Blansko
KDU-ČSL
149 zastupitelů (13.86%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
149 zastupitelů (13.86%)
konečné výsledky
Brno-město
ČSSD
166 zastupitelů (26.82%)
konečné výsledky
ČSSD
166 zastupitelů (26.82%)
konečné výsledky
Brno-venkov
ODS
180 zastupitelů (9.73%)
konečné výsledky
ODS
180 zastupitelů (9.73%)
konečné výsledky
Břeclav
KDU-ČSL
99 zastupitelů (13.01%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
99 zastupitelů (13.01%)
konečné výsledky
Hodonín
KDU-ČSL
174 zastupitelů (19.00%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
174 zastupitelů (19.00%)
konečné výsledky
Vyškov
ČSSD
166 zastupitelů (20.93%)
konečné výsledky
ČSSD
166 zastupitelů (20.93%)
konečné výsledky
Znojmo
KDU-ČSL
103 zastupitelů (8.57%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
103 zastupitelů (8.57%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Česká strana sociálně demokratická získali 11 zastupitelů | 11 |
Občanská demokratická strana získali 8 zastupitelů | 8 |
TOP 09 získali 5 zastupitelů | 5 |
Sdružení SN, NK získali 4 zastupitele | 4 |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová získali 3 zastupitele | 3 |
Součet ostatních (2)
získali 4 zastupitele | 4 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Brno-sever.
Zvolení zastupitelé podle stran
Česká strana sociálně demokratická ( 11 zastupitelů ) | 31.43% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Mgr. Zdeňka Tůmová kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 54 let, místostarostka, Brno-sever, Černá Pole | 4333 (3.02%) | |
2. | Ing. Rostislav Hakl kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 58 let, stavební inženýr, Brno-sever, Lesná | 4239 (2.95%) | |
3. | MUDr. Radmila Vondráková kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 45 let, dětská lékařka, Brno-sever, Černá Pole | 4232 (2.95%) | |
4. | Ing. Kateřina Kalinová kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 48 let, stavební inženýr, Brno-sever, Černá Pole | 4227 (2.94%) | |
5. | Šárka Šelbická kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 38 let, účetní, Brno-sever, Lesná | 4194 (2.92%) | |
6. | Ing. Josef Nekvapil kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 9 36 let, manažer, Brno-sever, Lesná | 4179 (2.91%) | |
7. | Bc. Pavel Boleslav kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 26 let, podnikatel, Brno-sever, Černá Pole | 4159 (2.90%) | |
8. | Ing. Petr Kocman kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 8 60 let, úředník státní správy, Brno-sever, Černá Pole | 4149 (2.89%) | |
9. | Bc. Mojmír Jaroš kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 32 let, manažer, Brno-sever, Černá Pole | 4147 (2.89%) | |
10. | Mgr. Luděk Král kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 11 34 let, úředník, Brno-sever, Lesná | 4144 (2.89%) | |
11. | Lubomír Smutek kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 10 66 let, stavební technik, Brno-sever, Černá Pole | 4138 (2.88%) |
Občanská demokratická strana ( 8 zastupitelů ) | 22.86% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Bc. Sabina Tomíšková kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 45 let, ředitelka společnosti, Brno-sever | 3302 (3.01%) | |
2. | Ing. Ivan Svoboda kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 55 let, elektroinženýr, Brno-sever | 3275 (2.98%) | |
3. | Ing. Mgr. Ivo Vrzal, MBA kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 43 let, právník, Brno-sever | 3270 (2.98%) | |
4. | Jiří Hos kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 47 let, podnikatel, Brno-sever | 3225 (2.94%) | |
5. | Vítězslav Dostál kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 8 47 let, finanční ředitel, Brno-sever | 3209 (2.92%) | |
6. | Bc. Václav Richter, DiS. kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 47 let, vedoucí střediska, Brno-sever | 3207 (2.92%) | |
7. | Ing. Ivan Indra kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 73 let, projektant, Brno-sever | 3192 (2.91%) | |
8. | Ing. Jiří Sehnal kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 53 let, samostatný technik, Brno-sever | 3147 (2.87%) |
TOP 09 ( 5 zastupitelů ) | 14.29% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Dana Siblíková kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 45 let, soudní znalec, Brno-sever | 2200 (3.19%) | |
2. | Martin Šrubař kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 43 let, majitel obchodu, Brno-sever | 2173 (3.15%) | |
3. | Pavel Wisman kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 31 let, poradce a analytik IT, Brno-sever | 2112 (3.07%) | |
4. | Mgr. Jan Mandát kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 25 let, právní koncipient, Brno-sever | 2074 (3.01%) | |
5. | Jana Čépeová kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 48 let, manažerka, Brno-sever | 2068 (3.00%) |
Sdružení SN, NK ( 4 zastupitelé ) | 11.43% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | doc. PhDr. Jiří Němec, Ph.D. kandidátní listina: Společně pro Brno - sever obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 39 let, vysokoškolský učitel, Brno-sever, Husovice | 1977 (3.44%) | |
2. | Ing. arch. Zuzana Bímová kandidátní listina: Společně pro Brno - sever obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 49 let, architekt, Brno-sever, Černá Pole | 1926 (3.35%) | |
3. | Dušan Kšír kandidátní listina: Společně pro Brno - sever obvod: 1 pořadí na kandidátce: 20 52 let, podnikatel, Brno-sever, Černá Pole | 1880 (3.27%) | |
4. | MUDr. Ladislav Šamlot kandidátní listina: Společně pro Brno - sever obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 52 let, privátní lékař, Brno-sever, Lesná | 1838 (3.20%) |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová ( 3 zastupitelé ) | 8.57% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Mgr. Jiří Mihola, Ph.D. kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 38 let, vysokoškolský učitel, Brno-sever, Černá Pole | 1693 (3.38%) | |
2. | Ing. Pavel Škrášek kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 45 let, stavební inženýr, Brno-sever, Soběšice | 1621 (3.24%) | |
3. | Mgr. Petr Hladík kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 26 let, analytik informačních systémů, Brno-sever, Husovice | 1522 (3.04%) |
Strana zelených ( 2 zastupitelé ) | 5.71% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | prof. Ing. Ivar Otruba, CSc. kandidátní listina: Strana zelených obvod: 1 pořadí na kandidátce: 15 77 let, zahradní architekt, Brno-sever, Soběšice | 1173 (4.46%) | |
2. | Ing. Jakub Houška, Ph.D. kandidátní listina: Strana zelených obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 33 let, krajinný ekolog,vysokoš.učitel, Brno-sever, Lesná | 912 (3.46%) |
Komunistická strana Čech a Moravy ( 2 zastupitelé ) | 5.71% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ludmila Matyášková kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 30 77 let, důchodce, Brno-sever | 1300 (3.33%) | |
2. | Emil Vítek kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 52 let, správce objektů, Brno-sever | 1202 (3.08%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Jihomoravský
48.68 %
oprávněných voličů
51.32 %
nevolilo