iDNES.cz / Volby

  • Pátek 22. února 2019 Petr

Zvolení zastupitelé Moravskoslezský kraj - konečné výsledky

100,00 %
okrsků sečteno
30,58 %
zúčastněných voličů
ANO 2011 22 mandátů
25,70 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc.

pořadí na kandidátce: 1

57 let, rektor vysoké školy, Velká Polom
6 393
2.
MUDr. Martin Gebauer

pořadí na kandidátce: 2

46 let, lékař, Karviná
2 533
3.
Radomíra Vlčková

pořadí na kandidátce: 3

56 let, podnikatelka, Ostrava
1 265
4.
PhDr. Mgr. Jaromír Radkovský, MBA

pořadí na kandidátce: 4

48 let, podnikatel, Nový Jičín
1 386
5.
Jan Krkoška

pořadí na kandidátce: 5

40 let, místostarosta, Krnov
939
6.
Ing. Martin Zuštík, Ph.D.

pořadí na kandidátce: 6

60 let, ředitel společnosti, Ostrava
414
7.
PhDr. Igor Hendrych

pořadí na kandidátce: 7

48 let, akademický pracovník, Opava
1 007
8.
Mgr. Zdeněk Karásek

pořadí na kandidátce: 8

61 let, ředitel společnosti, Ostrava
402
9.
Ing. Šárka Šimoňáková

pořadí na kandidátce: 9

33 let, finanční analytička, Dobrá
937
10.
Ing. Jaroslav Kania

pořadí na kandidátce: 10

57 let, kvestor Slezské univerzity v Opavě, Opava
1 195
11.
Ing. Radek Podstawka

pořadí na kandidátce: 11

47 let, ředitel, Karviná
578
12.
Ing. Patrik Bocek

pořadí na kandidátce: 12

37 let, informatik, Třinec
821
13.
Ing. Zuzana Ožanová

pořadí na kandidátce: 13

46 let, vedoucí oddělení dopravně-správních agend, Ostrava
573
14.
Róbert Masarovič, MSc.

pořadí na kandidátce: 14

43 let, projektový manažer, Havířov
357
15.
Mgr. Marcela Mrózková Heříková

pořadí na kandidátce: 15

56 let, novinářka, Ostrava
766
16.
Bc. Josef Bělica

pořadí na kandidátce: 16

38 let, ředitel společnosti, Havířov
475
17.
Ing. Josef Pukančík

pořadí na kandidátce: 17

39 let, učitel, Třinec
750
18.
Petr Zábojník

pořadí na kandidátce: 18

32 let, místostarosta, Ostrava
377
19.
Jarmila Uvírová

pořadí na kandidátce: 19

57 let, ředitelka společnosti, Holasovice
211
20.
Martin Schwarz

pořadí na kandidátce: 20

38 let, jednatel společnosti, Kravaře
313
21.
Květa Kubíčková

pořadí na kandidátce: 21

60 let, starostka, Vrbno pod Pradědem
493
22.
RNDr. Jan Veřmiřovský, Ph.D.

pořadí na kandidátce: 22

36 let, ředitel školy, Ostrava
692
Česká strana sociálně demokratická 14 mandátů
16,66 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Miroslav Novák

pořadí na kandidátce: 1

44 let, hejtman, Ostrava
3 522
2.
Ing. Jiří Martinek

pořadí na kandidátce: 2

41 let, náměstek hejtmana, Havířov
1 775
3.
Mgr. Daniel Havlík

pořadí na kandidátce: 3

45 let, náměstek hejtmana, Ludgeřovice
1 715
4.
Ing. Jiří Vzientek

pořadí na kandidátce: 4

38 let, krajský zastupitel, Frýdek-Místek
1 233
5.
Ing. Zdeněk Husťák

pořadí na kandidátce: 5

45 let, starosta, Klimkovice
915
6.
Ing. Jaroslav Kala

pořadí na kandidátce: 6

58 let, krajský zastupitel, Rýmařov
830
7.
MVDr. Barbora Jelonková

pořadí na kandidátce: 7

44 let, starostka, Ostrava
996
8.
MUDr. Vojtěch Balcárek

pořadí na kandidátce: 8

45 let, ředitel nemocnice, Bohumín
1 083
9.
Ing. Kateřina Chybidziurová

pořadí na kandidátce: 9

40 let, ekonomka, Jablunkov
1 510
10.
Tomáš Hanzel

pořadí na kandidátce: 10

40 let, primátor, Karviná
1 330
11.
Ing. Lenka Fojtíková

pořadí na kandidátce: 11

57 let, pedagožka, Ostrava
648
12.
Ing. Radka Krištofová

pořadí na kandidátce: 12

44 let, starostka, Fulnek
613
13.
Ing. Ctibor Vajda

pořadí na kandidátce: 13

62 let, starosta, Kyjovice
394
14.
Bc. Eva Tořová

pořadí na kandidátce: 14

53 let, starostka, Staré Hamry
380
Komunistická strana Čech a Moravy 9 mandátů
11,38 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
JUDr. Josef Babka

pořadí na kandidátce: 1

60 let, 1. náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje, Ostrava
2 834
2.
Ing. Miroslav Hajdušík

pořadí na kandidátce: 2

32 let, náměstek primátora statutárního města Karviná, Karviná
1 210
3.
Ing. Jitka Hanusová

pořadí na kandidátce: 3

45 let, lektorka, Město Albrechtice
945
4.
Ing. Ivan Strachoň

pořadí na kandidátce: 4

43 let, náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje, Ostrava
1 179
5.
RSDr. Karel Kuboš

pořadí na kandidátce: 5

68 let, místopředseda krajského výboru KSČM, Kopřivnice
772
6.
Mgr. Alena Grosová

pořadí na kandidátce: 6

52 let, středoškolská učitelka, Vítkov
515
7.
RSDr. Svatomír Recman

pořadí na kandidátce: 7

63 let, náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje, Frýdek-Místek
1 242
8.
Ing. Petr Havránek

pořadí na kandidátce: 8

39 let, manažer, Studénka
448
9.
Jana Pohludková

pořadí na kandidátce: 9

55 let, starostka obce Horní Bludovice, Horní Bludovice
608
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová 8 mandátů
10,17 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Mgr. et Mgr. Lukáš Curylo

pořadí na kandidátce: 1

42 let, ředitel Charity České republiky, Ostrava
3 427
2.
Ing. Jiří Carbol

pořadí na kandidátce: 4

57 let, starosta obce Dobrá, senátor, Dobrá
2 502
3.
Jiří Navrátil

pořadí na kandidátce: 2

39 let, krajský tajemník KDU-ČSL, místostarosta obce, Mořkov
1 583
4.
Ing. Vít Slováček

pořadí na kandidátce: 3

55 let, starosta města Český Těšín, Český Těšín
1 479
5.
Ing. Petr Baránek

pořadí na kandidátce: 5

56 let, manažer, Ludgeřovice
843
6.
Ing. Karel Siuda

pořadí na kandidátce: 6

40 let, projektant, Krnov
630
7.
Ing. Zbyněk Pražák, Ph.D.

pořadí na kandidátce: 7

61 let, náměstek primátora statutárního města Ostravy, Ostrava
1 516
8.
Ing. Dana Forišková, Ph.D.

pořadí na kandidátce: 8

60 let, místostarostka města Příbor, vysokoškol.pedagog, Příbor
841
Koalice Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) a Strana Práv Občanů 6 mandátů
7,02 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Mgr. Lubomír Volný

pořadí na kandidátce: 2

43 let, učitel, Ostrava
1 083
2.
Mgr. Karel Sládeček

pořadí na kandidátce: 1

53 let, ředitel, Ostrava
915
3.
Tomáš Miczka

pořadí na kandidátce: 3

50 let, ředitel, Orlová
349
4.
Jiří Čejka

pořadí na kandidátce: 4

33 let, obsluha prodejních automatů, Ostrava
414
5.
Ing. Radim Přeček

pořadí na kandidátce: 5

43 let, majitel školícího střediska, Třinec
171
6.
Marian Bojko

pořadí na kandidátce: 6

53 let, důchodce, Karviná
336
Občanská demokratická strana 6 mandátů
6,93 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Ing. Evžen Tošenovský

pořadí na kandidátce: 15

60 let, poslanec Evropského parlamentu, Ostrava
3 562
2.
Ing. Jakub Unucka, MBA

pořadí na kandidátce: 1

47 let, ředitel IT firmy a místostarosta města, Klimkovice
1 467
3.
Mgr. Stanislav Folwarczny

pořadí na kandidátce: 5

53 let, místostarosta města, Český Těšín
1 179
4.
Ing. Vladimír Návrat

pořadí na kandidátce: 2

53 let, projektant, Ostrava
429
5.
Mgr. Martina Nováková, DiS.

pořadí na kandidátce: 3

40 let, ředitelka neziskové organizace, Krnov
638
6.
Mgr. Josef Alexander Matera

pořadí na kandidátce: 4

31 let, projektový manažer, Třinec
346
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad. Pro zobrazení všech funkcí musíte mít v prohlížeči povolen JavaScript.

Najdete na iDNES.cz