlum 63,68 %
Chotovice 45,19 %
Jestřebí 38,84 %
Kamenický Šenov 42,25 %
Kozly 64,75 %
Kravaře 50,24 %
Krompach 61,97 %
Kunratice u Cvikova 32,64 %
Kvítkov 65,95 %
Luka 43,84 %
Mařenice 58,53 %
Mimoň 39,34 %
Noviny pod Ralskem 78,86 %
Nový Bor 37,48 %
Nový Oldřichov 42,07 %
Okna 73,31 %
Okrouhlá 62,70 %
Pertoltice pod Ralskem 36,36 %
Polevsko 52,01 %
Provodín 45,44 %
Prysk 44,51 %
Radvanec 39,89 %
Ralsko 45,07 %
Skalice u České Lípy 43,58 %
Skalka u Doks 61,42 %
Sloup v Čechách 67,22 %
Slunečná 76,58 %
Sosnová 58,66 %
Stráž pod Ralskem 37,93 %
Stružnice 54,87 %
Stvolínky 54,47 %
Svojkov 60,10 %
Svor 48,18 %
Tachov 42,57 %
Tuhaň 57,35 %
Velenice 47,26 %
Velký Valtinov 78,06 %
Volfartice 34,21 %
Vrchovany 89,41 %
Zahrádky 49,55 %
Zákupy 49,56 %
Žandov 51,60 %
Ždírec 81,63 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz