iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 19. listopadu 2018 Alžběta

Výsledky pro obec Ústí nad Orlicí Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
45,12 %
volební účast

Celkem se volí 27 zastupitelů

Legenda

10

5SNK-CELK

3

3

2

2KDU-ČSL

2KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

Sdružení nezávislých kandidátů - OUŠŤÁCI (33,31 % hlasů)
obhajuje 9 mandátů, strana získala 41 212 hlasů (obsadili 10 mandátů)
10
Sdružení nezávislých kandidátů - ÚSTÍ ŽIJE (15,68 % hlasů)
strana získala 19 403 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
ÚSTÍ 2014 - PATRIOTI (10,94 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 13 537 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Občanská demokratická strana s podporou nezávislých (10,67 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 13 197 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
ZMĚNA PRO ÚSTÍ! Řeháček: Co chceme? (8,91 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 11 023 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (7,87 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 9 733 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (6,15 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 7 611 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Česká strana sociálně demokratická (3,44 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 4 260 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Strana soukromníků České republiky (2,78 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 3 445 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká strana národně sociální (0,25 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 313 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Sdružení nezávislých kandidátů - OUŠŤÁCI10 mandátů
33,31 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Petr Hájek

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - OUŠŤÁCI
pořadí na kandidátce: 1

51let, starosta města, Ústí nad Orlicí
2 164
2.
Petr Wagenknecht

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - OUŠŤÁCI
pořadí na kandidátce: 8

47let, fotograf, Ústí nad Orlicí
1 904
3.
Zdeněk Velebný

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - OUŠŤÁCI
pořadí na kandidátce: 11

61let, majitel firmy, Ústí nad Orlicí
1 843
4.
Petr Strákoš

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - OUŠŤÁCI
pořadí na kandidátce: 6

51let, hospodský, Horní Houžovec
1 766
5.
MUDr. Jan Skotálek

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - OUŠŤÁCI
pořadí na kandidátce: 19

57let, lékař, Ústí nad Orlicí
1 732
6.
Mgr. Pavel Svatoš

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - OUŠŤÁCI
pořadí na kandidátce: 2

49let, ředitel základní školy, Ústí nad Orlicí
1 727
7.
Bc. Anna Škopová

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - OUŠŤÁCI
pořadí na kandidátce: 3

68let, sociální pracovnice, Ústí nad Orlicí
1 612
8.
Mgr. Jiří Holubář

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - OUŠŤÁCI
pořadí na kandidátce: 4

55let, majitel firmy, Ústí nad Orlicí
1 651
9.
Hana Drobná

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - OUŠŤÁCI
pořadí na kandidátce: 5

61let, administrativní pracovnice, Knapovec
1 632
10.
Jan Zábrodský

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - OUŠŤÁCI
pořadí na kandidátce: 7

33let, obchodní zástupce, Ústí nad Orlicí
1 552
Sdružení nezávislých kandidátů - ÚSTÍ ŽIJE5 mandátů
15,68 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jiří Preclík

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - ÚSTÍ ŽIJE
pořadí na kandidátce: 1

40let, místostarosta města, Ústí nad Orlicí
1 279
2.
Mgr. Luboš Bäuchel

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - ÚSTÍ ŽIJE
pořadí na kandidátce: 4

61let, předseda sportovní organizace, Ústí nad Orlicí
1 147
3.
Tomáš Teplý

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - ÚSTÍ ŽIJE
pořadí na kandidátce: 7

44let, stavitel, majitel pivovaru, Hylváty
1 002
4.
MUDr. Jiří Řezníček

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - ÚSTÍ ŽIJE
pořadí na kandidátce: 3

62let, lékař, Ústí nad Orlicí
1 001
5.
Mgr. Radka Vašková

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - ÚSTÍ ŽIJE
pořadí na kandidátce: 2

51let, ředitelka přísp. organizace v sociální oblasti, Černovír
995
ÚSTÍ 2014 - PATRIOTI3 mandáty
10,94 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jiří Čepelka

kandidátní listina: ÚSTÍ 2014 - PATRIOTI
pořadí na kandidátce: 2

65let, statutární ředitel, Ústí nad Orlicí
1 075
2.
MUDr. Tomáš Adámek

kandidátní listina: ÚSTÍ 2014 - PATRIOTI
pořadí na kandidátce: 3

34let, praktický lékař, Ústí nad Orlicí
974
3.
Vladimír Chudý

kandidátní listina: ÚSTÍ 2014 - PATRIOTI
pořadí na kandidátce: 5

41let, manažer, trenér fotbalu České fotbalové ligy, Ústí nad Orlicí
669
Občanská demokratická strana s podporou nezávislých3 mandáty
10,67 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Matouš Pořický

kandidátní listina: Občanská demokratická strana s podporou nezávislých
pořadí na kandidátce: 1

43let, místostarosta, ředitel stavební společnosti, Černovír
916
2.
PaedDr. Jiří Tomášek

kandidátní listina: Občanská demokratická strana s podporou nezávislých
pořadí na kandidátce: 9

60let, ředitel základní umělecké školy, Ústí nad Orlicí
792
3.
Ing. Radim Jirout, MBA, LL.M.

kandidátní listina: Občanská demokratická strana s podporou nezávislých
pořadí na kandidátce: 3

47let, generální ředitel vodohospodářské společnosti, Ústí nad Orlicí
755
ZMĚNA PRO ÚSTÍ! Řeháček: Co chceme?2 mandáty
8,91 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Bc. Jaroslav Řeháček

kandidátní listina: ZMĚNA PRO ÚSTÍ! Řeháček: Co chceme?
pořadí na kandidátce: 1

45let, zastupitel, obchodník, ekonom, politolog, Hylváty
890
2.
JUDr. Jarmila Cindrová

kandidátní listina: ZMĚNA PRO ÚSTÍ! Řeháček: Co chceme?
pořadí na kandidátce: 5

60let, právnička, Ústí nad Orlicí
540
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová2 mandáty
7,87 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Michal Kokula

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

52let, místostarosta města, Hylváty
626
2.
Mgr. Jan Pokorný

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 2

31let, středoškolský učitel, Ústí nad Orlicí
536
Komunistická strana Čech a Moravy2 mandáty
6,15 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jana Severová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 5

68let, prodavačka, Ústí nad Orlicí
549
2.
RSDr. Jaroslav Fišer

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 6

66let, analytik - důchodce, Ústí nad Orlicí
536

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - OUŠŤÁCI
9+110
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
505
ÚSTÍ 2014 - PATRIOTI
0+33
Občanská demokratická strana s podporou nezávislých
2+13
ZMĚNA PRO ÚSTÍ! Řeháček: Co chceme?
0+22
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
202
Komunistická strana Čech a Moravy
202
Česká strana sociálně demokratická
4-40
Strana soukromníků České republiky
000
Česká strana národně sociální
000
Sdružení TOP 09, NK
3-30
Zvolte obec Účast
Albrechtice 59,47 %
Anenská Studánka 45,33 %
Běstovice 65,01 %
Bošín 62,96 %
Brandýs nad Orlicí 49,95 %
Bučina 66,32 %
Bystřec 61,75 %
Cotkytle 62,15 %
Čenkovice 70,67 %
Červená Voda 46,47 %
Česká Rybná 64,57 %
Česká Třebová 44,02 %
České Heřmanice 68,04 %
České Libchavy 62,82 %
České Petrovice 59,69 %
Damníkov 68,36 %
Dlouhá Třebová 57,45 %
Dlouhoňovice 45,55 %
Dobříkov 58,63 %
Dolní Čermná 62,66 %
Dolní Dobrouč 56,03 %
Dolní Morava 80,98 %
Džbánov 39,64 %
Hejnice 75,29 %
Helvíkovice 68,24 %
Hnátnice 55,78 %
Horní Čermná 61,33 %
Horní Heřmanice 63,14 %
Horní Třešňovec 68,75 %
Hrádek 56,41 %
Hrušová 46,69 %
Choceň 51,79 %
Jablonné nad Orlicí 56,40 %
Jamné nad Orlicí 67,33 %
Javorník 74,65 %
Jehnědí 67,05 %
Kameničná 67,04 %
Klášterec nad Orlicí 59,34 %
Koldín 83,10 %
Kosořín 63,70 %
Králíky 46,17 %
Krasíkov 65,46 %
Kunvald 68,88 %
Lanškroun 50,52 %
Leština 58,92 %
Letohrad 59,33 %
Libecina 72,39 %
Libchavy 54,40 %
Lichkov 67,85 %
Líšnice 58,11 %
Lubník 64,39 %
Lukavice 38,18 %
Luková 51,54 %
Mistrovice 61,81 %
Mladkov 60,46 %
Mostek 66,49 %
Nasavrky 68,75 %
Nekoř 64,27 %
Nové Hrady 56,22 %
Orlické Podhůří 62,89 %
Orličky 70,26 %
Ostrov 47,42 %
Oucmanice 59,89 %
Pastviny 60,00 %
Petrovice 73,74 %
Písečná 45,76 %
Plchovice 65,00 %
Podlesí 72,73 %
Přívrat 68,77 %
Pustina 80,36 %
Radhošť 82,14 %
Rudoltice 43,99 %
Rybník 55,78 %
Řepníky 55,08 %
Řetová 60,75 %
Řetůvka 62,56 %
Sázava 42,01 %
Seč 65,12 %
Semanín 64,08 %
Skořenice 64,56 %
Slatina 59,04 %
Sobkovice 61,58 %
Sopotnice 36,04 %
Sruby 34,19 %
Stradouň 47,68 %
Strážná 69,05 %
Studené 74,15 %
Sudislav nad Orlicí 57,84 %
Sudslava 65,81 %
Svatý Jiří 78,10 %
Šedivec 76,58 %
Tatenice 64,86 %
Těchonín 65,11 %
Tisová 69,54 %
Trpík 38,33 %
Třebovice 58,11 %
Týnišťko 57,14 %
Újezd u Chocně 47,51 %
Ústí nad Orlicí 45,12 %
Velká Skrovnice 56,33 %
Verměřovice 30,23 %
Vinary 67,92 %
Voděrady 72,26 %
Vraclav 42,09 %
Vračovice-Orlov 73,33 %
Výprachtice 42,33 %
Vysoké Mýto 42,96 %
Zádolí 76,32 %
Záchlumí 55,57 %
Zálší 54,45 %
Zámrsk 32,24 %
Zářecká Lhota 69,68 %
Žamberk 48,01 %
Žampach 46,31 %
Žichlínek 55,45 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz