iDNES.cz / Volby

  • Pátek 16. listopadu 2018 Otmar

Výsledky pro městskou část Višňová Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
58,03 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

13SNK-CELK

2KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

PRO NAŠI OBEC (28,21 % hlasů)
strana získala 2 486 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
DEVÍTKA (18,1 % hlasů)
strana získala 1 595 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Pro sport a kulturu (14,76 % hlasů)
strana získala 1 301 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
HASIČI (14,73 % hlasů)
strana získala 1 298 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
SPOLEČNĚ a NAROVINU (12,29 % hlasů)
strana získala 1 083 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (11,9 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 1 049 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
PRO NAŠI OBEC4 mandáty
28,21 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Tomáš Cýrus

kandidátní listina: PRO NAŠI OBEC
pořadí na kandidátce: 1

41let, starosta obce, Višňová
300
2.
Jaroslav Starove

kandidátní listina: PRO NAŠI OBEC
pořadí na kandidátce: 3

33let, OSVČ, Andělka
243
3.
Jana Žáková

kandidátní listina: PRO NAŠI OBEC
pořadí na kandidátce: 2

51let, vedoucí školního stravování, Višňová
232
4.
Martin Jansa

kandidátní listina: PRO NAŠI OBEC
pořadí na kandidátce: 4

33let, strojvedoucí, Předlánce
176
DEVÍTKA3 mandáty
18,1 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Michal Scheidl

kandidátní listina: DEVÍTKA
pořadí na kandidátce: 1

28let, specialista BOZP a PO, Minkovice
229
2.
Jaromír Mrklas

kandidátní listina: DEVÍTKA
pořadí na kandidátce: 2

38let, ředitel, Višňová
187
3.
Ing. Martina Bubeníčková

kandidátní listina: DEVÍTKA
pořadí na kandidátce: 7

29let, projektant, Poustka
144
Pro sport a kulturu2 mandáty
14,76 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Milan Melka

kandidátní listina: Pro sport a kulturu
pořadí na kandidátce: 3

40let, státní zaměstnanec, Předlánce
176
2.
Filip Šolta

kandidátní listina: Pro sport a kulturu
pořadí na kandidátce: 1

47let, vedoucí výroby, Višňová
169
HASIČI2 mandáty
14,73 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Vladimíra Erbanová

kandidátní listina: HASIČI
pořadí na kandidátce: 1

61let, učitelka, Višňová
180
2.
Lukáš Čejka

kandidátní listina: HASIČI
pořadí na kandidátce: 4

37let, stavební technik, Poustka
177
SPOLEČNĚ a NAROVINU2 mandáty
12,29 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Vít Velzel

kandidátní listina: SPOLEČNĚ a NAROVINU
pořadí na kandidátce: 1

33let, státní zaměstnanec - policista, Minkovice
171
2.
Radim Seifert

kandidátní listina: SPOLEČNĚ a NAROVINU
pořadí na kandidátce: 2

37let, státní zaměstnanec - policista, Předlánce
166
Komunistická strana Čech a Moravy2 mandáty
11,9 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Roman Valach

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

57let, podnikatel, Višňová
180
2.
Bc. Jana Bečičková

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

39let, učitelka, Višňová
105

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
13013
Komunistická strana Čech a Moravy
202
Zvolte obec Účast
Bílá 63,61 %
Bílý Kostel nad Nisou 61,62 %
Bílý Potok 56,41 %
Bulovka 46,83 %
Cetenov 77,27 %
Černousy 63,95 %
Český Dub 52,60 %
Čtveřín 53,33 %
Dětřichov 64,44 %
Dlouhý Most 55,48 %
Dolní Řasnice 62,65 %
Frýdlant 44,42 %
Habartice 56,76 %
Hejnice 51,39 %
Heřmanice 53,10 %
Hlavice 70,97 %
Hodkovice nad Mohelkou 55,49 %
Horní Řasnice 49,46 %
Hrádek nad Nisou 45,52 %
Chotyně 50,44 %
Chrastava 42,26 %
Jablonné v Podještědí 40,68 %
Janovice v Podještědí 55,56 %
Janův Důl 57,14 %
Jeřmanice 52,78 %
Jindřichovice pod Smrkem 57,01 %
Kobyly 69,75 %
Krásný Les 55,03 %
Kryštofovo Údolí 72,98 %
Křižany 48,02 %
Kunratice 62,96 %
Lázně Libverda 37,88 %
Lažany 63,10 %
Liberec 40,90 %
Liberec-Vratislavice nad Nisou 44,94 %
Mníšek 38,04 %
Nová Ves 58,38 %
Nové Město pod Smrkem 41,74 %
Oldřichov v Hájích 70,75 %
Osečná 51,68 %
Paceřice 64,68 %
Pěnčín 59,11 %
Pertoltice 41,70 %
Proseč pod Ještědem 65,50 %
Příšovice 49,71 %
Radimovice 69,74 %
Raspenava 39,17 %
Rynoltice 55,77 %
Soběslavice 50,00 %
Stráž nad Nisou 59,17 %
Světlá pod Ještědem 71,28 %
Svijanský Újezd 65,77 %
Svijany 77,78 %
Sychrov 65,45 %
Šimonovice 64,29 %
Višňová 58,03 %
Vlastibořice 77,57 %
Všelibice 71,74 %
Zdislava 41,78 %
Žďárek 69,77 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz