iDNES.cz / Volby

  • Pátek 22. února 2019 Petr

Zvolení zastupitelé Zlínský kraj - konečné výsledky

100,00 %
okrsků sečteno
38,50 %
zúčastněných voličů
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová 12 mandátů
22,97 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Jiří Čunek

pořadí na kandidátce: 1

57 let, senátor a starosta města Vsetín, Vsetín
14 468
2.
Mgr. Miroslav Kašný

pořadí na kandidátce: 2

56 let, hudebník, zastupitel města Zlína, Zlín
2 211
3.
Josef Bazala

pořadí na kandidátce: 3

56 let, starosta města Staré Město, Staré Město
2 042
4.
Ing. Pavel Botek

pořadí na kandidátce: 4

44 let, starosta obce Ostrožská Nová Ves, Ostrožská Nová Ves
1 548
5.
Mgr. Šárka Jelínková

pořadí na kandidátce: 5

48 let, řed. obec. pros. spol. Centrum pro seniory Zahrada, Bystřice pod Hostýnem
1 589
6.
Mgr. Bc. Zdislava Odstrčilová

pořadí na kandidátce: 6

49 let, ředitelka Diakonie ČCE-středisko Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí
1 321
7.
Ing. Pavel Karhan

pořadí na kandidátce: 7

54 let, podnikatel, zastupitel města Holešov, Holešov
825
8.
Michaela Blahová

pořadí na kandidátce: 8

47 let, ved. denního centra pro seniory Charity Zlín, Zlín
850
9.
Mgr. Ondřej Benešík

pořadí na kandidátce: 9

40 let, poslanec Parlamentu České republiky, Strání
1 748
10.
Mgr. Aleš Dufek

pořadí na kandidátce: 10

42 let, advokát, zastupitel města Zlína, Zlín
1 237
11.
PhDr. Pavel Motyčka, Ph.D.

pořadí na kandidátce: 11

42 let, statutární místostarosta města Kroměříž, pedagog, Kroměříž
1 772
12.
MUDr. Róbert Teleky

pořadí na kandidátce: 12

49 let, lékař-chirurg, radní města Vsetín, Vsetín
1 461
ANO 2011 8 mandátů
15,68 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Margita Balaštíková

pořadí na kandidátce: 1

49 let, poslankyně, Tupesy
1 743
2.
Doc. MUDr. Michal Filip, Ph.D.

pořadí na kandidátce: 2

57 let, primář neurochirurgického oddělení, Zlín
1 555
3.
Ing. Jiří Sukop

pořadí na kandidátce: 3

57 let, finanční ředitel, Zlín
636
4.
Ing. Radek Doležel

pořadí na kandidátce: 4

46 let, místostarosta, Holešov
763
5.
Ing. Jindra Mikuláštíková, MBA

pořadí na kandidátce: 5

49 let, ředitelka střední školy, Valašské Meziříčí
821
6.
Ing. Pavel Pustějovský

pořadí na kandidátce: 6

44 let, výrobní ředitel/manažer, Valašské Meziříčí
730
7.
Ing. Pavel Grebeníček, Ph.D.

pořadí na kandidátce: 7

37 let, vysokoškolský učitel, Huštěnovice
367
8.
Ing. et Ing. Jiří Korec

pořadí na kandidátce: 8

30 let, vedoucí technického oddělení, Zlín
358
Česká strana sociálně demokratická 6 mandátů
12,46 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
MVDr. Stanislav Mišák

pořadí na kandidátce: 9

63 let, hejtman Zlínského kraje, Otrokovice
3 551
2.
Mgr. Taťána Valentová Nersesjan

pořadí na kandidátce: 2

49 let, členka Rady Zlínského kraje pro sociální oblast, Vsetín
1 986
3.
PaedDr. Petr Navrátil

pořadí na kandidátce: 1

61 let, člen Rady Zlín. kraje pro oblast školství a sportu, Slavičín
1 864
4.
Ing. Ladislav Kryštof

pořadí na kandidátce: 3

58 let, člen Rady Zlín. kraje pro oblast kul. a ces. ruchu, Uherský Brod
968
5.
Mgr. Milena Kovaříková

pořadí na kandidátce: 4

58 let, předsedkyně výboru Zastupitelstva Zlínského kraje, Brumov-Bylnice
913
6.
Ing. Lubomír Vaculín

pořadí na kandidátce: 5

61 let, starosta města Zubří, Zubří
487
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ 6 mandátů
11,62 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
MUDr. Miroslav Adámek

pořadí na kandidátce: 1

53 let, primátor města Zlína a lékař, Zlín
4 562
2.
Mgr. Petr Gazdík

pořadí na kandidátce: 2

42 let, místopředseda PS Parlamentu ČR a místostar. obce, Suchá Loz
2 947
3.
Mgr. Ivana Majíčková, MBA

pořadí na kandidátce: 3

55 let, starostka města Kunovice, Kunovice
1 201
4.
Ing. Milan Plesar

pořadí na kandidátce: 4

35 let, dotační manažer a zastupitel města Otrokovice, Otrokovice
610
5.
PhDr. Ivo Frolec

pořadí na kandidátce: 5

55 let, ředitel Slovác. muzea Uh. Hrad.a místostar. města, Uherské Hradiště
812
6.
Josef Zicha

pořadí na kandidátce: 6

47 let, starosta obce Vysoké Pole, Vysoké Pole
873
Komunistická strana Čech a Moravy 4 mandáty
8,22 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Ing. Ivan Mařák

pořadí na kandidátce: 1

54 let, náměstek hejtmana Zlínského kraje, Uherské Hradiště
1 558
2.
Ing. Bc. Eva Badinková

pořadí na kandidátce: 2

49 let, občanská zaměstnankyně Policie České republiky, Holešov
964
3.
Ing. Vítězslav Lapčík

pořadí na kandidátce: 3

51 let, agronom, Kněžpole
778
4.
Ing. Jaroslav Kučera

pořadí na kandidátce: 4

69 let, radní Zlínského kraje pro dopravu, Rožnov pod Radhoštěm
542
Svobodní a Soukromníci 4 mandáty
7,88 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Ivo Valenta

pořadí na kandidátce: 1

60 let, senátor, Zlín
4 013
2.
Ing. Tomáš Pajonk

pořadí na kandidátce: 2

35 let, jednatel, vývojář, Zašová
1 307
3.
Helena Lasztoviczová

pořadí na kandidátce: 3

47 let, vedoucí prodeje, Valašské Meziříčí
490
4.
Ing. Michal Dvouletý

pořadí na kandidátce: 4

36 let, manažer, Uherské Hradiště
589
Občanská demokratická strana 3 mandáty
6,39 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Jan Pijáček

pořadí na kandidátce: 1

58 let, starosta obce Vlčnov, Vlčnov
1 664
2.
Ing. Stanislav Blaha

pořadí na kandidátce: 2

46 let, starosta města Uherské Hradiště, Uherské Hradiště
876
3.
JUDr. Stanislav Devátý, Dr.

pořadí na kandidátce: 3

64 let, advokát, Zlín
710
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) 2 mandáty
5,31 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
MUDr. Jaroslav Dvořák

pořadí na kandidátce: 1

58 let, lékař, Valašské Meziříčí
527
2.
Ing. Zdeněk Vacek

pořadí na kandidátce: 2

67 let, hydrogeolog, Holešov
249
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad. Pro zobrazení všech funkcí musíte mít v prohlížeči povolen JavaScript.

Najdete na iDNES.cz