iDNES.cz / Volby

  • Pátek 22. února 2019 Petr

Zvolení zastupitelé Pardubický kraj - konečné výsledky

100,00 %
okrsků sečteno
36,80 %
zúčastněných voličů
ANO 2011 12 mandátů
19,17 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Ing. Jan Řehounek

pořadí na kandidátce: 1

41 let, náměstek primátora města Pardubice, Pardubice
2 077
2.
Miroslav Jurenka

pořadí na kandidátce: 2

49 let, technik v energetice, Moravská Třebová
706
3.
Michal Woff

pořadí na kandidátce: 3

64 let, důchodce, ekonom, Chrudim
646
4.
Ing. Pavel Pinkas, Ph.D.

pořadí na kandidátce: 4

48 let, projektový manažer v oblasti IT, Dobříkov
622
5.
Jiřina Klčová

pořadí na kandidátce: 5

39 let, manažer obchodní společnosti, Pardubice
380
6.
Ivana Dolečková

pořadí na kandidátce: 6

55 let, pracovnice neziskové organizace, Pardubice
329
7.
Ing. Bc. Oldřich Jedlička

pořadí na kandidátce: 7

49 let, místostarosta města Žamberk, Žamberk
421
8.
Miloš Akerman

pořadí na kandidátce: 8

60 let, obchodní manažer, Hlinsko
268
9.
Ing. Jaroslav Kytýr

pořadí na kandidátce: 9

53 let, jednatel společnosti řízení služeb města, Svitavy
312
10.
Dušan Salfický

pořadí na kandidátce: 10

44 let, marketingový manažer, radní města Pardubice, Pardubice
1 013
11.
Jan Procházka

pořadí na kandidátce: 11

36 let, oblastní ředitel v pojišťovnictví, Pardubice
192
12.
JUDr. David Švec

pořadí na kandidátce: 12

46 let, právník odboru dopravy na krajském úřadu, Javorník
374
Česká strana sociálně demokratická 11 mandátů
18,01 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
JUDr. Martin Netolický, Ph.D.

pořadí na kandidátce: 1

34 let, hejtman Pardubického kraje, právník, Česká Třebová
5 678
2.
Petr Fiala

pořadí na kandidátce: 10

47 let, starosta města Letohrad, předs. Sdruž.obcí Orlicko, Letohrad
1 539
3.
JUDr. Ing. Lenka Jurošková, Ph.D.

pořadí na kandidátce: 2

34 let, náměstkyně ministra financí, Moravská Třebová
1 281
4.
Ing. Václav Kroutil

pořadí na kandidátce: 3

48 let, radní Pardubického kraje, Horní Bradlo
890
5.
MUDr. Vítězslav Novohradský, Ph.D.

pořadí na kandidátce: 4

57 let, náměstek Zdravotní záchranné služby Pard. kraje, Pardubice
961
6.
MUDr. Vítězslav Podivínský

pořadí na kandidátce: 5

59 let, lékař, Svitavy
607
7.
David Efler

pořadí na kandidátce: 6

44 let, vedoucí oddělení ČD, Pardubice
219
8.
JUDr. Jan Chvojka

pořadí na kandidátce: 7

35 let, poslanec PS PČR, Chrudim
636
9.
Ing. Bohumil Bernášek

pořadí na kandidátce: 8

63 let, místostarosta města Lanškroun, Lanškroun
419
10.
Zdeněk Eis

pořadí na kandidátce: 9

57 let, místostarosta města Hlinsko, Hlinsko
301
11.
Josef Bidmon

pořadí na kandidátce: 11

57 let, OSVČ, starosta Kraj. sdružení hasičů Pardub. kraje, Jevíčko
832
Koalice pro Pardubický kraj 9 mandátů
15,69 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Ing. Roman Línek, MBA

pořadí na kandidátce: 1

53 let, 1. náměstek hejtmana Pardubického kraje, Pardubice
4 204
2.
Ing. Pavel Šotola

pořadí na kandidátce: 4

45 let, člen Rady Pard. kraje pro soc. péči a nez. sektor, Hlinsko
2 527
3.
Ing. Petr Šilar

pořadí na kandidátce: 21

60 let, senátor Parlamentu ČR, krajský zastupitel, Horní Čermná
1 670
4.
Mgr. Bc. David Šimek

pořadí na kandidátce: 2

39 let, starosta města Svitavy, krajský zastupitel, Svitavy
1 521
5.
Radomil Kašpar

pořadí na kandidátce: 8

51 let, starosta města Litomyšl, krajský zastupitel, Litomyšl
1 474
6.
Bc. Jana Skalická

pořadí na kandidátce: 5

56 let, učitelka ZŠ, pastorační asistentka, Letohrad
1 365
7.
Mgr. Petr Řezníček

pořadí na kandidátce: 12

65 let, starosta města Chrudim, krajský zastupitel, Chrudim
1 287
8.
René Živný

pořadí na kandidátce: 3

42 let, člen Rady Pard. kraje, trenér reprez. bikrosu, Pardubice
1 198
9.
MVDr. Ivan Jeník

pořadí na kandidátce: 6

54 let, starosta města Slatiňany, kraj. zastup., veterinář, Slatiňany
952
Občanská demokratická strana 5 mandátů
8,99 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Jaroslav Martinů

pořadí na kandidátce: 6

57 let, starosta města Polička, zastupitel. Pard. kraje, Polička
1 467
2.
Michal Kortyš

pořadí na kandidátce: 1

54 let, místostar. a býv. star. města Litomyšl, podnikatel, Litomyšl
1 199
3.
Ing. Ladislav Valtr, MBA

pořadí na kandidátce: 4

46 let, starosta města Choceň, zastupitel Pard. kraje, Choceň
1 116
4.
PhDr. Magda Křivanová

pořadí na kandidátce: 3

50 let, historička, zastupitelka města Hlinsko, Hlinsko
672
5.
Ing. Alexandr Krejčíř

pořadí na kandidátce: 2

56 let, obch. řed. spol., předs. Sdruž. přátel Pard. kraje, Pardubice
529
Komunistická strana Čech a Moravy 5 mandátů
8,36 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
PaedDr. Hana Horská

pořadí na kandidátce: 2

53 let, učitelka, malířka a grafička, Moravská Třebová
819
2.
Ing. Jan Foldyna

pořadí na kandidátce: 1

60 let, místostarosta města Dašice, Dašice
697
3.
Mgr. Václav Snopek, CSc.

pořadí na kandidátce: 8

65 let, sociolog - politolog, Pardubice
667
4.
RSDr. Jaroslav Fišer

pořadí na kandidátce: 3

64 let, analytik, Ústí nad Orlicí
482
5.
Mgr. Miroslav Žítek

pořadí na kandidátce: 4

60 let, pedagog, Ronov nad Doubravou
397
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ 3 mandáty
5,62 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Mgr. Hana Štěpánová

pořadí na kandidátce: 1

57 let, starostka, zastupitelka kraje, Morašice
606
2.
Pavel Eliáš

pořadí na kandidátce: 9

42 let, starosta, České Heřmanice
524
3.
Oldřich Koblížek

pořadí na kandidátce: 2

58 let, starosta, dobrovolný hasič, Vraclav
408
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad. Pro zobrazení všech funkcí musíte mít v prohlížeči povolen JavaScript.

Najdete na iDNES.cz