Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


iDNES.cz / Volby

  • Čtvrtek 20. září 2018 Oleg

Liberec (Liberec) Volby do zastupitelstev obcí 2018 (komunální volby)

Celkem se volí 39 zastupitelů (číslo z posledních voleb)

Kandidáty do zastupitelstva zveřejníme po jejich publikaci ČSÚ pravděpodobně měsíc před volbami.

Manuál pro voliče

Česká strana sociálně demokratická
pořadíkandidát
1.
MUDr. Jan Mečl
53 let, lékař, Liberec I - Staré Město
2.
Mgr. Pavla Řechtáčková
51 let, krajská koordinátorka pro seniory, Liberec XXXII - Radčice
3.
Adam Dušek
28 let, podnikatel, Liberec XIX - Horní Hanychov
4.
Denis Fontana
27 let, poradce personálních agentur, Liberec VI - Rochlice
5.
Milan Šír
61 let, terénní koordinátor, Liberec VI - Rochlice
6.
Radek Pokorný
52 let, hostinský, Liberec XXIV - Pilínkov
7.
Mgr. Petra Santomauro
46 let, zdravotní sestra, Liberec XV - Starý Harcov
8.
Jan Vinduška
42 let, právník, Liberec XV - Starý Harcov
9.
Mgr. Ivan Hrbek
51 let, učitel základní školy, Liberec XXIV - Pilínkov
10.
Ing. Mgr. Robert Gubáš
28 let, ekonom, Liberec II - Nové Město
11.
Pavel Šulc
27 let, zástupce vedoucího prodejny, Liberec VI - Rochlice
12.
Ing. Blanka Vácová
54 let, účetní, Liberec I - Staré Město
13.
Mgr. Jiří Ryšánek
54 let, skladník, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
14.
Tomáš Opočenský
28 let, dělník, Liberec XIX - Horní Hanychov
15.
Jiří Klare
49 let, nástrojář, Liberec XIII - Nové Pavlovice
16.
Pavel Čelák
48 let, obchodní zástupce, Liberec III - Jeřáb
17.
Radek Hrubý
36 let, správce ubytovacího zařízení, Liberec XI - Růžodol I
18.
Marek Zeman
29 let, logistik, Liberec I - Staré Město
19.
Pavel Hrubý
56 let, OSVČ, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
20.
Jiří Oplt
60 let, pracovník v neziskovém sektoru, Liberec I - Staré Město
21.
Eduard Hunka
71 let, revizní technik, Liberec I - Staré Město
22.
Roman Hunka
46 let, dělník, Liberec I - Staré Město
23.
Zdeněk Bernášek
29 let, automechanik, Liberec X - Františkov
24.
Renáta Plechatá
39 let, ekonomka, Liberec I - Staré Město
25.
Martin Stehlík
29 let, prodejce, Liberec VIII - Dolní Hanychov
26.
Pavel Hlaváček
47 let, OSVČ, Liberec XXII - Horní Suchá
27.
Blažena Opltová
80 let, důchodkyně, Liberec X - Františkov
28.
Milada Bartáková
74 let, důchodkyně, Liberec X - Františkov
29.
Zbyněk Pěnička
67 let, důchodce, Liberec XII - Staré Pavlovice
30.
Eva Řechtáčková
73 let, důchodkyně, Liberec XXXII - Radčice
31.
Denisa Zavřelová
42 let, pracovnice v pohostinství, Liberec XI - Růžodol I
32.
Jaroslava Pavlatová
71 let, pracovnice v pohostinství, Liberec XXIV - Pilínkov
33.
Božena Maršíková
47 let, v domácnosti, Liberec XXIII - Doubí
34.
Božena Maršíková
21 let, studentka, Liberec XXIII- Doubí
35.
Ing. Zuzana Bartošová
47 let, ekonomka, Liberec XII - Staré Pavlovice
36.
Iva Joštová
54 let, zdravotní sestra, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
37.
Ing. František Hruša
69 let, důchodce, Liberec XIII - Nové Pavlovice
38.
Bc. Hana Piňková
61 let, ředitelka mateřské školy, Liberec XIV - Ruprechtice
39.
Bohumil Kašpar
70 let, důchodce, Liberec XIX - Horní Hanychov
Komunistická strana Čech a Moravy
pořadíkandidát
1.
Mgr. Dana Lysáková
62 let, učitelka speciální pedagogiky, předsedkyně OV KSČM, Liberec XV - Starý Harcov
2.
Mgr. Věra Skřivánková
64 let, právnička, Liberec XIV - Ruprechtice
3.
Mgr. Jaroslav Havelka
67 let, podnikatel ve vzdělávání dospělých, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
4.
PaedDr. Miroslav Kettner
57 let, středoškolský učitel, Liberec XX - Ostašov
5.
Milan Voldřich
63 let, mistr, Liberec VI - Rochlice
6.
Alexandr Šedivý
55 let, hudebník, Liberec XIII - Nové Pavlovice
7.
Ing. Jiří Cihlář
62 let, jednatel obchodní společnosti, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
8.
Petr Heiland
25 let, student, Liberec VII - Horní Růžodol
9.
Otto Hartig
54 let, textilní technik, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
10.
Iva Hanáková
58 let, úřednice, Liberec X - Františkov
11.
JUDr. Josef Vondruška
70 let, právník, důchodce, Liberec XXIV - Pilínkov
12.
Ing. Oldřich Machaň CSc.
72 let, technik, Liberec XII - Staré Pavlovice
13.
Miroslava Hlavatá
46 let, poštovní doručovatelka, Liberec XXXIII - Machnín
14.
Ludmila Zelinková
71 let, důchodkyně, Liberec XIII - Nové Pavlovice
15.
František Golis
40 let, informatik, Liberec VII - Horní Růžodol
16.
Ing. Helena Šafaříková
68 let, ekonomka, Liberec XVIII - Karlinky
17.
Ing. Jaroslav Morávek
84 let, ekonom, důchodce, Liberec XII - Staré Pavlovice
18.
Jana Tejnská
52 let, tkadlena, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
19.
Bohumil Jehlička
58 let, sklenář, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
20.
František Skákalík
62 let, kontrolor výroby, Liberec VII - Horní Růžodol
21.
Josef Šoun
65 let, člen požární ochrany, důchodce, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
22.
Jiří Bělohlávek
68 let, podnikatel, Liberec VI - Rochlice
23.
Vilém Levý
62 let, řidič, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
24.
Hana Vaňková
69 let, kulturní pracovnice, důchodkyně, Liberec XIII - Nové Pavlovice
25.
Marie Urbánková
70 let, skladnice, Liberec XII - Staré Pavlovice
26.
Karel Valter
71 let, voják z povolání ve výslužbě, důchodce, Liberec IV - Perštýn
27.
Miroslav Šona
71 let, důchodce, Liberec XI - Růžodol I
28.
Věra Matyášová
72 let, úřednice, důchodkyně, Liberec III - Jeřáb
29.
Libuše Nováková
70 let, důchodkyně, Liberec XII - Staré Pavlovice
30.
Růžena Ryšánková
68 let, důchodkyně, Liberec VI - Rochlice
31.
Jana Tancošová
75 let, důchodkyně, Liberec XXIII - Doubí
32.
Christa Nováková
76 let, důchodkyně, Liberec VI - Rochlice
33.
Jaroslav Votoček
66 let, nástrojář, Liberec XV - Starý Harcov
34.
Vladimír Ebert
72 let, důchodce, Liberec XIII - Nové Pavlovice
35.
Anna Šiftová
71 let, učitelka mateřské školy, důchodkyně, Liberec XI - Růžodol I
36.
Jiří Halíř
71 let, důchodce, Liberec XIX - Horní Hanychov
37.
Hana Skružná
72 let, důchodkyně, Liberec X - Františkov
38.
Břetislav Turek
76 let, člen Sboru ozbrojené ochrany železnic, důchodce, Liberec X - Františkov
39.
Stanislav Dohnal
77 let, důchodce, Liberec X - Františkov
Občanská demokratická strana
pořadíkandidát
1.
Mgr. Petr Židek MPA
49 let, administrátor veřejných zakázek, poradce, Liberec XV - Starý Harcov
2.
Petra Břeňová
39 let, asistentka náměstka hejtmana Libereckého kraje, Liberec XIV - Ruprechtice
3.
Lumír Vadovský
39 let, realitní makléř, Liberec VI - Rochlice
4.
Ing. Martin Ditrich
53 let, OSVČ - projektový specialista, Liberec XIV - Ruprechtice
5.
Daniel Ragín
33 let, oblastní manažer - Porsche ČR, Liberec XIV - Ruprechtice
6.
Ing. Tomáš Hampl
49 let, OSVČ - poradenství v těžbě nerostů, inž.činnost, Liberec XIV - Ruprechtice
7.
Mgr. Petra Havlínová
39 let, jednatelka poradenské firmy, Liberec I - Staré Město
8.
Ing. Martin Hoza
49 let, bankovní manažer, Liberec I - Staré Město
9.
Stanislav Burdys
72 let, ředitel MCU Koloseum, o.p.s., Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
10.
MVDr. Martin Kolafa
61 let, veterinární lékař, Liberec XV - Starý Harcov
11.
Iva Can Löfferová
52 let, realitní makléř, Liberec I - Staré Město
12.
Mgr. Lucie Židková MBA
46 let, vrchní sestra oddělení urologie KN Liberec, Liberec XV - Starý Harcov
13.
Ing. Hana Řeřichová
34 let, R&D manažer, Liberec XXXII - Radčice
14.
Naděžda Jarošová
62 let, účetní, Liberec III - Jeřáb
15.
Magda Rezlerová
36 let, projektová manažerka, Liberec IX - Janův Důl
16.
Bc. Jan Hazi DiS.
39 let, OSVČ - oblast zemědělství, Liberec XXXI - Krásná Studánka
17.
Mgr. Luděk Tesarčík
64 let, metodik vzdělávání oboru školství Liber.kraje, Liberec V - Kristiánov
18.
Ctibor Jech
69 let, manažer sportovního klubu, Liberec XIX - Horní Hanychov
19.
Bc. Dana Halberstadtová
70 let, pedagogický pracovník, Liberec XII - Staré Pavlovice
20.
Bc. Martin Trita
32 let, marketing manažer, Liberec XIV - Ruprechtice
21.
Bc. Filip Vlk
27 let, pracovník v oblasti bezpečnosti IT, Liberec I - Staré Město
22.
Ing. Josef Pošmourný
26 let, produktový inženýr ZF GROUP, Liberec VI - Rochlice
23.
Jan Kašpar
41 let, OSVČ, Liberec XIV - Ruprechtice
24.
Martin Lhoták
42 let, OSVČ - výroba skla a skleněných šperků, Liberec XIV - Ruprechtice
25.
Matouš Kubáček
40 let, marketing manažer, Liberec I - Staré Město
26.
Marek Cerman
43 let, jednatel společnosti, Liberec VI - Rochlice
27.
Ing. Jan Gardoň
52 let, úředník, Liberec VI - Rochlice
28.
Vojtěch Růžek
23 let, student, Liberec Liberec XII - Staré Pavlovice
29.
Bc. Ondřej Havlín
48 let, ředitel školní jídelny, Liberec XV - Starý Harcov
30.
Ing. Robert Hrádek
50 let, daňový specialista, jednatel společnosti, Liberec XIV - Ruprechtice
31.
Ing. Martina Bufková Rychecká
50 let, jednatelka společnosti v oblasti veřejných zakázek, Liberec I - Staré Město
32.
Ing. Michal Tvrzník
33 let, internetový podnikatel, Liberec V - Kristiánov
33.
Jan Jonáš
36 let, prodejce automobilů, Liberec XX - Ostašov
34.
Lucie Honzejková DiS.
41 let, prodavačka v cyklo obchodě, Liberec XV - Starý Harcov
35.
Roman Kotyza
52 let, jednatel společnosti zajišťující školní stravování, Liberec XV - Starý Harcov
36.
Ing. Pavel Kabriel
73 let, strojní inženýr, Liberec X - Františkov
37.
David Vágner
49 let, vedoucí školícího centra a PK, Liberec V - Kristiánov
38.
Jan Havelka
49 let, OSVČ - servisní technik, Liberec XX - Ostašov
39.
Ing. Zdeněk Meier
49 let, projektový manažer, Liberec XXXII - Radčice
Unie pro sport a zdraví
pořadíkandidát
1.
MUDr. Ladislav Dzan Ph.D.
53 let, primář krajské nemocnice Liberec, Liberec XXXI - Krásná Studánka
2.
Mgr. Zdeněk Skružný
50 let, generální manažer florbalového klubu FBC Liberec, Liberec I - Staré Město
3.
Ing. Jiří Rutkovský
51 let, odborný konzultant v oborech pěší a cykl.doprava, Liberec III - Jeřáb
4.
Barbora Svatošová
47 let, trenérka aerobicu, předsedkyně klubu Sport Aerobic, Liberec III - Jeřáb
5.
Miroslav Holeňák
42 let, fotbalový trenér FC Slovan Liberec, Liberec XIII - Nové Pavlovice
6.
Ing. Jiří Veselka MBA
59 let, ředitel nemocnice, předseda klubu stolního tenisu, Liberec I - Staré Město
7.
Ing. Pavel Richtr
56 let, konzultant HR, předseda TJ Lokomotiva Liberec, Liberec III - Jeřáb
8.
Martin Berka
44 let, předseda BFC, pořadatel Night of Warriors, Liberec XXXI - Krásná Studánka
9.
Ing. František Příhoda
50 let, projektant, podnikatel, prezident florbal.klubu, Liberec VIII - Dolní Hanychov
10.
Ing. Jindřich Pešek
54 let, obchodní ředitel, prezident SK Ještěd, Liberec IX - Janův Důl
11.
Mgr. Jana Ibehejová
32 let, mateřská dovolená, předch.ředitelka Jizerská o.p.s, Liberec XXIII - Doubí
12.
PharmDr. Milan Zelenka
53 let, lékárník, Liberec XIV - Ruprechtice
13.
Ing. Martin Klejch
31 let, vývojový pracovník, starosta TJ Sokol Liberec 1, Liberec XIV - Ruprechtice
14.
Ing. Zdeněk Kračmar
58 let, zástupce ředitele stř.školy, místopřed.badm.klubu, Liberec VI - Rochlice
15.
Jana Součková
72 let, středoškolská profesorka, Liberec X - Františkov
16.
Ing. Petr Kořínek
48 let, projektant,podnikatel,předseda plaveckého oddílu, Liberec V - Kristiánov
17.
Mgr. Stanislav Cvrček
64 let, středoškolský profesor, Liberec XXXI - Krásná Studánka
18.
Lubomír Staněk
43 let, trenér mládeže, volejbalista VK DUKLA Liberec, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
19.
Jitka Pourová
51 let, odborná referentka Magistrátu města Liberec, Liberec VI - Rochlice
20.
Jan Plodek
39 let, kustod HC Bílí Tygři Liberec, Liberec XV - Starý Harcov
21.
Ing. Miroslav Patrman
56 let, trenér, místopředseda oddílu Trampolíny Liberec, Liberec I - Staré Město
22.
Petra Piskačová
42 let, instruktorka, předsedkyně sport.klubu KARATE, Liberec XIII - Nové Pavlovice
23.
Milan Vágner
73 let, podnikatel, trenér, veterán Judoclub Liberec, Liberec XV - Starý Harcov
24.
Jana Vacková
61 let, porodní asistentka, Liberec XI - Růžodol I
25.
Miroslav Svědík
41 let, technik, zástupce velitele SDH Krásná Studánka, Liberec XXXII - Radčice
26.
Monika Grajcarová
49 let, ošetřovatelka Krajské nemocnice Liberec, Liberec X - Františkov
27.
PaedDr. Pavel Landa
71 let, manažer projektu Cyklostezka Sv. Zdislavy, Liberec VI - Rochlice
28.
Vít Vaníček MBA
34 let, podnikatel, florbalový brankář, Liberec XIX - Horní Hanychov
29.
Ladislav Kohout
67 let, podnikatel,trenér,prezident Sambo Federace ČR, Liberec XI - Růžodol I
30.
Ing. Kateřina Štěpánková
38 let, vedoucí taneční skupiny TS TAKT Liberec, Liberec VIII - Dolní Hanychov
31.
Ing. Pavel Novotný
56 let, světelný technik, hospodář SK Ještěd, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
32.
Alena Krajbichová
22 let, studentka Technické univerzity v Liberci, Liberec XXIII - Doubí
33.
Jan Štěpánek
29 let, organizátor seriálu Florbal pro radost, Liberec III - Jeřáb
34.
Gabriela Petrányiová
51 let, zásobovačka, Liberec VI - Rochlice
35.
Ing. Vladimír Vojtíšek
59 let, manažer ČD, předseda oddílu házené, Liberec I - Staré Město
36.
Mgr. Jan Jílek
38 let, IT specialista, šachista, Liberec V - Kristiánov
37.
Ing. Soňa Hořínková
50 let, pracovnice katedry tělesné výchovy TU v Liberci, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
38.
Marek Čmugr
19 let, student, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
39.
Mgr. Milan Regner
71 let, bývalý ředitel školy, předseda Klubu biathlonu, Liberec XIV - Ruprechtice
Změna pro Liberec
pořadíkandidát
1.
Mgr. Jan Korytář
46 let, náměstek primátora,ekolog, ..., Liberec XV - Starý Harcov
2.
Ing. Karolína Hrbková
37 let, nám. primátora, inženýrka zahr. a kraj. tvorby, Liberec XXV - Vesec
3.
prof. Ing. Josef Šedlbauer Ph.D.
49 let, vysokoškolský učitel, radní, předseda spr.rady SJH, Liberec VIII - Dolní Hanychov
4.
Pavla Haidlová
54 let, manažerka obch.firmy, předs. Spolku př. Ostašova, Liberec XXII - Horní Suchá
5.
Mgr. Ondřej Petrovský
37 let, ředitel nadace Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Liberec VI - Rochlice
6.
Ing. Marie Pavlová
74 let, ekonomka v důchodu,zastupitelka,dříve ředit.školy, Liberec I - Staré Město
7.
Mgr. Jindřich Felcman
34 let, právník, specialista na územní plánování, Liberec I - Staré Město
8.
Mgr. Zuzana Tachovská
48 let, manažerka, předsedkyně spolku Lidi pro Liberec, Liberec XIV - Ruprechtice
9.
Václav Smrkovský
75 let, jednatel stavebních firem,člen klubu Hudeb.mládeže, Liberec IX - Janův Důl
10.
MUDr. Kateřina Absolonová
52 let, lékařka, zastupitelka, před. Kom. zdrav. a sociál., Liberec I - Staré Město
11.
Jindřich Gubiš
32 let, technolog, předs.Spolku za estetiku veř. prostoru, Liberec III - Jeřáb
12.
Bc. Halina Doležalová
52 let, zdravotní sestra, spoluzakladatelka hospic.hnutí, Liberec XIV - Ruprechtice
13.
Mgr. Vladimír Vrabec
39 let, památkář, pořadatel festivalu Ještědská odysea, Liberec I - Staré Město
14.
MUDr. Anna Kšírová
34 let, lékařka, podnikatelka,org.vzděl. a podpůrných akcí, Liberec VIII - Dolní Hanychov
15.
Jiri Cecek
62 let, překladatel a publicista, zastupitel, Liberec VI - Rochlice
16.
Jana Novotová Jahodová
45 let, jednatelka a majitelka cukrárny-pekařství Jahůdka, Liberec XXI - Rudolfov
17.
Ladislav Kořínek
60 let, stavební technik, ředitel spolku D.R.A.K, Liberec VII - Horní Růžodol
18.
Mgr. Anna Stárková
41 let, středoškolská pedagožka, na MD, Liberec XV - Starý Harcov
19.
Richard Thomas Hunter
53 let, ředitel a zakl. SWALLOW SCHOOL OF ENG., Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
20.
Zuzana Rysková
23 let, učitelka v mateřské škole, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
21.
Ing. Martin Cicvárek
52 let, podnikatel v energetice a obnov. zdr.,člen Aerokl., Liberec XXV - Vesec
22.
Renata Říhová
52 let, zdravotní sestra,spoluzakladatelka hospicov.hnutí, Liberec XXV - Vesec
23.
Petr Grajcár
54 let, terénní pracovník Komunitních prací Liberec, Liberec I - Staré Město
24.
Mgr. Radka Benešová
42 let, lektorka a překladatelka, Liberec XIX - Horní Hanychov
25.
Ondřej Kači
35 let, počítačový grafik, fotograf, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
26.
Mgr. Martina Burešová
45 let, učitelka, projektování a realizace zahrad, Liberec X - Františkov
27.
Ing. František Chalupný
73 let, staveb.projektant,člen výboru pro územní plánování, Liberec XIV - Ruprechtice
28.
Mgr. Alena Riedlová
73 let, důchodkyně, Liberec XV - Starý Harcov
29.
Bc. Václav Kmoch
33 let, sklář, člen Mysliveckého spolku Liberec - Machnín, Liberec XX - Ostašov
30.
Ing. Eva Vondráčková
40 let, ekonomka, Liberec XIII - Nové Pavlovice
31.
Ing. Hana Fialová CSc.
59 let, psychoterapeutka, kinezioložka, Liberec XIV - Ruprechtice
32.
Jiří Krupička
20 let, student, Liberec IX - Janův Důl
33.
Pavlina Chalupná
71 let, průvodkyně, nyní v důchodu, Liberec XIV - Ruprechtice
34.
Jan Červený
45 let, asistent prevence kriminality, Liberec IV - Perštýn
35.
MUDr. Zora Lajksnerová
49 let, zubní lékařka, Liberec XIV - Ruprechtice
36.
Ladislav Haidl
54 let, sklář designer, tlumočník, čl. Spolku př. Ostašova, Liberec XXII - Horní Suchá
37.
Věra Kasalová
86 let, důchodkyně, Liberec XIV - Ruprechtice
38.
Jiří Vašák
70 let, důchodce,dříve učitel, fotbal. trenér a podnikatel, Liberec I - Staré Město
39.
Anna Korytářová
22 let, studentka, Liberec X - Františkov
Liberec Plus+
pořadíkandidát
1.
Mgr. Martina Rosenbergová
52 let, vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví, Liberec I - Staré Město
2.
Ing. Mgr. Petr Černý
44 let, předseda představenstva a ředitel SBD Sever, Liberec XXXIII - Machnín
3.
Jan Čmuchálek
42 let, hasič HZS SŽDC, starosta dobrovolných hasičů, Liberec XI - Růžodol I
4.
Mgr. Zora Machartová
36 let, ředitelka nestátní neziskové organizace, Liberec III - Jeřáb
5.
Bc. Zdeněk Bartoň
51 let, příslušník PČR, Liberec XXXII - Radčice
6.
Tomáš Hnízdil
45 let, živnostník, revizní technik, míst. Čs. obce legio., Liberec I - Staré Město
7.
František Gruber
62 let, ředitel bezpečnostní služby, Liberec III - Jeřáb
8.
Ing. Vratislav Šedivý
65 let, OSVČ, specialista územního plánování, Liberec VI - Rochlice
9.
Mgr. Jan Mandl DiS.
39 let, HZS LK, metodik vyšetřování požáru, Liberec XI - Růžodol I
10.
Michal Bezucha
30 let, bytový manažer, florbalový rozhodčí a hráč, Liberec VIII - Dolní Hanychov
11.
Michal Paclt
32 let, podnikatel v oblasti IT a obchodu, Liberec VI - Rochlice
12.
Ing. Přemek Škoda
64 let, technik,místopředseda představenstva SBD Sever, Liberec XV - Starý Harcov
13.
Mgr. Marek Ducháček
42 let, manager výroby, dobrovolný hasič, vodní záchranář, Liberec XX - Ostašov
14.
Radka Kajerová
29 let, živnostník, OSVČ, Liberec VI - Rochlice
15.
Pavel Mirovský
42 let, modelář VÚTS, dobrovolný hasič, dárce krve, Liberec I - Staré Město
16.
Alena Čermáková
64 let, OSVČ v oblasti cestovního ruchu, Liberec II - Nové Město
17.
Petr Poner
51 let, OSVČ, autoklempíř, dárce krve, Liberec XI - Růžodol I
18.
Radim Havlíček
47 let, technolog, střelecký instruktor, Liberec VII - Horní Růžodol
19.
Martin Koprna
30 let, hasič HZS SŽDC, OSVČ, dobrovolný hasič, dárce krve, Liberec XI - Růžodol I
20.
Petr Stanovský
66 let, OSVČ, fotbalový trenér mládeže, Liberec VI - Rochlice
21.
Andrea Šmídová
44 let, přípravář výroby, starostka dobr.hasičů,dárce krve, Liberec XVIII - Karlinky
22.
Stanislav Gremlica
49 let, seřizovač CNC strojů, Liberec III - Jeřáb
23.
František Gruber
41 let, správce sportovního areálu, Liberec I - Staré Město
24.
Eva Fremrová
60 let, floristka, Liberec VI - Rochlice
25.
Jana Hyhlanová
36 let, recepční, Liberec XIV - Ruprechtice
26.
Zdeněk Lanc
58 let, živnostník, Liberec XXV - Vesec
27.
Petr Hloušek
37 let, řidič, dobrovolný hasič, Liberec XIX - Horní Hanychov
28.
Jan Bitterlich
31 let, podnikatel, Liberec IV - Perštýn
29.
Bohdana Jeníková
40 let, mateřská dovolená, dobrovolná hasička, Liberec XIV - Ruprechtice
30.
Martin Malý
44 let, dělník, trenér amerického fotbalu, Liberec VII - Horní Růžodol
31.
Libor Brunclík
42 let, mechanik kolejových vozidel, dobrovolný hasič, Liberec XI - Růžodol I
32.
Andrea Hnízdilová
39 let, pojišťovací poradce, Liberec I - Staré Město
33.
Renata Kubíková
32 let, mateřská dovolená, dobrovolná hasička, Liberec XIX - Horní Hanychov
34.
Iveta Černá
43 let, poštovní doručovatelka, Liberec XXXIII - Machnín
35.
Filip Šmída
40 let, obchodní zástupce, voják v záloze, Liberec XVIII - Karlinky
36.
Kateřina Kyselová
41 let, servírka, Liberec VI - Rochlice
37.
Milan Bára
63 let, strážný, Liberec VI - Rochlice
38.
Věra Pacltová
61 let, učitelka MŠ, Liberec VI - Rochlice
39.
Jaroslav Kněbort
70 let, důchodce, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
Starostové pro Liberecký kraj
pořadíkandidát
1.
Ing. Jaroslav Zámečník CSc.
52 let, jednatel Euroregionu Nisa, člen Zast. m. Liberec, Liberec VI - Rochlice
2.
Mgr. Jiří Šolc
40 let, manažer projektu Nový Perštýn, čl. Zast. m. Liber., Liberec VII - Horní Růžodol
3.
Lukáš Pohanka
40 let, starosta Městského obvodu Liberec-Vratislavice n.N, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
4.
Ing. Jarmila Levko
49 let, ředitelka divadla F.X.Šaldy Liberec, Liberec IV - Perštýn
5.
Mgr. Jan Berki Ph.D.
37 let, vysokoškolský pedagog, čl. Zast. m. Liberec, Liberec III - Jeřáb
6.
PhDr. Mgr. Ivan Langr
46 let, náměstek primátora města Liberec pro školství, Liberec XXII - Horní Suchá
7.
RNDr. Michal Hron
69 let, daňový poradce, čl. Zast. m. Liberec, Liberec I - Staré Město
8.
Zdeněk Chmelík
42 let, jednatel společnosti METALO, s.r.o., Liberec XXII - Horní Suchá
9.
Mgr. Jan Marek
39 let, projektový manažer a specialista prodeje VÚTS, Liberec XV - Starý Harcov
10.
Hana Zemanová
47 let, členka opery Divadla F.X.Šaldy Liberec, Liberec VI - Rochlice
11.
Robert Prade
46 let, ředitel Návrat o.p.s., provozující azylový dům, Liberec I - Staré Město
12.
Ing. Květa Vinklátová
53 let, členka Rady Libereckého kraje pov. říz. rez. kult., Liberec XII - Staré Pavlovice
13.
MVDr. David Nejedlo
47 let, ředitel Zoologické zahrady Liberec, veterin. lékař, Liberec V - Kristiánov
14.
Bc. Jiří Zavoral
43 let, příslušník Policie ČR, čl. kontr. výb. m. Liberec, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
15.
Jiří Bartoloměj Sturz
40 let, pedagog, publicista, čl. opery Divadla F.X.Šaldy, Liberec VI - Rochlice
16.
Ing. Robert Korselt
48 let, projektový manažer Technické univerzity v Liberci, Liberec I - Staré Město
17.
Ing. Jakub Vytiska
33 let, poradce v oboru informačních technologií a market., Liberec XV - Starý Harcov
18.
Bc. Anna Provazníková
29 let, fotografka,sociální pracovnice,předškolní pedagog, Liberec XI - Růžodol I
19.
Jiří Veverka
29 let, marketingový specialista a projektový manažer, Liberec VI - Rochlice
20.
Mgr. Antonín Ferdan
31 let, projektový koordinátor, vzdělavatel, dobrovolník, Liberec III - Jeřáb
21.
MUDr. Vladimír Kracík
56 let, primář odd. klinické mikrobiologie a imunologie, Liberec V - Kristiánov
22.
Mgr. Andrea Gardoňová
50 let, ředitelka základní školy, členka školské rady, Liberec XII - Staré Pavlovice
23.
Ing. arch. Ing. Jiří Janďourek
43 let, architekt, vysokoškolský pedagog, hudebník, Liberec I - Staré Město
24.
Iveta Bílková
49 let, koordinátorka projektu Férové školy, Liberec XV - Starý Harcov
25.
Bc. Martin Chroust
36 let, mediální konzultant, Liberec XIV - Ruprechtice
26.
Lenka Procházková
44 let, instrumentářka na operačním sále, Liberec XII - Staré Pavlovice
27.
Ondřej Makara
29 let, technik kvality v automob. průmyslu, učitel tance, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
28.
MUDr. Zuzana Kofferová
47 let, praktická lékařka, čl. Zast. MO LBC - Vratislavice, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
29.
Mgr. Petr Brestovanský
48 let, vedoucí archeologického pracoviště SVČ muzea, Liberec II - Nové Město
30.
Mgr. Věra Rosenbergová
55 let, ředitelka základní a mateřské školy, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
31.
Ing. Eva Kočárková
75 let, v letech 2002-2006 náměstkyně primátora m. Liberec, Liberec VII - Horní Růžodol
32.
Petr Dvořák
57 let, obchodní zástupce v oboru informačních technologií, Liberec XIX - Horní Hanychov
33.
Mgr. Vladimír Cvrček
79 let, člen správní rady Ekofondu města Liberec, Liberec XXIII - Doubí
34.
Ing. Bohdan Tomáš
75 let, stavebí inženýr, 2000-2010 ředitel KÚ Liber.kraje, Liberec IV - Perštýn
35.
Mgr. Ondřej Bartůšek
34 let, pedagog na základní škole Lesní, Liberec III - Jeřáb
36.
Ing. Jiří Mejsnar
36 let, místostarosta MO Liberec - Vratislavice nad Nisou, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
37.
Ing. Jiří Charuza
48 let, ekonomický konzultant, soudní znalec v oboru ekon., Liberec VI - Rochlice
38.
Josef Helebrant
69 let, předseda Libereckého hokeje, bývalý pedagog, Liberec VII - Horní Růžodol
39.
Petr Škop
24 let, student v oboru právní vědy, Liberec VII - Horní Růžodol
Strana soukromníků České republiky
pořadíkandidát
1.
Bc. Marek Krčil
45 let, manažer obch.týmu, předseda KO Strany soukromníků, Liberec XXXI - Krásná Studánka
2.
Pavel Fulín
74 let, podnikatel, místopředseda KO Strany soukromníků, Liberec XXXI - Krásná Studánka
3.
Aleš Janoušek
53 let, podnikatel, Liberec VII - Horní Růžodol
4.
Karolína Formánková
27 let, pracovnice v gastronomii, Liberec II - Nové Město
5.
Zdeněk Řezníček
23 let, manažer restaurace, Liberec III - Jeřáb
6.
Blanka Janečková
38 let, vedoucí skladu, Liberec VI - Rochlice
7.
Marek Krčil
24 let, manažer kraj.organizace strany, místopředseda KO, Liberec V - Kristiánov
8.
Martin Zelinka
46 let, podnikatel, Liberec XI - Růžodol I
9.
Šimon Krtička
22 let, zahradník, obchodník, Liberec VI - Rochlice
10.
Stanislav Tomášek
26 let, OSVČ, Liberec I - Staré Město
11.
Lenka Krčilová Kašparová
42 let, finanční poradce, Liberec XXXI - Krásná Studánka
12.
Jiří Berčo
42 let, podnikatel, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
13.
Adam Vokatý
18 let, student, Liberec VI - Rochlice
14.
Patricie Pradeová
46 let, podnikatel, Liberec III - Jeřáb
15.
Václav Vajc
46 let, podnikatel, Liberec III - Jeřáb
16.
JUDr. Jan Vrba
39 let, advokát, Liberec II - Nové Město
17.
Linda Frydrychová
26 let, finanční poradce, Liberec III - Jeřáb
18.
Karolína Peterková
34 let, prodavačka, Liberec VIII - Dolní Hanychov
19.
Kateřina Vajcová
34 let, podnikatel, Liberec III - Jeřáb
20.
Radim Janda
47 let, umělecký truhlář, Liberec V - Kristiánov
21.
Tomáš Vajc
20 let, student, Liberec III - Jeřáb
22.
Aneta Frydrychová
20 let, student, Liberec III - Jeřáb
23.
Viktor Čejka
28 let, IT specialista, Liberec XI - Růžodol I
24.
Roman Peterka
48 let, tesař, Liberec VIII - Dolní Hanychov
25.
Lenka Čejková
27 let, student, Liberec XI - Růžodol I
26.
Aneta Formánková
22 let, student, Liberec V - Kristiánov
27.
Lukáš Jón
20 let, student, Liberec XIV - Ruprechtice
28.
Michal Mitušina
25 let, student, Liberec I - Staré Město
29.
Martin Korbelář
27 let, student, Liberec XIII - Nové Pavlovice
30.
Marek Průša
20 let, student, Liberec IV - Perštýn
31.
Kamil Gábor
19 let, student, Liberec III - Jeřáb
32.
Tomáš Spáčil
28 let, podnikatel, Liberec III - Jeřáb
33.
Yvona Vokatá
46 let, dělnice, Liberec VI - Rochlice
34.
Kateřina Wasylyszynová
42 let, podnikatel, Liberec I - Staré Město
35.
Kristýna Kupcová
20 let, student, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
ANO 2011
pořadíkandidát
1.
Ing. Jiří Němeček CSc.
71 let, ředitel Technického muzea Liberec, z.s., Liberec XIII - Nové Pavlovice
2.
MUDr. Zdeněk Šembera
43 let, lékař, specialista na kardiologii, Liberec XIV - Ruprechtice
3.
Mgr. Renáta Balašová
42 let, sport marketing manažerka, Liberec VI - Rochlice
4.
Marek Vávra
43 let, majitel pivovaru Frýdlant, Liberec II - Nové Město
5.
Bc. Martina Teplá
42 let, sociální pracovnice, členka Zastupitelstva LK, Liberec II - Nové Město
6.
Ing. Radka Loučková Kotasová
52 let, členka Rady Libereckého kraje, Liberec XIV - Ruprechtice
7.
Mgr. Šárka Prachařová
56 let, pedagog, lektorka a metodička v obl. dal. vzděl., Liberec I - Staré Město
8.
Ing. Zbyněk Karban
48 let, vedoucí odboru ekonomiky Magistrátu města Liberec, Liberec VI - Rochlice
9.
Ing. Jaroslav Šrajer
62 let, manažer v železniční dopravě, Liberec XXV - Vesec
10.
Vítězslav Kvapil
71 let, podnikatel - revizní technik, Liberec V - Kristiánov
11.
Ing. Mgr. Petr Zdráhala
52 let, středoškolský pedagog, Liberec XIII - Nové Pavlovice
12.
Mgr. Bc. Martin Kubáč
41 let, ředitel střední školy řemesel a služeb, Liberec XXV - Vesec
13.
Ing. Libor Ježek
59 let, průmyslový inženýr, Liberec IV - Perštýn
14.
Jaroslava Kašparová
63 let, jednatelka společnosti, důchodkyně, Liberec I - Staré Město
15.
Ing. Jan Puhal
68 let, metrolog, Liberec XII - Staré Pavlovice
16.
Josef Pitař
59 let, důchodce, Liberec VII - Horní Růžodol
17.
Ing. Jiří Rejnart
65 let, podnikatel, Liberec XIX - Horní Hanychov
18.
Ing. Ĺuboš Miklič
56 let, voják v záloze, ostraha objektu, Liberec VI - Rochlice
19.
Robert Volák
45 let, ředitel obchodního centra, Liberec XXV - Vesec
20.
Zuzana Svobodová
56 let, dělnice ve výrobě, Liberec XXV - Vesec
21.
Dáša Štětkářová
53 let, referentka zdravotnické záchranné služby, Liberec XV - Starý Harcov
22.
Adam Lenert
32 let, referent Magistrátu města Liberec, spec. úz. plánu, Liberec XII - Staré Pavlovice
23.
Mgr. Vít Zákoucký
40 let, středoškolský pedagog, Liberec X - Františkov
24.
emer. prof. Ing. Jiří Kryštůfek CSc.
85 let, důchodce, Liberec XIX - Horní Hanychov
25.
Bc. Zdeněk Brož
25 let, student vysoké školy, Liberec XIV - Ruprechtice
26.
Veronika Bartoníčková
18 let, studentka střední školy, Liberec VI - Rochlice
27.
Martin Pilný
21 let, živnostník, Liberec III - Jeřáb
28.
Renáta Havelková DiS.
34 let, manažer - produkční, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
29.
Martin Nedomanský
22 let, student střední školy, Liberec VI - Rochlice
30.
David Jonáš
25 let, údržbář, Liberec IV - Perštýn
31.
Ladislav Pažout
74 let, důchodce, podnikatel, Liberec XII - Staré Pavlovice
32.
Petra Křížová
46 let, administrativní pracovník, Liberec VI - Rochlice
33.
Ing. Marcela Veitová
67 let, důchodce, ekonom, Liberec V - Kristiánov
34.
Sára Vejmělková
19 let, studentka, Liberec VI - Rochlice
35.
Miroslava Podstavková
55 let, pracovnice solárního studia, Liberec VI - Rochlice
36.
Karel Racl
73 let, důchodce, Liberec XII - Staré Pavlovice
37.
Jiří Bláha
57 let, poslanec PČR, podnikatel, pekař, Liberec X - Františkov
38.
Aleš Holub
41 let, technik, Liberec VI - Rochlice
39.
Jana Křížová
69 let, důchodce, Liberec VI - Rochlice
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadíkandidát
1.
Mgr. Věnceslava Drábková
55 let, promovaný pedagog, kynolog, trenér, Liberec VI - Rochlice
2.
Petr Strnad
53 let, jednatel společnosti, Liberec IX - Janův Důl
3.
Bc. John Vostenak MBA
61 let, finanční a realitní poradce, Liberec II - Nové Město
4.
Ing. Radovan Vích
53 let, poslanec PS PČR, Liberec V - Kristiánov
5.
Robert Táborský
43 let, realitní makléř - konzultant, Liberec I - Staré Město
6.
Jaroslava Dlouhá
52 let, pracovnice ostrahy bezpečnostní agentury, Liberec XII - Staré Pavlovice
7.
Jan Čepelák
49 let, mistr autoopravny, Liberec XIII - Nové Pavlovice
8.
Jan Bartoš
74 let, technik, Liberec I - Staré Město
9.
Pavel Pozděna
58 let, strojník, Liberec VI - Rochlice
10.
Mgr. Lada Vlčková
53 let, učitelka, Liberec IX - Janův Důl
11.
František Jarchovský
71 let, zámečník, Liberec IX - Janův Důl
12.
Petr Košek
55 let, živnostník, automechanik, Liberec VIII - Dolní Hanychov
13.
Pavel Hybner
56 let, obchodní zástupce, Liberec XXV - Vesec
14.
Milena Qualizzová
60 let, výrobce broušených kamenů, Liberec XXV - Vesec
15.
Jan Cidrych
66 let, živnostník, obchodník, Liberec V - Kristiánov
16.
Vlastimil Beck
68 let, vinař, Liberec XIV - Ruprechtice
17.
Soňa Podešvová
47 let, referent - pokladní, Liberec X - Františkov
18.
Pavel Flejberk
66 let, elektro-mechanik, Liberec XV - Starý Harcov
19.
Ctislav Douša
40 let, plánovač projektů v logistice, Liberec I - Staré Město
20.
Pavel Jašurek
35 let, jednatel společnosti, Liberec XII - Staré Pavlovice
21.
Aleš Serbus
44 let, údržbář, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
22.
Jaroslav Macák
47 let, obchodní asistent, Liberec VI - Rochlice
23.
Jana Stehlíková
51 let, živnostník v pohostinství, Liberec III - Jeřáb
24.
Alena Mihalovičová
71 let, obchodní zástupce, Liberec III - Jeřáb
25.
Michal Kyzlík
63 let, řidič tramvaje, Liberec XIV - Ruprechtice
26.
Milan Zedníček
28 let, údržbář, Liberec X - Františkov
27.
Miroslav Hujer
55 let, provozní zámečník, Liberec VI - Rochlice
28.
František Wallach
28 let, konzultant prodejny, Liberec IV - Perštýn
29.
Jan Záhumenský
53 let, jednatel společnosti, Liberec XIV - Ruprechtice
30.
Miroslav Stolín
48 let, železničář, Liberec VI - Rochlice
31.
Anna Nováková
76 let, cukrář - prodavač, Liberec XXV - Vesec
32.
Alexandr Boček
49 let, jednatel stavební společnosti, Liberec XXV - Vesec
33.
František Micko
65 let, umělec, Liberec IV - Perštýn
34.
Jaroslav Nezdara
45 let, skladník, Liberec VI - Rochlice
35.
Lukáš Vodička
31 let, operátor výroby, Liberec VI - Rochlice
36.
Vladimíra Vejvarová
54 let, operátor výroby, Liberec X - Františkov
37.
Jaroslava Kubíčková
47 let, obchodní zástupce, Liberec X - Františkov
38.
Veronika Bartošová
19 let, manažer obchodu, Liberec I - Staré Město
39.
Sláva Macáková
38 let, pracovnice úklidové služby, Liberec XXIII - Doubí
PRO 2016 s podporou Svobodných
pořadíkandidát
1.
Tibor Batthyány
40 let, primátor města Liberec, Liberec XIII - Nové Pavlovice
2.
Mgr. Libuše Vítová
59 let, zastupitelka města Liberec, učitelka na ZŠ, Liberec VI - Rochlice
3.
Ing. František Petrík
57 let, člen republikového výboru Svobodných, manažer, Liberec IV - Perštýn
4.
Ing. Jana Vančatová
53 let, předsedkyně Kulturní komise města Liberec, Liberec VI - Rochlice
5.
Ing. Zbyněk Hubínka
42 let, vysokoškolský pedagog, informatik, Liberec XV - Starý Harcov
6.
Ing. Pavel Štekl
44 let, projektový manažer, 14 let radní a zastupitel, Liberec VI - Rochlice
7.
Martin Benek
20 let, student gymnázia, Liberec XXXI - Krásná Studánka
8.
JUDr. Eva Karhanová Horynová
63 let, zastupitelka města Liberec, pedagog, Liberec XII - Staré Pavlovice
9.
Mgr. Jan Čertík
34 let, konstruktér, Liberec I - Staré Město
10.
Ing. Martin Čulík
53 let, radní a zastupitel města Liberec, dopravní inženýr, Liberec XXXI - Krásná Studánka
11.
Zdeněk Gottvald
35 let, galvanizér, Liberec XII - Staré Pavlovice
12.
Petr Neuhäuser
47 let, vedoucí kanceláře primátora, Liberec XIV - Ruprechtice
13.
Ing. Zuzana Koubová
27 let, obchodní zástupce, Liberec I - Staré Město
14.
MUDr. Pavlína Novotná
36 let, chirurg, lékařka Zdravotnické záchranné služby LK, Liberec XIV - Ruprechtice
15.
Klára Dvořáčková
20 let, student, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
16.
Zbyněk Šrámek
42 let, zastupitel města Liberec, ved.oddělení zdrav.tech, Liberec XIV - Ruprechtice
17.
Petr Michal
46 let, OSVČ, informatik, Liberec XIV - Ruprechtice
18.
Jakub Záleský
41 let, profesionální golfový trenér, Liberec XII - Staré Pavlovice
19.
Daniel Ballaty
25 let, prodejce elektroniky, Liberec VI - Rochlice
20.
Ing. Jakub Šerák
37 let, manažer technologické firmy, Liberec I - Staré Město
21.
Tomáš Mádr
34 let, obchodní zástupce, Liberec VIII - Dolní Hanychov
22.
Libuše Wernerová
83 let, důchodkyně, Liberec XIV - Ruprechtice
23.
Josef Vodrážka
57 let, mistr montáže, Liberec VI - Rochlice
24.
Jaroslav Vančat
32 let, odborný servisní pracovník - výtahář, Liberec XXV - Vesec
25.
Tomáš Zikmund
50 let, designer, Liberec II - Nové Město
26.
Mgr. Bohdan Marek
41 let, dobrovolný hasič a operační důstojník HZS, Liberec XIV - Ruprechtice
27.
Ing. Romana Lakomá
49 let, sociální pracovnice, Liberec VIII - Dolní Hanychov
28.
Karel Mráz
48 let, podnikatel - zámečnictví, předseda KOVOM racing, Liberec XV - Starý Harcov
29.
Petr Doležal
44 let, IT technik, Liberec I - Staré Město
30.
Aleš Zeler
47 let, podnikatel ve stavebnictví, Liberec XXV - Vesec
31.
David Nekovář
25 let, podnikatel v oblasti internetu, Liberec XIV - Ruprechtice
32.
Lukáš Borkovec
28 let, podnikatel, Liberec XV - Starý Harcov
33.
Ing. Vojtěch Petrík
28 let, ekonom, analytik, inženýr ekonomie VŠE, Liberec IV - Perštýn
34.
Jiří Dušátko
45 let, manažer logistiky, Liberec V - Kristiánov
35.
Lukáš Slabý
32 let, skladník, Liberec I - Staré Město
36.
Miroslava Zdvihalová
39 let, administrativní pracovnice, Liberec XII - Staré Pavlovice
37.
Michaela Košková
18 let, studentka, Liberec XI - Růžodol I
38.
Ing. Jiří Hruška
47 let, obchodní manažer, Liberec XXV - Vesec
39.
Tomáš Pustka
21 let, personalista, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
Liberec otevřený lidem - LOL!
pořadíkandidát
1.
PhDr. Jaromír Baxa Ph.D.
36 let, vysokoškolský učitel a vědecký pracovník UK, Liberec XXV - Vesec
2.
Bc. Zuzana Kocumová
39 let, členka rady města a zastupitelka města Liberec, Liberec XV - Starý Harcov
3.
Matěj Linhart
31 let, projekt. manažer ve firmě zabývající se recyklací, Liberec XXV - Vesec
4.
Pavel Felgr
46 let, IT pracovník, online marketing, Liberec VI - Rochlice
5.
Petra Alžběta Baslová
35 let, dluhová poradkyně v organizaci Člověk v tísni, Liberec V - Kristiánov
6.
MUDr. Jiří Vytiska
67 let, primář plicního oddělení v Krajské nemocnici, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
7.
PhDr. Miloslava Čechlovská
49 let, pedagožka, sbormistryně studentského sboru, Liberec XV - Starý Harcov
8.
MgA. Marie Eliášová
27 let, architektka, Liberec XIV - Ruprechtice
9.
Mgr. Filip Vorel
37 let, právník a notářský kandidát, Liberec V - Kristiánov
10.
Mgr. Eva Čermáková
34 let, učitelka hudební výchovy, lektorka hudebních kurzů, Liberec I - Staré Město
11.
Ing. Mgr. Jan Kubeš
38 let, organizátor sportovních akcí,např.triatlonu, Liberec I - Staré Město
12.
Ing. Vladimír Macek
41 let, vývojář softwaru, analytik, konzultant a školitel, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
13.
Martina Suchá
51 let, asistentka v architektonické kanceláři, Liberec XXV - Vesec
14.
Lucie Jírovská
21 let, studentka Evropských studií s kult.-vědeckým zam., Liberec XII - Staré Pavlovice
15.
Jan Tandler
39 let, výkonný ředitel společnosti Venkovský prostor, Liberec XIV - Ruprechtice
16.
PharmDr. Josef Vaníček
36 let, lékárník a výtvarník, Liberec XV - Starý Harcov
17.
Lenka Šlapáková
49 let, projektová konzultantka, Liberec V - Kristiánov
18.
Ing. Petr Červa Ph.D.
37 let, vysokoškolský učitel a vědecký pracovník TUL, Liberec XXIII - Doubí
19.
Aneta Galata Hrbková
36 let, personální manažerka, Liberec III - Jeřáb
20.
Mgr. Libor Junek
36 let, učitel přírodních věd, TV a fotografování, Liberec V - Kristiánov
21.
Martin Ježek
42 let, technicko-obchodní zástupce v oboru automatizace, Liberec V - Kristiánov
22.
Ing. Štěpán Riss
25 let, vývojář elektronických systémů (např. dronů), Liberec XIV - Ruprechtice
23.
Dipl.-Übers. (FH) Tomáš Vaňo
36 let, překladatel, editor, člen vokální skupiny Akcent, Liberec XV - Starý Harcov
24.
Martina Šolcová
45 let, personální manažerka, Liberec IV - Perštýn
25.
Mgr. René Souček
47 let, překladatel, trenér parkouru, Liberec V - Kristiánov
26.
Dipl.-Übers. (FH) Michal Beckert
36 let, překladatel, lektor cizích jazyků, Liberec XXV - Vesec
27.
Valentina Glancová
57 let, terénní pracovnice v programech sociální integrace, Liberec I - Staré Město
28.
Mgr. Tomáš Procházka
49 let, psychoterapeut, supervizor a muzikoterapeut, Liberec XIV - Ruprechtice
29.
Martin Janata
32 let, poradce pro zprostř. zaměstnání, sport. tanečník, Liberec VIII - Dolní Hanychov
30.
Radka Tkáčiková
48 let, cestovatelka, průvodkyně, organizárorka human.akcí, Liberec XIV - Ruprechtice
31.
Vojtěch Basl
35 let, IT a DTP expert, duchovní ve starokatolické církvi, Liberec V - Kristiánov
32.
Milan Kropáček
46 let, živnostník, správce hotelu, hodinový manžel, Liberec VI - Rochlice
33.
Emil Weiss
74 let, důchodce, bývalý učitel, trenér, Liberec I - Staré Město
34.
Mgr. Hedvika Plačková
47 let, učitelka na ZŠ, Liberec XIV - Ruprechtice
35.
Mgr. Pavel Koudelka
37 let, grafik, DTP pracovník, redaktor, Liberec XIV - Ruprechtice
36.
Bc. Eliška Linhartová
28 let, manažerka kvality ve f. zab. se recyklací odpadu, Liberec XXV - Vesec
37.
Stanislav Šetina
64 let, pracovník v marketingu, člen osadního výboru, Liberec XXIV - Pilínkov
38.
Jarmila Mejstříková
54 let, knihovnice, čl. výb. Odb. sv. prac. knihoven, Liberec III - Jeřáb
39.
Jan Votruba
66 let, aktivní důchodce,spoluorganiz. akce Je čas nemlčet, Liberec XXXI - Krásná Studánka
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz