České Budějovice
ODS
111 zastupitelů (10.56%)
konečné výsledky
ODS
111 zastupitelů (10.56%)
konečné výsledky
Český Krumlov
KDU-ČSL
39 zastupitelů (8.39%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
39 zastupitelů (8.39%)
konečné výsledky
Jindřichův Hradec
ČSSD
107 zastupitelů (11.23%)
konečné výsledky
ČSSD
107 zastupitelů (11.23%)
konečné výsledky
Písek
ODS
54 zastupitelů (7.89%)
konečné výsledky
ODS
54 zastupitelů (7.89%)
konečné výsledky
Prachatice
TOP 09
41 zastupitelů (7.33%)
konečné výsledky
TOP 09
41 zastupitelů (7.33%)
konečné výsledky
Strakonice
KDU-ČSL
70 zastupitelů (7.97%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
70 zastupitelů (7.97%)
konečné výsledky
Tábor
ČSSD
45 zastupitelů (4.58%)
konečné výsledky
ČSSD
45 zastupitelů (4.58%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Občanská demokratická strana získali 7 zastupitelů | 7 |
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem získali 4 zastupitele | 4 |
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ" získali 4 zastupitele | 4 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Chýnov.
Zvolení zastupitelé podle stran
Občanská demokratická strana ( 7 zastupitelů ) | 46.67% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Mgr. Pavel Eybert kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 61 let, senátor, starosta města, Chýnov | 819 (12.91%) | |
2. | Tomáš Hes kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 41 let, záchranář, Chýnov | 625 (9.85%) | |
3. | Jan Pistulka kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 54 let, invalidní důchodce, Chýnov | 618 (9.74%) | |
4. | Mgr. Josef Musil kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 51 let, ředitel školského zařízení, Chýnov | 371 (5.84%) | |
5. | Tomáš Hes kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 66 let, podnikatel, Chýnov | 371 (5.84%) | |
6. | František Vácha kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 49 let, vedoucí pracovník, Chýnov | 352 (5.55%) | |
7. | Václav Jelínek kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 67 let, servisní technik, Chýnov | 319 (5.02%) |
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 4 zastupitelé ) | 26.67% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Libor Kuchař kandidátní listina: SNK z Klouž.,Dobr.,Velm.a Záh. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 41 let, manager, Velmovice | 360 (11.11%) | |
2. | Bc. Andrea Fraitová kandidátní listina: SNK z Klouž.,Dobr.,Velm.a Záh. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 34 let, mateřská dovolená, Kloužovice | 358 (11.05%) | |
3. | Kateřina Bednářová kandidátní listina: SNK z Klouž.,Dobr.,Velm.a Záh. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 15 33 let, zdravotní sestra, Velmovice | 308 (9.51%) | |
4. | Ing. Jan Šmejkal kandidátní listina: SNK z Klouž.,Dobr.,Velm.a Záh. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 8 25 let, technolog, Dobronice u Chýnova | 277 (8.55%) |
"STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ" ( 4 zastupitelé ) | 26.67% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Mgr. Miroslav Mládek kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ" obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 58 let, učitel, Chýnov | 473 (12.89%) | |
2. | Mgr. Milan Rada kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ" obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 39 let, učitel, Chýnov | 381 (10.38%) | |
3. | Otto Strakatý kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ" obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 44 let, strojvedoucí, Chýnov | 381 (10.38%) | |
4. | Ing. Karel Tureček kandidátní listina: "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ" obvod: 1 pořadí na kandidátce: 9 39 let, náměstek ministra zemědělství, Chýnov | 355 (9.67%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Jihočeský
51.43 %
oprávněných voličů
48.57 %
nevolilo