České Budějovice
ODS
111 zastupitelů (10.56%)
konečné výsledky
ODS
111 zastupitelů (10.56%)
konečné výsledky
Český Krumlov
KDU-ČSL
39 zastupitelů (8.39%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
39 zastupitelů (8.39%)
konečné výsledky
Jindřichův Hradec
ČSSD
107 zastupitelů (11.23%)
konečné výsledky
ČSSD
107 zastupitelů (11.23%)
konečné výsledky
Písek
ODS
54 zastupitelů (7.89%)
konečné výsledky
ODS
54 zastupitelů (7.89%)
konečné výsledky
Prachatice
TOP 09
41 zastupitelů (7.33%)
konečné výsledky
TOP 09
41 zastupitelů (7.33%)
konečné výsledky
Strakonice
KDU-ČSL
70 zastupitelů (7.97%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
70 zastupitelů (7.97%)
konečné výsledky
Tábor
ČSSD
45 zastupitelů (4.58%)
konečné výsledky
ČSSD
45 zastupitelů (4.58%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová získali 8 zastupitelů | 8 |
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem získali 6 zastupitelů | 6 |
Česká strana sociálně demokratická získali 1 zastupitele | 1 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Nadějkov.
Zvolení zastupitelé podle stran
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová ( 8 zastupitelů ) | 53.33% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Zdeněk Černý kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 48 let, starosta, Kaliště | 241 (8.82%) | |
2. | Mgr. Jan Veselý, ml. kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 28 let, právník, Nadějkov | 217 (7.94%) | |
3. | Ing. Josef Dvořák kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 54 let, zemědělec, Vratišov | 205 (7.50%) | |
4. | Jaroslav Kotalík kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 8 51 let, zedník, Hronova Vesec | 203 (7.43%) | |
5. | Ing. Jiří Benda, ml. kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 27 let, zemědělec, Hronova Vesec | 179 (6.55%) | |
6. | Ing. Arnošt Novák kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 48 let, podnikatel, Nadějkov | 175 (6.40%) | |
7. | Josef Šít kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 45 let, mechanizátor, Nadějkov | 171 (6.25%) | |
8. | Jindřich Fara kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 77 let, důchodce, Brtec | 145 (5.30%) |
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 6 zastupitelů ) | 40.00% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Stanislav Hejna kandidátní listina: SNK "PRO NADĚJKOVSKO" obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 48 let, pracovník ZD-živočišná výroba, Nadějkov | 194 (8.77%) | |
2. | Pavel Šitner kandidátní listina: SNK "PRO NADĚJKOVSKO" obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 49 let, vedoucí oblastních zástupců, Nadějkov | 192 (8.68%) | |
3. | Jiří Dušek kandidátní listina: SNK "PRO NADĚJKOVSKO" obvod: 1 pořadí na kandidátce: 10 32 let, klempíř, Nadějkov | 174 (7.87%) | |
4. | Josef Kolář kandidátní listina: SNK "PRO NADĚJKOVSKO" obvod: 1 pořadí na kandidátce: 13 38 let, řidič, Nadějkov | 170 (7.69%) | |
5. | Marek Dvořák kandidátní listina: SNK "PRO NADĚJKOVSKO" obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 39 let, podnikatel, Nadějkov | 168 (7.60%) | |
6. | Miroslav Šach kandidátní listina: SNK "PRO NADĚJKOVSKO" obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 38 let, IT technik, Nadějkov | 122 (5.52%) |
Česká strana sociálně demokratická ( 1 zastupitel ) | 6.67% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Bohumil Šitner kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 52 let, technik, Větrov | 114 (23.07%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Jihočeský
51.43 %
oprávněných voličů
48.57 %
nevolilo