iDNES.cz / Volby

  • Pátek 22. února 2019 Petr

Zvolení zastupitelé Středočeský kraj - konečné výsledky

100,00 %
okrsků sečteno
34,76 %
zúčastněných voličů
ANO 2011 16 mandátů
20,76 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová

pořadí na kandidátce: 1

46 let, 1. místopředsedkyně PS PČR, Benešov
4 581
2.
Ing. František Petrtýl

pořadí na kandidátce: 2

57 let, stavební inženýr, Mladá Boleslav
2 537
3.
Ing. Gabriel Kovács

pořadí na kandidátce: 3

43 let, ekonom, Rudná
1 508
4.
Marcela Melková

pořadí na kandidátce: 4

45 let, operní umělkyně, Kamenice
992
5.
Martin Draxler

pořadí na kandidátce: 5

49 let, ředitel reprezentací ČR Fotbalové asociace ČR, Kladno
713
6.
PaedDr. Ivana Dobešová

pořadí na kandidátce: 6

56 let, poslankyně PS PČR, ředitelka SŠ zemědělské a VOŠ, Votice
1 088
7.
Přemysl Mališ

pořadí na kandidátce: 7

36 let, vedoucí stavebních projektů, Černošice
515
8.
PhDr. Marie Kaufmann

pořadí na kandidátce: 8

57 let, analytička, mezinárodní poradkyně, Městec Králové
592
9.
Ing. Tomáš Beneš, MBA

pořadí na kandidátce: 9

47 let, podnikatel, správa nemovitostí, Benešov
562
10.
JUDr. Robert Bezděk, CSc.

pořadí na kandidátce: 10

52 let, advokát, Kladno
844
11.
Ing. Jiří Haspeklo

pořadí na kandidátce: 11

58 let, člen vedení zemědělsko-potravinářské společnosti, Benátky nad Jizerou
831
12.
Ing. Jaroslava Němcová, MBA

pořadí na kandidátce: 12

45 let, náměstek pro obchod a ekonomiku zdravotní péče, Dobřichovice
847
13.
Mgr. Bc. Blanka Žánová

pořadí na kandidátce: 13

51 let, ředitelka školy, Sadská
602
14.
Martin Herman

pořadí na kandidátce: 14

46 let, marketingový specialista, Ovčáry
245
15.
Karel Šulc

pořadí na kandidátce: 15

51 let, osoba samostatně výdělečně činná, Kostelec nad Labem
189
16.
Ing. Jiřina Michalová

pořadí na kandidátce: 16

64 let, personalistka, Příbram
435
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ 15 mandátů
18,43 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Ing. Dana Drábová, Ph.D.

pořadí na kandidátce: 2

55 let, místostarostka, státní úředník, Pyšely
11 592
2.
Mgr. Bc. Vít Rakušan

pořadí na kandidátce: 1

38 let, starosta, středoškolský učitel, Kolín
8 289
3.
Ing. Věslav Michalik, CSc.

pořadí na kandidátce: 3

53 let, starosta, fyzik, Dolní Břežany
2 730
4.
PhDr. Pavel Fojtík

pořadí na kandidátce: 4

41 let, místostarosta, historik, Nymburk
1 474
5.
Ing. Věra Kovářová

pořadí na kandidátce: 5

52 let, poslankyně, ekonomka, lektorka německého jazyka, Chýně
1 034
6.
Petr Holeček

pořadí na kandidátce: 6

59 let, starosta, učitel, Kralupy nad Vltavou
1 893
7.
RNDr. Martin Macháček, CSc.

pořadí na kandidátce: 7

67 let, fyzik, autor učebnic, starosta v letech 2006-2016, Ondřejov
968
8.
Mgr. Lenka Mrzílková

pořadí na kandidátce: 8

55 let, starostka, středoškolská pedagožka, Neratovice
1 067
9.
RNDr. Ivo Šanc, CSc.

pořadí na kandidátce: 9

61 let, geolog, starosta v letech 1994-1999 a 2010-2014, Kutná Hora
1 569
10.
MVDr. Ctirad Mikeš

pořadí na kandidátce: 10

60 let, starosta, veterinární lékař, Mělník
1 110
11.
Mgr. Pavla Štrobachová, MPA

pořadí na kandidátce: 11

56 let, starostka, zdravotní sestra, Smečno
619
12.
JUDr. Ing. Zdeněk Hraba, Ph.D.

pořadí na kandidátce: 12

41 let, místostarosta, vysokoškolský pedagog, advokát, Říčany
1 504
13.
Petr Šibrava

pořadí na kandidátce: 13

57 let, starosta, Sázava
528
14.
Hana Hajná

pořadí na kandidátce: 14

55 let, starostka, policistka, Kroučová
417
15.
Petr Štěpánek

pořadí na kandidátce: 15

52 let, starosta, agronom, Petrovice
756
Česká strana sociálně demokratická 11 mandátů
13,75 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Ing. Miloš Petera

pořadí na kandidátce: 1

58 let, hejtman Středočeského kraje, Nymburk
3 962
2.
Mgr. Aneta Heřmanová

pořadí na kandidátce: 2

38 let, hlavní sestra Oblastní nemocnice Kladno, Kladno
1 645
3.
PaedDr. Milan Němec, MBA

pořadí na kandidátce: 3

60 let, statutární zástupce hejtmana, Mělník
1 136
4.
Mgr. Karel Horčička

pořadí na kandidátce: 4

43 let, náměstek hejtmana, Mladá Boleslav
1 756
5.
Prof. MUDr. Zdeněk Seidl, CSc.

pořadí na kandidátce: 5

66 let, lékař, VŠ učitel, Vlašim
1 108
6.
Emilie Třísková

pořadí na kandidátce: 6

54 let, radní Středočeského kraje, Poděbrady
1 148
7.
PhDr. Bc. Marek Semerád, MBA

pořadí na kandidátce: 7

38 let, náměstek hejtmana, Cerhenice
717
8.
Dr. Ing. Jiří Peřina

pořadí na kandidátce: 8

49 let, starosta Hořovic, Hořovice
1 203
9.
Jiří Volenec

pořadí na kandidátce: 9

54 let, starosta Církvice, Církvice
555
10.
MVDr. Josef Řihák

pořadí na kandidátce: 10

57 let, předseda komise pro majetek Stř. kraje, Příbram
1 292
11.
Mgr. Karel Filip

pořadí na kandidátce: 11

61 let, starosta Nového Strašecí, Nové Strašecí
914
Občanská demokratická strana 10 mandátů
13,05 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Mgr. Martin Kupka

pořadí na kandidátce: 1

40 let, starosta, Líbeznice
5 426
2.
Ing. Dan Jiránek

pořadí na kandidátce: 4

53 let, zaměstnanec nestátní neziskové organizace, Kladno
2 782
3.
Mgr. Jana Poláková

pořadí na kandidátce: 2

41 let, starostka, Byšice
1 280
4.
Ing. et Ing. Jan Skopeček

pořadí na kandidátce: 3

35 let, ekonom, krajský zastupitel, Hořovice
1 920
5.
Jaroslav Král

pořadí na kandidátce: 5

69 let, starosta, Benátky nad Jizerou
1 253
6.
Ing. Michael Pánek

pořadí na kandidátce: 6

51 let, místostarosta, spolumajitel klubu ROCK CAFÉ, Dobřichovice
1 675
7.
Ing. Tomáš Havlíček, MBA

pořadí na kandidátce: 7

36 let, ředitel, Kutná Hora
621
8.
Ing. Miroslav Hölzel

pořadí na kandidátce: 8

58 let, místostarosta, Sedlčany
883
9.
Libor Lesák

pořadí na kandidátce: 9

51 let, místostarosta, Kralupy nad Vltavou
667
10.
Václav Michl

pořadí na kandidátce: 10

62 let, podnikatel, Poděbrady
384
Komunistická strana Čech a Moravy 8 mandátů
10,13 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Ing. Zdeněk Štefek

pořadí na kandidátce: 1

41 let, radní Středočeského kraje, Buštěhrad
1 681
2.
Mgr. Ivan Cinka

pořadí na kandidátce: 2

59 let, novinář, Benešov
1 094
3.
Ing. Josef Dovolil

pořadí na kandidátce: 3

59 let, technik, Mladá Boleslav
897
4.
Václav Melša

pořadí na kandidátce: 4

47 let, obchodní zástupce, Rohozec
716
5.
Jiřina Fialová

pořadí na kandidátce: 5

66 let, radní Středočeského kraje, Vraňany
790
6.
Ing. Zbyněk Coufal

pořadí na kandidátce: 6

62 let, podnikatel, Čistá
372
7.
RSDr. Jiří Svoboda

pořadí na kandidátce: 7

64 let, předseda okresního výboru KSČM, Příbram
691
8.
Pavel Hubený

pořadí na kandidátce: 8

62 let, radní Středočeského kraje, Hudlice
775
TOP 09 5 mandátů
6,54 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
MUDr. Petr Tiso, MBA

pořadí na kandidátce: 1

49 let, lékař-porodník, náměstek ředitele, zastupitel, Jesenice
1 260
2.
Jan Jakob

pořadí na kandidátce: 2

33 let, starosta Roztok, Roztoky
908
3.
Mgr. Daniel Marek

pořadí na kandidátce: 3

35 let, náměstek primátora Mladé Boleslavi, Mladá Boleslav
876
4.
Ing. Michaela Vojtová

pořadí na kandidátce: 4

48 let, ekonomka, Kladno
605
5.
Mgr. Milan Schweigstill

pořadí na kandidátce: 5

51 let, místostarosta Mělníka, středoškolský pedagog, Mělník
449
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad. Pro zobrazení všech funkcí musíte mít v prohlížeči povolen JavaScript.

Najdete na iDNES.cz