Úspěšnost politických stran
Občanská demokratická strana získali 14 zastupitelů | 14 |
TOP 09 získali 8 zastupitelů | 8 |
Česká strana sociálně demokratická získali 5 zastupitelů | 5 |
Strana zelených získali 3 zastupitele | 3 |
Komunistická strana Čech a Moravy získali 1 zastupitele | 1 |
Součet ostatních (1)
získali 1 zastupitele | 1 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Praha 9.
Zvolení zastupitelé podle stran
Občanská demokratická strana ( 14 zastupitelů ) | 43.75% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Bc. Tomáš Portlík kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 32 let, radní MČ P9, Praha 9 | 1999 (8.87%) | |
2. | Jan Váňa kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 32 let, lektor a konsultant IT, Praha 9 | 1944 (8.62%) | |
3. | PaedDr. Taťjana Horká kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 56 let, organizační manažerka, Praha 9 | 1923 (8.53%) | |
4. | Mgr. Eva Gorčíková kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 70 let, zástupkyně starosty MČ Praha 9, Praha 9 | 1895 (8.41%) | |
5. | Mgr. Adam Vážanský kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 3 pořadí na kandidátce: 2 34 let, radní MČ P9, Praha 9 | 1850 (9.91%) | |
6. | Mgr. Martin Kulíček kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 3 pořadí na kandidátce: 3 39 let, pedagog, Praha 9 | 1799 (9.63%) | |
7. | Tomáš Holeček kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 3 pořadí na kandidátce: 1 46 let, oblastní provozní ředitel, Praha 9 | 1762 (9.43%) | |
8. | Jan Poupě kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 3 pořadí na kandidátce: 4 36 let, referent správy majetku, Praha 9 | 1703 (9.12%) | |
9. | Vladimír Zedník kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 3 pořadí na kandidátce: 5 80 let, býv. konstruktér ČKD Praha, Praha 9 | 1643 (8.80%) | |
10. | Ing. Jan Jarolím kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 2 pořadí na kandidátce: 1 63 let, starosta MČ P9, Praha 9 | 1342 (12.47%) | |
11. | Ing. arch. Jaroslav Tomšů kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 2 pořadí na kandidátce: 2 49 let, zástupce starosty MČ P9, Praha 9 | 1272 (11.82%) | |
12. | Ing. Tomáš Kubík kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 2 pořadí na kandidátce: 5 40 let, živnostník, Praha 9 | 1200 (11.15%) | |
13. | Mgr. Alena Fimanová kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 2 pořadí na kandidátce: 4 51 let, manažerka vzdělávání zaměst., Praha 9 | 1191 (11.07%) | |
14. | Ing. Luboš Havránek kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 2 pořadí na kandidátce: 3 61 let, obchodní manažer, Praha 9 | 1181 (10.98%) |
TOP 09 ( 8 zastupitelů ) | 25.00% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Mgr. Zuzana Kučerová kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 32 let, pedagog, Praha 9 | 1457 (9.30%) | |
2. | MUDr. Michal Mašek kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 42 let, lékař, Praha 9 | 1446 (9.23%) | |
3. | Milan Tuček kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 36 let, jednatel společnosti, Praha 9 | 1379 (8.80%) | |
4. | Ing. Marek Doležal kandidátní listina: TOP 09 obvod: 3 pořadí na kandidátce: 1 40 let, projektový manažer, Praha 9 | 1341 (9.96%) | |
5. | Mgr. Jiří Vávra kandidátní listina: TOP 09 obvod: 3 pořadí na kandidátce: 2 43 let, ředitel výv. a výzk. projektu, Praha 9 | 1340 (9.95%) | |
6. | Lukáš Dančevský kandidátní listina: TOP 09 obvod: 3 pořadí na kandidátce: 3 32 let, vedoucí bankovní pobočky, Praha 9 | 1262 (9.37%) | |
7. | JUDr. Jana Nowakova Těmínová kandidátní listina: TOP 09 obvod: 2 pořadí na kandidátce: 1 46 let, advokát, Praha 9 | 742 (12.17%) | |
8. | Ing. Radim Šenk, MBA kandidátní listina: TOP 09 obvod: 2 pořadí na kandidátce: 2 36 let, krizový manažer, Praha 9 | 734 (12.04%) |
Česká strana sociálně demokratická ( 5 zastupitelů ) | 15.63% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Petr Műller kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 41 let, technik, Praha 9 | 1343 (8.63%) | |
2. | Pavel Baudys kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 59 let, bezpečnostní technik, Praha 9 | 1337 (8.59%) | |
3. | Milan Apeltauer kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 66 let, stavbyvedoucí, Praha 9 | 1319 (8.48%) | |
4. | Miloslav Hanuš kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 3 pořadí na kandidátce: 2 49 let, novinář, Praha 9 | 926 (13.17%) | |
5. | Leoš Paclík kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 3 pořadí na kandidátce: 1 32 let, živnostník, Praha 9 | 906 (12.88%) |
Strana zelených ( 3 zastupitelé ) | 9.38% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Zdeněk Davídek kandidátní listina: Zelení a nezávislí pro Prahu 9 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 44 let, zástupce starosty MČ Praha 9, Praha 9 | 743 (12.51%) | |
2. | RNDr. Petr Pišoft, Ph.D. kandidátní listina: Zelení a nezávislí pro Prahu 9 obvod: 3 pořadí na kandidátce: 2 31 let, vysokoškolský pedagog, Praha 9 | 535 (12.08%) | |
3. | MUDr. Jan Trnka, Ph.D. kandidátní listina: Zelení a nezávislí pro Prahu 9 obvod: 2 pořadí na kandidátce: 1 32 let, biochemik, vysokoškolský prof., Praha 9 | 317 (14.91%) |
Komunistická strana Čech a Moravy ( 1 zastupitel ) | 3.13% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | PhDr. Rudolf Roub kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 2 pořadí na kandidátce: 1 61 let, sociolog, Praha 9 | 334 (12.66%) |
Věci veřejné ( 1 zastupitel ) | 3.13% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Markéta Dostálová kandidátní listina: Věci veřejné obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 44 let, tlumočnice, interiér. poradce, Praha 9 | 471 (10.15%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Hlavní město Praha
44.43 %
oprávněných voličů
55.57 %
nevolilo