Blansko
KDU-ČSL
149 zastupitelů (13.86%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
149 zastupitelů (13.86%)
konečné výsledky
Brno-město
ČSSD
166 zastupitelů (26.82%)
konečné výsledky
ČSSD
166 zastupitelů (26.82%)
konečné výsledky
Brno-venkov
ODS
180 zastupitelů (9.73%)
konečné výsledky
ODS
180 zastupitelů (9.73%)
konečné výsledky
Břeclav
KDU-ČSL
99 zastupitelů (13.01%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
99 zastupitelů (13.01%)
konečné výsledky
Hodonín
KDU-ČSL
174 zastupitelů (19.00%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
174 zastupitelů (19.00%)
konečné výsledky
Vyškov
ČSSD
166 zastupitelů (20.93%)
konečné výsledky
ČSSD
166 zastupitelů (20.93%)
konečné výsledky
Znojmo
KDU-ČSL
103 zastupitelů (8.57%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
103 zastupitelů (8.57%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová získali 5 zastupitelů | 5 |
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem získali 5 zastupitelů | 5 |
SNK Evropští demokraté získali 5 zastupitelů | 5 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Tvarožná.
Zvolení zastupitelé podle stran
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová ( 5 zastupitelů ) | 33.33% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Petr Buchta kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 46 let, projektant, Tvarožná | 340 (11.60%) | |
2. | Rudolf Kaláb kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 56 let, živnostník, Tvarožná | 314 (10.71%) | |
3. | Ing. Vilém Šimek kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 49 let, technik, Tvarožná | 312 (10.64%) | |
4. | Jiří Bajer kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 50 let, hasič, Tvarožná | 277 (9.45%) | |
5. | Petr Pejřil kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 34 let, strojník, Tvarožná | 211 (7.20%) |
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 5 zastupitelů ) | 33.33% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Mgr. Věra Floriánová kandidátní listina: Změna 2010 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 8 45 let, ředitelka základní školy, Tvarožná | 282 (9.10%) | |
2. | Emilie Kousalová kandidátní listina: Změna 2010 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 10 51 let, administrativní pracovnice, Tvarožná | 274 (8.84%) | |
3. | Jaromír Kocourek kandidátní listina: Změna 2010 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 9 50 let, živnostník, Tvarožná | 267 (8.62%) | |
4. | Ing. Tomáš Kousal kandidátní listina: Změna 2010 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 28 let, obchodní manažer, Tvarožná | 265 (8.55%) | |
5. | Ing. Petr Kříž kandidátní listina: Změna 2010 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 40 let, zemědělský podnikatel, Tvarožná | 251 (8.10%) |
SNK Evropští demokraté ( 5 zastupitelů ) | 33.33% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Pavel Filip kandidátní listina: SNK Evropští demokraté obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 57 let, státní zaměstnanec, Tvarožná | 326 (10.72%) | |
2. | MUDr. Rudolf Lichka kandidátní listina: SNK Evropští demokraté obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 57 let, lékař, Tvarožná | 319 (10.49%) | |
3. | František Kopecký kandidátní listina: SNK Evropští demokraté obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 60 let, technik, Tvarožná | 316 (10.39%) | |
4. | Ing. Jiří Kozák kandidátní listina: SNK Evropští demokraté obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 65 let, důchodce, Tvarožná | 313 (10.29%) | |
5. | Pavel Šťastný kandidátní listina: SNK Evropští demokraté obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 45 let, technik, Tvarožná | 298 (9.80%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Jihomoravský
48.68 %
oprávněných voličů
51.32 %
nevolilo