České Budějovice
ODS
111 zastupitelů (10.56%)
konečné výsledky
ODS
111 zastupitelů (10.56%)
konečné výsledky
Český Krumlov
KDU-ČSL
39 zastupitelů (8.39%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
39 zastupitelů (8.39%)
konečné výsledky
Jindřichův Hradec
ČSSD
107 zastupitelů (11.23%)
konečné výsledky
ČSSD
107 zastupitelů (11.23%)
konečné výsledky
Písek
ODS
54 zastupitelů (7.89%)
konečné výsledky
ODS
54 zastupitelů (7.89%)
konečné výsledky
Prachatice
TOP 09
41 zastupitelů (7.33%)
konečné výsledky
TOP 09
41 zastupitelů (7.33%)
konečné výsledky
Strakonice
KDU-ČSL
70 zastupitelů (7.97%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
70 zastupitelů (7.97%)
konečné výsledky
Tábor
ČSSD
45 zastupitelů (4.58%)
konečné výsledky
ČSSD
45 zastupitelů (4.58%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Česká strana sociálně demokratická získali 6 zastupitelů | 6 |
Občanská demokratická strana získali 6 zastupitelů | 6 |
Tábor 2020 získali 6 zastupitelů | 6 |
Komunistická strana Čech a Moravy získali 4 zastupitele | 4 |
TOP 09 získali 3 zastupitele | 3 |
Součet ostatních (1)
získali 2 zastupitele | 2 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Tábor.
Zvolení zastupitelé podle stran
Česká strana sociálně demokratická ( 6 zastupitelů ) | 22.22% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | MUDr. Petr Vošta kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 9 68 let, soukromý lékař, Tábor | 3124 (4.57%) | |
2. | Ing. Jan Babor kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 61 let, poslanec PS PČR, Klokoty | 3071 (4.49%) | |
3. | Mgr. Emil Nývlt kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 60 let, středoškolský učitel, Tábor | 2903 (4.24%) | |
4. | Ing. Olga Bastlová kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 40 let, stavební inženýrka, Tábor | 2788 (4.07%) | |
5. | Aleš Gucko kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 53 let, technik, Měšice | 2624 (3.83%) | |
6. | Miroslav Smetana kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 60 let, kontrolor vozby, Klokoty | 2551 (3.73%) |
Občanská demokratická strana ( 6 zastupitelů ) | 22.22% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Hana Randová kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 53 let, starostka města Tábor, Tábor | 2760 (4.58%) | |
2. | doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc. kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 67 let, psychiatr a sexuolog, Tábor | 2704 (4.49%) | |
3. | JUDr. Miroslav Tenkl kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 45 let, advokát, člen ZM, Tábor | 2467 (4.09%) | |
4. | Bc. Simona Žirovnická kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 41 let, živnostník, členka RM a ZM, Tábor | 2373 (3.94%) | |
5. | Ing. František Dědič kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 47 let, poslanec PS PČR, člen RM a ZM, Měšice | 2328 (3.86%) | |
6. | Irena Ravandi, DiS. kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 37 let, živnostník, majitelka kavárny, Větrovy | 2271 (3.77%) |
Tábor 2020 ( 6 zastupitelů ) | 22.22% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | MUDr. Marek Slabý kandidátní listina: Tábor 2020 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 45 let, ředitel záchr. služby JČ kraje, Horky | 3333 (5.61%) | |
2. | Bc. Radoslav Kacerovský, DiS. kandidátní listina: Tábor 2020 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 31 let, vedoucí botanické zahrady, Tábor | 3182 (5.36%) | |
3. | Mgr. Zuzana Pečmanová kandidátní listina: Tábor 2020 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 53 let, pedagožka,místostarostka města, Klokoty | 3037 (5.11%) | |
4. | Ing. Jiří Fišer kandidátní listina: Tábor 2020 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 57 let, projektant, Tábor | 2951 (4.97%) | |
5. | Mgr. František Korbel, Ph.D. kandidátní listina: Tábor 2020 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 34 let, právník, nám.ministra spraved., Tábor | 2631 (4.43%) | |
6. | MUDr. Milan Kasl kandidátní listina: Tábor 2020 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 20 46 let, lékař, Tábor | 2487 (4.19%) |
Komunistická strana Čech a Moravy ( 4 zastupitelé ) | 14.81% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ladislav Šedivý kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 59 let, politický pracovník, Tábor | 2035 (4.61%) | |
2. | Václav Ebert kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 36 let, živnostník, Tábor | 1994 (4.52%) | |
3. | Hana Škrdletová kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 41 let, zdravotní sestra, Tábor | 1833 (4.15%) | |
4. | Růžena Novotná kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 59 let, dispečerka výroby, Tábor | 1737 (3.94%) |
TOP 09 ( 3 zastupitelé ) | 11.11% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Petr Krůček kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 41 let, ředitel divize mezinár. spol., Čekanice | 1830 (5.57%) | |
2. | Ing. Lenka Horejsková kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 48 let, vedoucí odb.kult. a cest.ruch., Tábor | 1774 (5.40%) | |
3. | Ing. arch. Jan Stach kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 58 let, architekt, Tábor | 1583 (4.82%) |
Sdružení SZ, SOS, NK ( 2 zastupitelé ) | 7.41% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Michaela Petrová kandidátní listina: Jinak! obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 31 let, učitelka, Čekanice | 1383 (5.69%) | |
2. | Mgr. Jakub Smrčka, Th.D. kandidátní listina: Jinak! obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 36 let, ředitel muzea, Tábor | 1308 (5.38%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Jihočeský
51.43 %
oprávněných voličů
48.57 %
nevolilo