České Budějovice
ODS
111 zastupitelů (10.56%)
konečné výsledky
ODS
111 zastupitelů (10.56%)
konečné výsledky
Český Krumlov
KDU-ČSL
39 zastupitelů (8.39%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
39 zastupitelů (8.39%)
konečné výsledky
Jindřichův Hradec
ČSSD
107 zastupitelů (11.23%)
konečné výsledky
ČSSD
107 zastupitelů (11.23%)
konečné výsledky
Písek
ODS
54 zastupitelů (7.89%)
konečné výsledky
ODS
54 zastupitelů (7.89%)
konečné výsledky
Prachatice
TOP 09
41 zastupitelů (7.33%)
konečné výsledky
TOP 09
41 zastupitelů (7.33%)
konečné výsledky
Strakonice
KDU-ČSL
70 zastupitelů (7.97%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
70 zastupitelů (7.97%)
konečné výsledky
Tábor
ČSSD
45 zastupitelů (4.58%)
konečné výsledky
ČSSD
45 zastupitelů (4.58%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem získali 15 zastupitelů | 15 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Sudoměřice u Bechyně.
Zvolení zastupitelé podle stran
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 15 zastupitelů ) | 100.00% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Bohumil Zeman kandidátní listina: SNK Sudoměřice u Bechyně obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 43 let, dělník, Sudoměřice u Bechyně | 270 (7.62%) | |
2. | Jan Kopáček kandidátní listina: SNK Sudoměřice u Bechyně obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 60 let, zootechnik, Bežerovice | 264 (7.45%) | |
3. | Petr Jelen kandidátní listina: SNK Sudoměřice u Bechyně obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 43 let, řidič, Sudoměřice u Bechyně | 256 (7.22%) | |
4. | Jiří Michálek kandidátní listina: SNK Sudoměřice u Bechyně obvod: 1 pořadí na kandidátce: 9 54 let, podnikatel, Sudoměřice u Bechyně | 255 (7.19%) | |
5. | Jiří Dušek kandidátní listina: SNK Sudoměřice u Bechyně obvod: 1 pořadí na kandidátce: 10 41 let, řidič, Bechyňská Smoleč | 247 (6.97%) | |
6. | Jaroslav Novotný kandidátní listina: SNK Sudoměřice u Bechyně obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 66 let, podnikatel, Bechyňská Smoleč | 243 (6.85%) | |
7. | Stanislav Houdek kandidátní listina: SNK Sudoměřice u Bechyně obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 48 let, zahradník, Sudoměřice u Bechyně | 241 (6.80%) | |
8. | František Tisoň kandidátní listina: SNK Sudoměřice u Bechyně obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 48 let, řidič, Bechyňská Smoleč | 228 (6.43%) | |
9. | Šárka Kratochvílová kandidátní listina: SNK Sudoměřice u Bechyně obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 34 let, zubní technik, Sudoměřice u Bechyně | 224 (6.32%) | |
10. | Věra Kubešová kandidátní listina: SNK Sudoměřice u Bechyně obvod: 1 pořadí na kandidátce: 8 40 let, dělnice, Bežerovice | 213 (6.01%) | |
11. | Václav Opatrný st. kandidátní listina: Čas na změnu obvod: 1 pořadí na kandidátce: 11 63 let, důchodce, Sudoměřice u Bechyně | 141 (8.48%) | |
12. | František Hruška kandidátní listina: Čas na změnu obvod: 1 pořadí na kandidátce: 9 38 let, podnikatel, Sudoměřice u Bechyně | 140 (8.42%) | |
13. | František Zimmel st. kandidátní listina: Čas na změnu obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 54 let, důchodce, Sudoměřice u Bechyně | 137 (8.24%) | |
14. | Václav Opatrný ml. kandidátní listina: Čas na změnu obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 37 let, dělník, Sudoměřice u Bechyně | 136 (8.18%) | |
15. | František Nečesal kandidátní listina: Čas na změnu obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 52 let, dělník, Bechyňská Smoleč | 135 (8.12%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Jihočeský
51.43 %
oprávněných voličů
48.57 %
nevolilo