České Budějovice
ODS
111 zastupitelů (10.56%)
konečné výsledky
ODS
111 zastupitelů (10.56%)
konečné výsledky
Český Krumlov
KDU-ČSL
39 zastupitelů (8.39%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
39 zastupitelů (8.39%)
konečné výsledky
Jindřichův Hradec
ČSSD
107 zastupitelů (11.23%)
konečné výsledky
ČSSD
107 zastupitelů (11.23%)
konečné výsledky
Písek
ODS
54 zastupitelů (7.89%)
konečné výsledky
ODS
54 zastupitelů (7.89%)
konečné výsledky
Prachatice
TOP 09
41 zastupitelů (7.33%)
konečné výsledky
TOP 09
41 zastupitelů (7.33%)
konečné výsledky
Strakonice
KDU-ČSL
70 zastupitelů (7.97%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
70 zastupitelů (7.97%)
konečné výsledky
Tábor
ČSSD
45 zastupitelů (4.58%)
konečné výsledky
ČSSD
45 zastupitelů (4.58%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Občanská demokratická strana získali 3 zastupitele | 3 |
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem získali 3 zastupitele | 3 |
Unie svobody - Demokratická unie získali 3 zastupitele | 3 |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová získali 2 zastupitele | 2 |
Česká strana sociálně demokratická získali 2 zastupitele | 2 |
Součet ostatních (5)
získali 8 zastupitelů | 8 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Týn nad Vltavou.
Zvolení zastupitelé podle stran
Občanská demokratická strana ( 3 zastupitelé ) | 14.29% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Martina Sudová kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 39 let, zaměstnanec muzea, Týn nad Vltavou | 769 (8.47%) | |
2. | Mgr. Milan Šnorek kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 42 let, středoškolský učitel, Malá Strana | 682 (7.51%) | |
3. | Ing. Jaroslav Boček kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 51 let, technik, Malá Strana | 635 (6.99%) |
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 3 zastupitelé ) | 14.29% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Mgr. Petr Plaňanský kandidátní listina: Sdružení Přátel Vltavotýnska obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 43 let, zástupce ředitele gymnázia GON, Týn nad Vltavou | 511 (5.74%) | |
2. | Ing. Miloslav Kožnar kandidátní listina: Sdružení Přátel Vltavotýnska obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 56 let, podnikatel, Týn nad Vltavou | 504 (5.66%) | |
3. | Ing. Karel Ritter kandidátní listina: Sdružení Přátel Vltavotýnska obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 44 let, soukromý podnikatel, Týn nad Vltavou | 482 (5.41%) |
Unie svobody - Demokratická unie ( 3 zastupitelé ) | 14.29% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | MUDr. Rudolf Lázníček kandidátní listina: Unie svobody-Demokratická unie obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 57 let, dětský lékař, Malá Strana | 781 (8.22%) | |
2. | Mgr. Karel Hájek kandidátní listina: Unie svobody-Demokratická unie obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 60 let, starosta, Týn nad Vltavou | 695 (7.31%) | |
3. | Mgr. Alena Studenovská kandidátní listina: Unie svobody-Demokratická unie obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 63 let, ředitelka základní školy, Týn nad Vltavou | 507 (5.33%) |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová ( 2 zastupitelé ) | 9.52% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Pavla Fraňková kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 53 let, pedagogická pracovnice MDDM, Týn nad Vltavou | 610 (10.66%) | |
2. | Ing. František Kobera kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 54 let, ekonom Vltavotýnské tepl.,a.s., Týn nad Vltavou | 539 (9.42%) |
Česká strana sociálně demokratická ( 2 zastupitelé ) | 9.52% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | František Němec kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 61 let, ředitel velkoobchodu, Malá Strana | 525 (7.13%) | |
2. | David Slepička kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 35 let, podnikatel, Malá Strana | 461 (6.26%) |
Komunistická strana Čech a Moravy ( 2 zastupitelé ) | 9.52% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Mgr. Miroslav Jaroš kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 69 let, středoškolský učitel, Týn nad Vltavou | 447 (7.01%) | |
2. | Jan Humhej kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 73 let, důchodce, Malá Strana | 440 (6.90%) |
Věci veřejné ( 2 zastupitelé ) | 9.52% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Mgr. Jiří Šálený kandidátní listina: Věci veřejné obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 42 let, učitel, Malá Strana | 569 (9.00%) | |
2. | Ing. František Pláteník kandidátní listina: Věci veřejné obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 40 let, technický pracovník, Týn nad Vltavou | 442 (6.99%) |
Strana svobodných občanů ( 2 zastupitelé ) | 9.52% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Ivo Machálek kandidátní listina: Strana svobodných občanů obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 45 let, zkušební komisař, Malá Strana | 447 (9.05%) | |
2. | Jaroslav Míka kandidátní listina: Strana svobodných občanů obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 60 let, údržbář, Týn nad Vltavou | 304 (6.16%) |
NEZÁVISLÍ ( 1 zastupitel ) | 4.76% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Václav Otčenášek kandidátní listina: NEZÁVISLÍ obvod: 1 pořadí na kandidátce: 8 48 let, živnostník, Týn nad Vltavou | 342 (9.49%) |
TOP 09 ( 1 zastupitel ) | 4.76% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ondřej Bouška kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 32 let, příslušník hasičského záchr.s., Malá Strana | 438 (10.05%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Jihočeský
51.43 %
oprávněných voličů
48.57 %
nevolilo