Jeseník
ČSSD
31 zastupitelů (10.84%)
konečné výsledky
ČSSD
31 zastupitelů (10.84%)
konečné výsledky
Olomouc
KDU-ČSL
125 zastupitelů (12.39%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
125 zastupitelů (12.39%)
konečné výsledky
Prostějov
KDU-ČSL
90 zastupitelů (10.15%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
90 zastupitelů (10.15%)
konečné výsledky
Přerov
KDU-ČSL
103 zastupitelů (10.79%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
103 zastupitelů (10.79%)
konečné výsledky
Šumperk
KDU-ČSL
67 zastupitelů (8.25%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
67 zastupitelů (8.25%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem získali 9 zastupitelů | 9 |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová získali 2 zastupitele | 2 |
Komunistická strana Čech a Moravy získali 2 zastupitele | 2 |
Občanská demokratická strana získali 2 zastupitele | 2 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Staré Město.
Zvolení zastupitelé podle stran
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 9 zastupitelů ) | 60.00% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Jaroslav Klemsa kandidátní listina: SNK Srdce na dlani obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 51 let, revírník, Staré Město | 297 (10.71%) | |
2. | Jiří Kamp kandidátní listina: ZA STARÉ MĚSTO PROSPERUJÍCÍ obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 57 let, mistr lesní výroby, Staré Město | 280 (11.92%) | |
3. | Vlastimil Peštál kandidátní listina: ZA STARÉ MĚSTO PROSPERUJÍCÍ obvod: 1 pořadí na kandidátce: 10 33 let, nezaměstnaný, Staré Město | 274 (11.66%) | |
4. | Jiří Matouš kandidátní listina: SNK Srdce na dlani obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 53 let, OSVČ, Staré Město | 255 (9.20%) | |
5. | Lukáš Koreš kandidátní listina: ZA STARÉ MĚSTO PROSPERUJÍCÍ obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 29 let, správce chaty, Staré Město | 236 (10.05%) | |
6. | Alena Windová kandidátní listina: ZA STARÉ MĚSTO PROSPERUJÍCÍ obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 50 let, vedoucí KD, Staré Město | 228 (9.71%) | |
7. | Michal Klemsa kandidátní listina: SNK Srdce na dlani obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 28 let, revírník, Staré Město | 222 (8.01%) | |
8. | Jaroslav Pacal kandidátní listina: SNK Srdce na dlani obvod: 1 pořadí na kandidátce: 8 38 let, OSVČ, Staré Město | 219 (7.90%) | |
9. | Radek Nožička kandidátní listina: SNK Srdce na dlani obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 36 let, OSVČ, Staré Město | 210 (7.57%) |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová ( 2 zastupitelé ) | 13.33% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Zlatka Sedláčková kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 32 let, zdravotní sestra, Staré Město | 277 (18.19%) | |
2. | Bc. Jitka Pešková kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 27 let, referentka na MÚ, Staré Město | 202 (13.27%) |
Komunistická strana Čech a Moravy ( 2 zastupitelé ) | 13.33% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | František Rygar kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 61 let, důchodce, Staré Město | 255 (16.18%) | |
2. | Ladislava Rogoňová kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 60 let, důchodce, Staré Město, Kunčice | 177 (11.23%) |
Občanská demokratická strana ( 2 zastupitelé ) | 13.33% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Milena Mikundová kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 56 let, ekonomka, Staré Město | 164 (12.45%) | |
2. | Jitka Tříletá kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 44 let, poštmistrová, Staré Město | 153 (11.61%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Olomoucký
48.78 %
oprávněných voličů
51.22 %
nevolilo