iDNES.cz / Volby

  • Úterý 20. listopadu 2018 Nikola

Výsledky pro zastupitelstvo města Pardubice Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
40,27 %
volební účast

Celkem se volí 39 zastupitelů

Legenda

13ANO

7ODS

5Piráti

4STAN+VČ+PATRIOT

3KDU+Nestr.+TOP

3

2ČSSD+NK

2KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

ANO 2011 (26,66 % hlasů)
obhajuje 11 mandátů, strana získala 258 888 hlasů (obsadili 13 mandátů)
13
Občanská demokratická strana (14,6 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 141 752 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
Česká pirátská strana (11,23 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 109 059 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Pardubáci společně: Pardubáci, Patrioti a STAN (8,96 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 87 027 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Koalice pro Pardubice (7,18 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 69 755 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Sdružení pro Pardubice (6,15 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 59 756 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Česká strana sociálně demokratická a nestraníci pro Pardubice (5,85 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 56 770 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (5,15 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 50 056 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
NAŠE PARDUBICE - "Nechme město rozkvést" (4,93 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 47 925 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Pardubice pro lidi (4,16 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 40 387 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (3,89 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 37 761 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
PRO Zdraví a Sport (0,7 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 6 764 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Strana soukromníků České republiky (0,42 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 4 107 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
ZA PRÁVA ZVÍŘAT A ZDRAVOU PŘÍRODU - sdružení DSZ a NK (0,11 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 062 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
JAUNER Československo 2018 (0,01 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 78 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
ANO 201113 mandátů
26,66 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Martin Charvát

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

45let, primátor města Pardubic, Rosice
7 877
2.
Dušan Salfický

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

46let, generální manažer HC Dynamo Pardubice, Zelené Předměstí
7 386
3.
Ing. Helena Dvořáčková

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

61let, náměstkyně primátora, Svítkov
7 123
4.
Jiří Rejda, DiS.

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

37let, starosta MO Pardubice V, Zelené Předměstí
7 218
5.
Ing. Jan Hrabal

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

35let, manažer marketingu a PR HC Dynamo Pardubice, Trnová
6 848
6.
Jan Procházka

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6

38let, ředitel agentury ČSOB pojišťovna a.s., Staročernsko
6 857
7.
Robert Klčo

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 7

48let, projektant IT, elektro a řízení technolog. linek, Svítkov
6 809
8.
Ivana Dolečková

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 8

57let, pracovnice v sociálních službách, Bílé Předměstí
6 856
9.
Mgr. Bc. Radek Hejný

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 9

52let, starosta MO Pardubice II, Cihelna
7 199
10.
Ing. Martin Kolovratník

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 10

43let, poslanec Parlamentu ČR, Bílé Předměstí
7 108
11.
Ing. arch. Jaroslav Menšík

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 11

67let, starosta MO Pardubice I, Zelené Předměstí
6 904
12.
Jan Nadrchal

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 12

31let, IT analytik, Zelené Předměstí
6 768
13.
Mgr. Filip Petr

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 13

41let, učitel na gymnáziu, Bílé Předměstí
6 907
Občanská demokratická strana7 mandátů
14,6 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Karel Haas

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

45let, právník, sportovní trenér mládeže, Pardubičky
4 921
2.
Ing. Petr Klimpl

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

63let, ředitel Úřadu práce v Pardubicích, trenér or. běhu, Zelené Předměstí
4 384
3.
PaedDr. Jan Mazuch

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

53let, ředitel festivalu šachu a her Czech Open, Polabiny
4 292
4.
Mgr. Ing. Vítězslav Štěpánek

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 12

60let, starosta MO Pardubice III, Studánka
4 134
5.
Ing. Petr Kvaš

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

53let, správce informačních systémů, Zelené Předměstí
4 034
6.
Bc. Dušan Stránský

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

43let, specialista grafických informačních systémů, Lány na Důlku
3 882
7.
Matěj Slanař

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 6

25let, student filosofické fakulty, živnostník, Zelené Předměstí
3 828
Česká pirátská strana5 mandátů
11,23 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jakub Kutílek

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 2

32let, dopravní specialista, Cihelna
3 463
2.
Ing. Vojtěch Jirsa, Ph.D.

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 4

32let, dopravní urbanista, Bílé Předměstí
3 457
3.
Ing. Ondřej Karas

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 1

34let, vývojář, Popkovice
3 392
4.
Bc. et Bc. Ivana Böhmová

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 3

31let, pedagožka, Zelené Předměstí
3 222
5.
Mgr. Lenka Španihelová

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 5

34let, sociální pracovnice, Zelené Předměstí
3 115
Pardubáci společně: Pardubáci, Patrioti a STAN4 mandáty
8,96 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jiří Lejhanec

kandidátní listina: Pardubáci společně: Pardubáci, Patrioti a STAN
pořadí na kandidátce: 3

53let, soukromý podnikatel, org. Pardub. festivalu vína, Zelené Předměstí
3 343
2.
František Brendl

kandidátní listina: Pardubáci společně: Pardubáci, Patrioti a STAN
pořadí na kandidátce: 1

42let, ředitel společnosti, energetik, zastupitel, Studánka
3 180
3.
Ing. arch. Milan Košař

kandidátní listina: Pardubáci společně: Pardubáci, Patrioti a STAN
pořadí na kandidátce: 4

72let, architekt, Bílé Předměstí
2 964
4.
Ing. arch. Aleš Klose

kandidátní listina: Pardubáci společně: Pardubáci, Patrioti a STAN
pořadí na kandidátce: 7

47let, architekt, Bílé Předměstí
2 819
Koalice pro Pardubice3 mandáty
7,18 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
PharmDr. Jiří Skalický, Ph.D.

kandidátní listina: Koalice pro Pardubice
pořadí na kandidátce: 4

64let, primář pardubické nemocnice, zastupitel města, Staročernsko
2 613
2.
Ludmila Ministrová, MBA

kandidátní listina: Koalice pro Pardubice
pořadí na kandidátce: 1

57let, majitelka rodinné firmy, Bílé Předměstí
2 408
3.
Mgr. Miluše Horská

kandidátní listina: Koalice pro Pardubice
pořadí na kandidátce: 16

59let, senátorka, ředitelka školy, Černá za Bory
2 351
Sdružení pro Pardubice3 mandáty
6,15 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Štěpánka Fraňková

kandidátní listina: Sdružení pro Pardubice
pořadí na kandidátce: 2

53let, ředitelka nemocnic Pardubice a Chrudim, Rosice
2 888
2.
Vladimír Martinec

kandidátní listina: Sdružení pro Pardubice
pořadí na kandidátce: 6

68let, hokej. internacionál, trenér, radní MO Pardubice I, Zelené Předměstí
2 511
3.
Ing. Tomáš Pelikán

kandidátní listina: Sdružení pro Pardubice
pořadí na kandidátce: 1

43let, ředitel Dopravního podniku Pardubice, Svítkov
2 480
Česká strana sociálně demokratická a nestraníci pro Pardubice2 mandáty
5,85 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jakub Rychtecký

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická a nestraníci pro Pardubice
pořadí na kandidátce: 1

34let, náměstek primátora, Trnová
3 023
2.
Ing. Jiří Rozinek

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická a nestraníci pro Pardubice
pořadí na kandidátce: 2

65let, náměstek primátora, Zelené Předměstí
2 086
Komunistická strana Čech a Moravy2 mandáty
5,15 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Václav Snopek, CSc.

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

67let, sociolog, politolog, Zelené Předměstí
1 655
2.
Pavel Studnička

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 5

65let, trenér atletiky, Nové Jesenčany
1 449

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
ANO 2011
11+213
Občanská demokratická strana
4+37
Česká pirátská strana
0+55
Pardubáci společně: Pardubáci, Patrioti a STAN
0+44
Koalice pro Pardubice
0+33
Sdružení pro Pardubice
4-13
Česká strana sociálně demokratická a nestraníci pro Pardubice
0+22
Komunistická strana Čech a Moravy
4-22
NAŠE PARDUBICE - "Nechme město rozkvést"
000
Pardubice pro lidi
000
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
000
PRO Zdraví a Sport
000
Strana soukromníků České republiky
000
ZA PRÁVA ZVÍŘAT A ZDRAVOU PŘÍRODU - sdružení DSZ a NK
000
JAUNER Československo 2018
000
Česká strana sociálně demokratická
6-60
Koalice KDU-ČSL, Nestraníci
2-20
Sdružení TOP 09, NK
3-30
Sdružení PATRIOTI, NK
2-20
Sdružení ČSR, NK
3-30
Zvolte obec Účast
Barchov 50,52 %
Bezděkov 50,00 %
Borek 68,44 %
Brloh 56,54 %
Břehy 57,55 %
Bukovina nad Labem 60,87 %
Bukovina u Přelouče 81,69 %
Bukovka 63,06 %
Býšť 59,24 %
Časy 64,50 %
Čeperka 42,43 %
Čepí 43,44 %
Černá u Bohdanče 49,07 %
Dašice 52,51 %
Dolany 72,40 %
Dolní Roveň 52,06 %
Dolní Ředice 26,63 %
Dříteč 73,43 %
Dubany 68,54 %
Hlavečník 42,53 %
Holice 45,05 %
Holotín 58,70 %
Horní Jelení 53,57 %
Horní Ředice 33,75 %
Hrobice 75,15 %
Choltice 61,01 %
Choteč 44,14 %
Chrtníky 68,29 %
Chvaletice 49,65 %
Chvojenec 41,54 %
Chýšť 75,43 %
Jankovice 58,30 %
Jaroslav 79,38 %
Jedousov 71,54 %
Jeníkovice 68,11 %
Jezbořice 69,45 %
Kasalice 55,97 %
Kladruby nad Labem 54,46 %
Kojice 48,99 %
Kostěnice 61,24 %
Křičeň 76,35 %
Kunětice 51,17 %
Labské Chrčice 67,48 %
Lány u Dašic 52,50 %
Lázně Bohdaneč 43,95 %
Libišany 69,03 %
Lipoltice 47,42 %
Litošice 52,94 %
Malé Výkleky 67,29 %
Mikulovice 57,47 %
Mokošín 52,08 %
Morašice 74,32 %
Moravany 49,81 %
Němčice 52,34 %
Neratov 50,74 %
Opatovice nad Labem 46,82 %
Ostřešany 56,75 %
Ostřetín 61,13 %
Pardubice 40,27 %
Pardubice I 34,58 %
Pardubice II 37,28 %
Pardubice III 42,42 %
Pardubice IV 52,16 %
Pardubice V 39,84 %
Pardubice VI 49,41 %
Pardubice VII 45,18 %
Pardubice VIII 52,17 %
Plch 68,00 %
Poběžovice u Holic 62,56 %
Poběžovice u Přelouče 55,84 %
Podůlšany 67,15 %
Pravy 53,09 %
Přelouč 43,68 %
Přelovice 82,32 %
Přepychy 95,52 %
Ráby 35,29 %
Rohovládova Bělá 56,08 %
Rohoznice 62,22 %
Rokytno 61,17 %
Rybitví 46,97 %
Řečany nad Labem 69,80 %
Selmice 66,32 %
Semín 57,41 %
Sezemice 50,64 %
Slepotice 45,64 %
Sopřeč 54,30 %
Sovolusky 63,21 %
Spojil 77,33 %
Srch 42,24 %
Srnojedy 59,22 %
Staré Hradiště 60,86 %
Staré Jesenčany 51,59 %
Staré Ždánice 65,70 %
Starý Mateřov 80,09 %
Stéblová 69,61 %
Stojice 66,29 %
Strašov 60,15 %
Svinčany 69,86 %
Svojšice 70,73 %
Tetov 62,68 %
Trnávka 68,21 %
Trusnov 65,54 %
Třebosice 65,54 %
Turkovice 56,68 %
Uhersko 40,19 %
Úhřetická Lhota 62,21 %
Újezd u Přelouče 77,18 %
Újezd u Sezemic 59,18 %
Urbanice 87,50 %
Valy 55,96 %
Vápno 69,23 %
Veliny 55,35 %
Veselí 50,53 %
Vlčí Habřina 56,97 %
Voleč 53,08 %
Vysoké Chvojno 68,73 %
Vyšehněvice 67,49 %
Zdechovice 61,38 %
Žáravice 60,38 %
Živanice 62,14 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz