iDNES.cz / Volby

  • Úterý 13. listopadu 2018 Tibor

Výsledky pro městskou část Raspenava Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
39,17 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

13SNK-CELK

2

Počet zvolených zastupitelů v obci

Za obnovu obce (44,13 % hlasů)
strana získala 4 990 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
Pro rozvoj města (24,59 % hlasů)
strana získala 2 780 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
SDRUŽENÍ OBČANŮ RASPENAVY (16,87 % hlasů)
strana získala 1 908 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy a nezávislí kandidáti (14,41 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 1 629 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Za obnovu obce7 mandátů
44,13 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Pavel Lžičař

kandidátní listina: Za obnovu obce
pořadí na kandidátce: 1

61let, technik, Raspenava
487
2.
Hana Vilímová

kandidátní listina: Za obnovu obce
pořadí na kandidátce: 3

53let, zdravotní sestra, Raspenava
448
3.
Mgr. Petr Chvojka

kandidátní listina: Za obnovu obce
pořadí na kandidátce: 2

53let, učitel, Raspenava
416
4.
Mgr. Jan Málek

kandidátní listina: Za obnovu obce
pořadí na kandidátce: 5

38let, hasič, Raspenava
413
5.
Mgr. Blanka Novotná

kandidátní listina: Za obnovu obce
pořadí na kandidátce: 4

59let, učitelka, Raspenava
407
6.
Mgr. Josef Málek

kandidátní listina: Za obnovu obce
pořadí na kandidátce: 7

39let, hasič, Raspenava
369
7.
Vladislav Kobera

kandidátní listina: Za obnovu obce
pořadí na kandidátce: 6

63let, vychovatel, Raspenava
357
Pro rozvoj města4 mandáty
24,59 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jaromír Hanzl

kandidátní listina: Pro rozvoj města
pořadí na kandidátce: 1

54let, příslušník HZS - hasič, Raspenava
367
2.
Hana Petříčková

kandidátní listina: Pro rozvoj města
pořadí na kandidátce: 3

55let, učitelka, Raspenava
292
3.
MUDr. Milan Roček

kandidátní listina: Pro rozvoj města
pořadí na kandidátce: 2

67let, lékař, Raspenava
285
4.
Libor Wolf

kandidátní listina: Pro rozvoj města
pořadí na kandidátce: 11

53let, příslušník PČR, Raspenava
213
SDRUŽENÍ OBČANŮ RASPENAVY2 mandáty
16,87 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ladislav Belda

kandidátní listina: SDRUŽENÍ OBČANŮ RASPENAVY
pořadí na kandidátce: 1

64let, technik, Raspenava
215
2.
Boris Sýkora

kandidátní listina: SDRUŽENÍ OBČANŮ RASPENAVY
pořadí na kandidátce: 3

57let, stavební mistr, Raspenava
184
Komunistická strana Čech a Moravy a nezávislí kandidáti2 mandáty
14,41 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Zdeněk Šmíd

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy a nezávislí kandidáti
pořadí na kandidátce: 1

47let, technik, Raspenava
232
2.
Mgr. Jaroslav Černý

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy a nezávislí kandidáti
pořadí na kandidátce: 5

72let, důchodce, Raspenava
152

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
12+113
Komunistická strana Čech a Moravy a nezávislí kandidáti
3-12
Zvolte obec Účast
Bílá 63,61 %
Bílý Kostel nad Nisou 61,62 %
Bílý Potok 56,41 %
Bulovka 46,83 %
Cetenov 77,27 %
Černousy 63,95 %
Český Dub 52,60 %
Čtveřín 53,33 %
Dětřichov 64,44 %
Dlouhý Most 55,48 %
Dolní Řasnice 62,65 %
Frýdlant 44,42 %
Habartice 56,76 %
Hejnice 51,39 %
Heřmanice 53,10 %
Hlavice 70,97 %
Hodkovice nad Mohelkou 55,49 %
Horní Řasnice 49,46 %
Hrádek nad Nisou 45,52 %
Chotyně 50,44 %
Chrastava 42,26 %
Jablonné v Podještědí 40,68 %
Janovice v Podještědí 55,56 %
Janův Důl 57,14 %
Jeřmanice 52,78 %
Jindřichovice pod Smrkem 57,01 %
Kobyly 69,75 %
Krásný Les 55,03 %
Kryštofovo Údolí 72,98 %
Křižany 48,02 %
Kunratice 62,96 %
Lázně Libverda 37,88 %
Lažany 63,10 %
Liberec 40,90 %
Liberec-Vratislavice nad Nisou 44,94 %
Mníšek 38,04 %
Nová Ves 58,38 %
Nové Město pod Smrkem 41,74 %
Oldřichov v Hájích 70,75 %
Osečná 51,68 %
Paceřice 64,68 %
Pěnčín 59,11 %
Pertoltice 41,70 %
Proseč pod Ještědem 65,50 %
Příšovice 49,71 %
Radimovice 69,74 %
Raspenava 39,17 %
Rynoltice 55,77 %
Soběslavice 50,00 %
Stráž nad Nisou 59,17 %
Světlá pod Ještědem 71,28 %
Svijanský Újezd 65,77 %
Svijany 77,78 %
Sychrov 65,45 %
Šimonovice 64,29 %
Višňová 58,03 %
Vlastibořice 77,57 %
Všelibice 71,74 %
Zdislava 41,78 %
Žďárek 69,77 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz