České Budějovice
ODS
111 zastupitelů (10.56%)
konečné výsledky
ODS
111 zastupitelů (10.56%)
konečné výsledky
Český Krumlov
KDU-ČSL
39 zastupitelů (8.39%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
39 zastupitelů (8.39%)
konečné výsledky
Jindřichův Hradec
ČSSD
107 zastupitelů (11.23%)
konečné výsledky
ČSSD
107 zastupitelů (11.23%)
konečné výsledky
Písek
ODS
54 zastupitelů (7.89%)
konečné výsledky
ODS
54 zastupitelů (7.89%)
konečné výsledky
Prachatice
TOP 09
41 zastupitelů (7.33%)
konečné výsledky
TOP 09
41 zastupitelů (7.33%)
konečné výsledky
Strakonice
KDU-ČSL
70 zastupitelů (7.97%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
70 zastupitelů (7.97%)
konečné výsledky
Tábor
ČSSD
45 zastupitelů (4.58%)
konečné výsledky
ČSSD
45 zastupitelů (4.58%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Česká strana sociálně demokratická získali 8 zastupitelů | 8 |
Občanská demokratická strana získali 6 zastupitelů | 6 |
Komunistická strana Čech a Moravy získali 5 zastupitelů | 5 |
Volba pro město získali 3 zastupitele | 3 |
Sdružení SZ, NK získali 3 zastupitele | 3 |
Součet ostatních (2)
získali 4 zastupitele | 4 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Jindřichův Hradec.
Zvolení zastupitelé podle stran
Česká strana sociálně demokratická ( 8 zastupitelů ) | 27.59% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Stanislav Mrvka kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 57 let, vedoucí kanceláře hejtmana, Jindřichův Hradec III | 2597 (5.29%) | |
2. | Jaroslav Beran kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 58 let, policista ve výslužbě, Jindřichův Hradec III | 2191 (4.46%) | |
3. | Oldřich Pánek kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 8 58 let, hasič ve výslužbě, Děbolín | 1999 (4.07%) | |
4. | Ing. Bohumil Komínek kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 37 let, ekonom - bankéř, Jindřichův Hradec V | 1930 (3.93%) | |
5. | Jiří Pravda kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 47 let, generální reprezentant, Jindřichův Hradec III | 1825 (3.72%) | |
6. | Ing. Zdeněk Rejl kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 60 let, soukromý podnikatel, Jindřichův Hradec IV | 1764 (3.59%) | |
7. | Ing. Vlastislav Pecka kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 58 let, řidič, Jindřichův Hradec III | 1717 (3.50%) | |
8. | Bohumil Baloun kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 65 let, důchodce, Jindřichův Hradec II | 1647 (3.35%) |
Občanská demokratická strana ( 6 zastupitelů ) | 20.69% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Karel Matoušek kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 67 let, starosta, Jindřichův Hradec II | 2037 (5.87%) | |
2. | Bc. Radim Staněk kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 17 37 let, vedoucí KD Střelnice, Jindřichův Hradec II | 1708 (4.92%) | |
3. | MUDr. Otakar Kovář kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 16 63 let, lékař, Jindřichův Hradec II | 1612 (4.64%) | |
4. | Ing. Bohdan Soukup kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 51 let, ředitel společnosti, Jindřichův Hradec III | 1526 (4.40%) | |
5. | Mgr. Jarmila Kulhavá kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 8 58 let, ředitelka ZUŠ, Jindřichův Hradec II | 1501 (4.32%) | |
6. | MUDr. Michal Stach kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 9 56 let, lékař, Jindřichův Hradec IV | 1429 (4.12%) |
Komunistická strana Čech a Moravy ( 5 zastupitelů ) | 17.24% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | JUDr. Tomeš Vytiska kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 55 let, advokát, Jindřichův Hradec II | 1767 (6.16%) | |
2. | Mgr. Vladimír Prokýšek kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 57 let, ředitel DDM, Jindřichův Hradec IV | 1588 (5.54%) | |
3. | JUDr. Vít Pošvář kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 50 let, advokát, Jindřichův Hradec IV | 1277 (4.45%) | |
4. | Ing. Vladimír Kuchyňka kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 75 let, odborný poradce, Horní Žďár | 1124 (3.92%) | |
5. | Vendula Kroupová kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 24 let, studentka VŠ, Jindřichův Hradec III | 1014 (3.53%) |
Volba pro město ( 3 zastupitelé ) | 10.34% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Pavel Vejvar kandidátní listina: Volba pro město obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 57 let, místostarosta města, Jindřichův Hradec II | 1419 (8.67%) | |
2. | Ing. Vladimír Maryška kandidátní listina: Volba pro město obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 55 let, vedoucí OP PFČR, Děbolín | 925 (5.65%) | |
3. | Otakar Kinšt kandidátní listina: Volba pro město obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 56 let, soukromý podnikatel, Jindřichův Hradec II | 894 (5.46%) |
Sdružení SZ, NK ( 3 zastupitelé ) | 10.34% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Josef Nejedlý kandidátní listina: Sdružení SZ, NK obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 44 let, ředitel, jednatel společnosti, Jindřichův Hradec III | 1539 (7.27%) | |
2. | MgA. Sabina Langerová kandidátní listina: Sdružení SZ, NK obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 59 let, galeristka, Jindřichův Hradec I | 1189 (5.62%) | |
3. | Pavel Körner kandidátní listina: Sdružení SZ, NK obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 46 let, podnikatel - fotograf, Jindřichův Hradec III | 1080 (5.10%) |
SNK Evropští demokraté ( 2 zastupitelé ) | 6.90% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | MVDr. Stanislav Beran kandidátní listina: SNK Evropští demokraté obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 61 let, praktický veterinář, Jindřichův Hradec II | 1233 (9.14%) | |
2. | Mgr. Vladislav Burian kandidátní listina: SNK Evropští demokraté obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 45 let, archeolog, Jindřichův Hradec II | 1217 (9.02%) |
TOP 09 ( 2 zastupitelé ) | 6.90% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Mgr. et MgA. Zdeněk Kasper kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 51 let, drobný živnostník, Jindřichův Hradec I | 927 (5.67%) | |
2. | Mgr. Vojtěch Duba kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 30 let, finanční poradce, Buk | 891 (5.45%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Jihočeský
51.43 %
oprávněných voličů
48.57 %
nevolilo