Blansko
KDU-ČSL
149 zastupitelů (13.86%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
149 zastupitelů (13.86%)
konečné výsledky
Brno-město
ČSSD
166 zastupitelů (26.82%)
konečné výsledky
ČSSD
166 zastupitelů (26.82%)
konečné výsledky
Brno-venkov
ODS
180 zastupitelů (9.73%)
konečné výsledky
ODS
180 zastupitelů (9.73%)
konečné výsledky
Břeclav
KDU-ČSL
99 zastupitelů (13.01%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
99 zastupitelů (13.01%)
konečné výsledky
Hodonín
KDU-ČSL
174 zastupitelů (19.00%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
174 zastupitelů (19.00%)
konečné výsledky
Vyškov
ČSSD
166 zastupitelů (20.93%)
konečné výsledky
ČSSD
166 zastupitelů (20.93%)
konečné výsledky
Znojmo
KDU-ČSL
103 zastupitelů (8.57%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
103 zastupitelů (8.57%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Občanská demokratická strana získali 5 zastupitelů | 5 |
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem získali 4 zastupitele | 4 |
Česká strana sociálně demokratická získali 3 zastupitele | 3 |
Komunistická strana Čech a Moravy získali 3 zastupitele | 3 |
Moravané získali 2 zastupitele | 2 |
Součet ostatních (2)
získali 4 zastupitele | 4 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Pohořelice.
Zvolení zastupitelé podle stran
Občanská demokratická strana ( 5 zastupitelů ) | 23.81% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Josef Svoboda kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 51 let, starosta, Pohořelice | 693 (10.80%) | |
2. | Ing. Ivo Kudrna kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 50 let, podnikatel, Pohořelice | 429 (6.68%) | |
3. | František Beneš kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 54 let, živnostník, Pohořelice | 396 (6.17%) | |
4. | Petr Novák kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 46 let, živnostník, Pohořelice | 376 (5.86%) | |
5. | Bc. Miroslav Novák kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 16 31 let, vedoucí pracovník, Pohořelice | 338 (5.27%) |
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 4 zastupitelé ) | 19.05% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Mgr. Monika Janičatová kandidátní listina: Občan. sdružení pro Pohořelice obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 40 let, ředitelka Střediska vol. času, Pohořelice | 565 (11.92%) | |
2. | Petr Hemala kandidátní listina: Občan. sdružení pro Pohořelice obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 41 let, podnikatel, Pohořelice | 378 (7.97%) | |
3. | Mgr. Marcela Flodrová kandidátní listina: Občan. sdružení pro Pohořelice obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 41 let, ředitelka Základní školy, Pohořelice | 304 (6.41%) | |
4. | Bc. Miloš Rouzek kandidátní listina: SD.OBČ.A POD.ZA LEPŠÍ POHOŘEL. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 39 let, policista, Pohořelice | 256 (11.97%) |
Česká strana sociálně demokratická ( 3 zastupitelé ) | 14.29% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Bronislav Hájek kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 39 let, referent celovozových přeprav, Pohořelice | 370 (7.72%) | |
2. | Ing. Zdeněk Nipprt kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 55 let, technický pracovník, Pohořelice | 349 (7.28%) | |
3. | Marian Votava kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 36 let, technik, Pohořelice | 270 (5.63%) |
Komunistická strana Čech a Moravy ( 3 zastupitelé ) | 14.29% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Jan Dočekal kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 60 let, podnikatel, Pohořelice | 352 (8.59%) | |
2. | Jan Staček kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 57 let, technik, Pohořelice | 346 (8.44%) | |
3. | Marie Smejkalová kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 60 let, učitelka, Pohořelice | 299 (7.29%) |
Moravané ( 2 zastupitelé ) | 9.52% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Štěpán Pirnus kandidátní listina: Moravané obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 44 let, jednatel společnosti, Pohořelice | 291 (11.73%) | |
2. | Irena Šťastná kandidátní listina: Moravané obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 45 let, invalidní důchodce, Pohořelice | 253 (10.20%) |
"Sdružení nestraníků" ( 2 zastupitelé ) | 9.52% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Mgr. Eva Jamborová kandidátní listina: "Sdružení nestraníků" obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 52 let, učitelka, Pohořelice | 237 (8.63%) | |
2. | Mgr. Jana Plevzová kandidátní listina: "Sdružení nestraníků" obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 47 let, učitelka, Pohořelice | 229 (8.34%) |
Sdružení TOP 09, NK ( 2 zastupitelé ) | 9.52% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Mgr. Stanislav Polák kandidátní listina: Volba pro Pohořelice - TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 44 let, ředitel základní školy, Pohořelice | 368 (10.68%) | |
2. | Mgr. Vít Hrabina kandidátní listina: Volba pro Pohořelice - TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 34 let, pedagog, Pohořelice | 356 (10.33%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Jihomoravský
48.68 %
oprávněných voličů
51.32 %
nevolilo