Bruntál
KSČM
68 zastupitelů (10.95%)
konečné výsledky
KSČM
68 zastupitelů (10.95%)
konečné výsledky
Frýdek-Místek
ČSSD
132 zastupitelů (15.00%)
konečné výsledky
ČSSD
132 zastupitelů (15.00%)
konečné výsledky
Karviná
ČSSD
117 zastupitelů (34.11%)
konečné výsledky
ČSSD
117 zastupitelů (34.11%)
konečné výsledky
Nový Jičín
KDU-ČSL
90 zastupitelů (13.29%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
90 zastupitelů (13.29%)
konečné výsledky
Opava
KDU-ČSL
104 zastupitelů (10.16%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
104 zastupitelů (10.16%)
konečné výsledky
Ostrava-město
ČSSD
166 zastupitelů (25.46%)
konečné výsledky
ČSSD
166 zastupitelů (25.46%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Nezávislí kandidáti získali 15 zastupitelů | 15 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Holasovice.
Zvolení zastupitelé podle stran
Nezávislí kandidáti ( 15 zastupitelů ) | 100.00% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Jindřich Dobřecký kandidátní listina: Jindřich Dobřecký, NK obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 63 let, starosta obce, Holasovice | 467 (100.00%) | |
2. | Ing. Petr Matějek kandidátní listina: Petr Matějek, NK obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 52 let, učitel, Holasovice - Štemplovec | 387 (100.00%) | |
3. | Marek Paleta kandidátní listina: Marek Paleta, NK obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 37 let, státní zaměstnanec, Holasovice - Loděnice | 383 (100.00%) | |
4. | Ing. Václav Volný kandidátní listina: Václav Volný, NK obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 50 let, podnikatel, Holasovice - Loděnice | 370 (100.00%) | |
5. | Petr Kořistka kandidátní listina: Petr Kořistka, NK obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 45 let, technik, Holasovice | 311 (100.00%) | |
6. | Ing. Petr Bolík kandidátní listina: Petr Bolík, NK obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 37 let, obchodní zástupce, Holasovice | 286 (100.00%) | |
7. | Bc. Oldřich Šebela kandidátní listina: Oldřich Šebela, NK obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 37 let, kriminalista, Holasovice | 260 (100.00%) | |
8. | Vlasta Uvírová kandidátní listina: Vlasta Uvírová, NK obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 45 let, účetní, Holasovice - Kamenec | 256 (100.00%) | |
9. | Ing. Jiří Quis kandidátní listina: Jiří Quis, NK obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 41 let, informatik, Holasovice - Loděnice | 241 (100.00%) | |
10. | Ivana Kramná kandidátní listina: Ivana Kramná, NK obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 48 let, účetní, Holasovice - Loděnice | 229 (100.00%) | |
11. | Eva Sglundová kandidátní listina: Eva Sglundová, NK obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 48 let, zdravotní sestra, Holasovice - Loděnice | 225 (100.00%) | |
12. | Libor Hřivnáč kandidátní listina: Libor Hřivnáč, NK obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 50 let, živnostník, Holasovice | 221 (100.00%) | |
13. | Vladimír Smolec kandidátní listina: Vladimír Smolec, NK obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 45 let, OSVČ, Holasovice | 217 (100.00%) | |
14. | Mgr. Jan Heisig kandidátní listina: Jan Heisig, NK obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 26 let, student doktorského studia, Holasovice | 213 (100.00%) | |
15. | Martin Citron kandidátní listina: Martin Citron, NK obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 32 let, opravář, Holasovice - Loděnice | 212 (100.00%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Moravskoslezský
41.4 %
oprávněných voličů
58.6 %
nevolilo