Domažlice
ČSSD
73 zastupitelů (9.76%)
konečné výsledky
ČSSD
73 zastupitelů (9.76%)
konečné výsledky
Klatovy
"STAN"
52 zastupitelů (5.94%)
konečné výsledky
"STAN"
52 zastupitelů (5.94%)
konečné výsledky
Plzeň-město
ODS
96 zastupitelů (25.74%)
konečné výsledky
ODS
96 zastupitelů (25.74%)
konečné výsledky
Plzeň-jih
ODS
39 zastupitelů (5.17%)
konečné výsledky
ODS
39 zastupitelů (5.17%)
konečné výsledky
Plzeň-sever
ODS
71 zastupitelů (8.05%)
konečné výsledky
ODS
71 zastupitelů (8.05%)
konečné výsledky
Rokycany
ODS
44 zastupitelů (7.83%)
konečné výsledky
ODS
44 zastupitelů (7.83%)
konečné výsledky
Tachov
KSČM
59 zastupitelů (12.88%)
konečné výsledky
KSČM
59 zastupitelů (12.88%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem získali 14 zastupitelů | 14 |
Občanská demokratická strana získali 2 zastupitele | 2 |
Komunistická strana Čech a Moravy získali 1 zastupitele | 1 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Třemošná.
Zvolení zastupitelé podle stran
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 14 zastupitelů ) | 82.35% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | MUDr. Marie Cinertová kandidátní listina: SNK Třemošná 2010 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 54 let, praktická lékařka, Třemošná | 1434 (6.82%) | |
2. | Jiří Zavadil kandidátní listina: SNK Třemošná 2010 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 62 let, místostarosta, Třemošná | 1367 (6.50%) | |
3. | Jaromír Zeithaml kandidátní listina: SNK Třemošná 2010 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 61 let, starosta, Třemošná | 1342 (6.38%) | |
4. | Dalibor Bárta kandidátní listina: SNK Třemošná 2010 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 13 37 let, učitel, hudebník, Třemošná | 1262 (6.00%) | |
5. | Martin Varcholek kandidátní listina: SNK Třemošná 2010 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 36 let, podnikatel, Třemošná | 1256 (5.97%) | |
6. | Ing. Milan Toman kandidátní listina: SNK Třemošná 2010 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 49 let, správce aplikací IT, Třemošná | 1249 (5.94%) | |
7. | Václav Toman kandidátní listina: SNK Třemošná 2010 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 11 45 let, podnikatel, Třemošná | 1239 (5.89%) | |
8. | JUDr. Jana Svejkovská kandidátní listina: SNK Třemošná 2010 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 47 let, notářka, Záluží | 1227 (5.83%) | |
9. | Mgr. Petr Žižka kandidátní listina: SNK Třemošná 2010 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 48 let, podnikatel, Třemošná | 1224 (5.82%) | |
10. | Bedřich Zscherp kandidátní listina: SNK Třemošná 2010 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 8 56 let, podnikatel, Záluží | 1211 (5.76%) | |
11. | Josef Kadera kandidátní listina: SNK Třemošná 2010 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 9 61 let, důchodce, Třemošná | 1209 (5.75%) | |
12. | Karel Kobza kandidátní listina: SNK Třemošná 2010 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 10 57 let, jednatel s.r.o., Třemošná | 1172 (5.57%) | |
13. | Ing. Hana Peřinová kandidátní listina: SNK Třemošná 2010 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 14 53 let, úřednice OŽP KÚ PK, Třemošná | 1149 (5.46%) | |
14. | Pavel Sudík kandidátní listina: SNK Třemošná 2010 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 12 46 let, výpravčí, Třemošná | 1123 (5.34%) |
Občanská demokratická strana ( 2 zastupitelé ) | 11.76% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Mgr. Eva Dobrá kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 50 let, státní zaměstnanec, Třemošná | 391 (8.95%) | |
2. | Ing. Eva Horáková kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 64 let, důchodce, Třemošná | 313 (7.16%) |
Komunistická strana Čech a Moravy ( 1 zastupitel ) | 5.88% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Miroslav Dřízhal kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 59 let, strojvedoucí ČD, Třemošná | 310 (12.07%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Plzeňský
47.0 %
oprávněných voličů
53.0 %
nevolilo