iDNES.cz / Volby

  • Pátek 22. února 2019 Petr

Zvolení zastupitelé Ústecký kraj - konečné výsledky

100,00 %
okrsků sečteno
28,94 %
zúčastněných voličů
ANO 2011 20 mandátů
23,24 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Ing. Petr Urbánek

pořadí na kandidátce: 1

48 let, manažer, Litoměřice
1 488
2.
Mgr. Bc. et Bc. Jan Richter

pořadí na kandidátce: 2

48 let, pedagog v zařízení náhradní výchovné péče, Kadaň
1 036
3.
Ing. Lubomíra Mejstříková, CSc.

pořadí na kandidátce: 3

59 let, manažerka kvality, Most
702
4.
Bc. Milan Rychtařík

pořadí na kandidátce: 4

44 let, obchodní manažer, Louny
652
5.
Bc. Jaroslav Bžoch

pořadí na kandidátce: 5

32 let, obchodní manažer, Teplice
503
6.
Mgr. Ing. Petr Nedvědický

pořadí na kandidátce: 6

61 let, ředitel logistiky, Malečov
299
7.
Ing. Jiří Anděl, CSc.

pořadí na kandidátce: 7

58 let, náměstek primátorky Děčína, Děčín
1 016
8.
Mgr. Pavla Tomášová

pořadí na kandidátce: 8

47 let, ředitelka základní školy, Litvínov
623
9.
JUDr. Marek Hrabáč

pořadí na kandidátce: 9

43 let, náměstek primátora Chomutova, Chomutov
683
10.
Ing. Radim Laibl

pořadí na kandidátce: 10

35 let, středoškolský pedagog, Žatec
625
11.
Ing. Marek Kocánek

pořadí na kandidátce: 11

32 let, produktový manažer, Litoměřice
478
12.
Josef Hambálek

pořadí na kandidátce: 12

46 let, místostarosta Varnsdorfu, Varnsdorf
727
13.
Leo Dittrich

pořadí na kandidátce: 13

43 let, realitní makléř, Ústí nad Labem
258
14.
Vladimír Kossakowski

pořadí na kandidátce: 14

36 let, manažer v maloobchodu, Teplice
191
15.
Ing. Tomáš Vávra

pořadí na kandidátce: 15

51 let, manažer, Roudnice nad Labem
289
16.
Mgr. Darina Kováčová

pořadí na kandidátce: 16

30 let, středoškolský pedagog, Jirkov
328
17.
Rudolf Klaška

pořadí na kandidátce: 17

37 let, asistent kanceláře, Krupka
126
18.
Ing. Bohumil Ježek

pořadí na kandidátce: 18

40 let, manažer obchodu, Litoměřice
289
19.
Miroslav Matějka

pořadí na kandidátce: 19

40 let, bezpečnostní pracovník, Louny
317
20.
Ing. Stanislav Horáček

pořadí na kandidátce: 20

52 let, starosta Varnsdorfu, Varnsdorf
742
Komunistická strana Čech a Moravy 13 mandátů
15,82 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Oldřich Bubeníček

pořadí na kandidátce: 1

63 let, hejtman Ústeckého kraje, novinář, Bílina
6 321
2.
Radek Belej

pořadí na kandidátce: 2

41 let, předseda okresního výboru Komun.strany Čech a Mor., Most
1 010
3.
Jaroslav Komínek

pořadí na kandidátce: 3

41 let, radní Ústeckého kraje, Chomutov
1 283
4.
Radek Černý

pořadí na kandidátce: 4

44 let, starosta obce Lovečkovice, Lovečkovice
738
5.
RSDr. Stanislav Rybák

pořadí na kandidátce: 5

68 let, náměstek hejtmana Ústeckého kraje, Louny
931
6.
Pavel Vodseďálek

pořadí na kandidátce: 6

61 let, předseda okresního výboru KSČM, Ústí nad Labem
418
7.
RSDr. Jaroslav Horák

pořadí na kandidátce: 7

66 let, odborný referent, Děčín
331
8.
Jitka Sachetová

pořadí na kandidátce: 8

62 let, radní Ústeckého kraje, Polepy
704
9.
Ing. Jaroslav Dubský

pořadí na kandidátce: 9

66 let, místostarosta města Krupka, Krupka
544
10.
Václav Beneš

pořadí na kandidátce: 10

63 let, starosta obce Blatno, Blatno
570
11.
Ing. Radmila Krastenicsová

pořadí na kandidátce: 11

49 let, středoškolská učitelka, Most
459
12.
Ing. Ladislav Drlý

pořadí na kandidátce: 12

62 let, radní Ústeckého kraje, Chomutov
687
13.
Mgr. Petr Vomáčka

pořadí na kandidátce: 13

69 let, lékárník, Dolní Poustevna
187
Česká strana sociálně demokratická 10 mandátů
11,90 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Jaroslav Foldyna

pořadí na kandidátce: 1

56 let, poslanec PS PČR, Děčín
2 636
2.
Mgr. Martin Klika, MBA

pořadí na kandidátce: 2

46 let, radní Ústeckého kraje pro bezpečnost a soc. věci, Litvínov
880
3.
PhDr. Ing. Zdeněk Matouš, Ph.D. MBA

pořadí na kandidátce: 3

52 let, starosta města Krupka, Krupka
1 080
4.
Ing. Radek Štejnar

pořadí na kandidátce: 4

49 let, starosta, Jirkov
599
5.
Mgr. Ing. Miroslav Andrt

pořadí na kandidátce: 5

38 let, místostarosta, Štětí
531
6.
Bc. Pavel Csonka

pořadí na kandidátce: 6

51 let, předseda výboru pro zdravotnictví a sociální věci, Louny
519
7.
Zbyněk Svoboda

pořadí na kandidátce: 7

50 let, odborové sdružení železničářů, Ústí nad Labem
302
8.
Vlastimil Mikl

pořadí na kandidátce: 8

44 let, starosta, Vrbice
294
9.
Ing. Jaroslav Sykáček

pořadí na kandidátce: 9

57 let, starosta města Rumburk, Rumburk
717
10.
Ing. Karel Honzl

pořadí na kandidátce: 10

60 let, místostarosta, Podbořany
243
Občanská demokratická strana 7 mandátů
8,54 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
PaedDr. Jiří Kulhánek

pořadí na kandidátce: 1

54 let, starosta města Kadaň, Kadaň
1 838
2.
Jaroslav Kubera

pořadí na kandidátce: 55

69 let, primátor města Teplice, senátor, Teplice
1 670
3.
Drahomíra Miklošová

pořadí na kandidátce: 2

63 let, starostka obce Obrnice, Obrnice
739
4.
Zdeněk Kutner

pořadí na kandidátce: 3

56 let, starosta obce Domoušice, Domoušice
367
5.
MUDr. Petr Janec, MHA

pořadí na kandidátce: 4

55 let, primář novorozeneckého oddělení, Ústí nad Labem
488
6.
Bc. Hynek Hanza

pořadí na kandidátce: 5

38 let, 1. náměstek primátora města Teplice, Teplice
564
7.
Jiří Pimpara

pořadí na kandidátce: 6

56 let, místostarosta města Rumburk, projektant, Rumburk
260
Koalice Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) a Strana Práv Občanů 5 mandátů
6,07 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Mgr. Bc. Petr Šmíd

pořadí na kandidátce: 1

52 let, ředitel ZŠ a MŠ, Varnsdorf
501
2.
Tereza Hyťhová

pořadí na kandidátce: 2

21 let, studentka Pedagogické fakulty na vysoké škole, Krupka
403
3.
Ing. Jiří Fišer

pořadí na kandidátce: 3

45 let, technik, Ústí nad Labem
248
4.
Ing. Bc. Dominik Hanko

pořadí na kandidátce: 4

37 let, preventista Městské policie Litoměřice, Žalhostice
459
5.
Ing. Jaroslav Vodička

pořadí na kandidátce: 5

68 let, předseda Českého svazu bojovníků za svobodu, Krásný Dvůr
152
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad. Pro zobrazení všech funkcí musíte mít v prohlížeči povolen JavaScript.

Najdete na iDNES.cz