Jeseník
ČSSD
31 zastupitelů (10.84%)
konečné výsledky
ČSSD
31 zastupitelů (10.84%)
konečné výsledky
Olomouc
KDU-ČSL
125 zastupitelů (12.39%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
125 zastupitelů (12.39%)
konečné výsledky
Prostějov
KDU-ČSL
90 zastupitelů (10.15%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
90 zastupitelů (10.15%)
konečné výsledky
Přerov
KDU-ČSL
103 zastupitelů (10.79%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
103 zastupitelů (10.79%)
konečné výsledky
Šumperk
KDU-ČSL
67 zastupitelů (8.25%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
67 zastupitelů (8.25%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem získali 10 zastupitelů | 10 |
Sdružení NV, NK získali 3 zastupitele | 3 |
Občanská demokratická strana získali 2 zastupitele | 2 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Bohdíkov.
Zvolení zastupitelé podle stran
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 10 zastupitelů ) | 66.67% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Luděk Hatoň kandidátní listina: Bohdíkovská nezávislá obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 56 let, starosta, Komňátka | 376 (9.43%) | |
2. | Petr Janků kandidátní listina: Bohdíkovská nezávislá obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 34 let, dispečer nákupu, Bohdíkov | 325 (8.15%) | |
3. | Petr Pavelek kandidátní listina: Bohdíkovská nezávislá obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 32 let, auditor prodeje, Bohdíkov | 309 (7.75%) | |
4. | Libuše Musilová kandidátní listina: Bohdíkovská nezávislá obvod: 1 pořadí na kandidátce: 12 45 let, podnikatelka, Bohdíkov | 294 (7.37%) | |
5. | Ing. Otakar Tobola kandidátní listina: Bohdíkovská nezávislá obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 49 let, vedoucí ČOV a OŽP, Bohdíkov | 290 (7.27%) | |
6. | Pavel Vrubel kandidátní listina: Bohdíkovská nezávislá obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 33 let, nástrojař, Raškov | 282 (7.07%) | |
7. | Bedřich Diviš kandidátní listina: Bohdíkovská nezávislá obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 60 let, zedník, Komňátka | 277 (6.95%) | |
8. | Leoš Hatoň kandidátní listina: Bohdíkovská nezávislá obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 49 let, živnostník, Bohdíkov | 255 (6.39%) | |
9. | Františka Svačinková kandidátní listina: OBČANÉ obvod: 1 pořadí na kandidátce: 8 59 let, důchodce, Raškov | 133 (10.60%) | |
10. | Ing. Jaromír Rutar kandidátní listina: OBČANÉ obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 49 let, technik, Bohdíkov | 105 (8.37%) |
Sdružení NV, NK ( 3 zastupitelé ) | 20.00% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Petr Vokurka kandidátní listina: NEZÁVISLÁ VOLBA obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 49 let, podnikatel, Raškov | 224 (11.33%) | |
2. | Petr Úlehla kandidátní listina: NEZÁVISLÁ VOLBA obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 39 let, soudní vykonavatel, Bohdíkov | 206 (10.41%) | |
3. | Ing. Libor Fleischer kandidátní listina: NEZÁVISLÁ VOLBA obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 44 let, stavební inženýr, Raškov | 182 (9.20%) |
Občanská demokratická strana ( 2 zastupitelé ) | 13.33% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Jan Kubíček kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 15 62 let, zemědělský inženýr, Bohdíkov | 156 (11.37%) | |
2. | Ing. Milan Diviš kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 32 let, konstruktér, Bohdíkov | 129 (9.40%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Olomoucký
48.78 %
oprávněných voličů
51.22 %
nevolilo