Děčín
ČSSD
54 zastupitelů (10.31%)
konečné výsledky
ČSSD
54 zastupitelů (10.31%)
konečné výsledky
Chomutov
ČSSD
82 zastupitelů (17.98%)
konečné výsledky
ČSSD
82 zastupitelů (17.98%)
konečné výsledky
Litoměřice
ODS
65 zastupitelů (6.64%)
konečné výsledky
ODS
65 zastupitelů (6.64%)
konečné výsledky
Louny
KSČM
79 zastupitelů (12.06%)
konečné výsledky
KSČM
79 zastupitelů (12.06%)
konečné výsledky
Most
ODS
45 zastupitelů (15.00%)
konečné výsledky
ODS
45 zastupitelů (15.00%)
konečné výsledky
Teplice
KSČM
60 zastupitelů (14.05%)
konečné výsledky
KSČM
60 zastupitelů (14.05%)
konečné výsledky
Ústí nad Labem
ODS
52 zastupitelů (15.25%)
konečné výsledky
ODS
52 zastupitelů (15.25%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Komunistická strana Čech a Moravy získali 6 zastupitelů | 6 |
Občanská demokratická strana získali 4 zastupitele | 4 |
Severočeši.cz získali 4 zastupitele | 4 |
Česká strana sociálně demokratická získali 3 zastupitele | 3 |
Věci veřejné získali 3 zastupitele | 3 |
Součet ostatních (1)
získali 1 zastupitele | 1 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Lom.
Zvolení zastupitelé podle stran
Komunistická strana Čech a Moravy ( 6 zastupitelů ) | 28.57% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Josef Nétek kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 56 let, starosta, Lom | 455 (6.47%) | |
2. | Zdeněk Třetina kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 58 let, operátor, Lom | 367 (5.21%) | |
3. | Alena Bozetická kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 57 let, MD,úřednice, Loučná | 351 (4.99%) | |
4. | Bc. Lenka Marešová kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 34 let, účetní, Loučná | 348 (4.94%) | |
5. | Jiří Dörfler kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 60 let, elektrotechnik, Lom | 345 (4.90%) | |
6. | Jaroslava Hanzlíková kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 53 let, účetní, Lom | 345 (4.90%) |
Občanská demokratická strana ( 4 zastupitelé ) | 19.05% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Pavel Barák kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 47 let, Vedoucí obchodního oddělení, Lom | 317 (5.97%) | |
2. | Ing. Jaroslav Henzl kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 30 let, Architekt - projektant, Lom | 292 (5.50%) | |
3. | Vladimír Eminger kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 44 let, Obchodní zástupce, Lom | 291 (5.48%) | |
4. | Mgr. Lenka Hrušková kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 10 51 let, Pedagog-učitelka, Lom | 289 (5.45%) |
Severočeši.cz ( 4 zastupitelé ) | 19.05% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Bc. Kateřina Schwarzová kandidátní listina: Severočeši.cz obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 37 let, státní úřednice, Lom | 309 (6.47%) | |
2. | Ing. Bronislav Schwarz kandidátní listina: Severočeši.cz obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 44 let, ředitel městské policie, Lom | 277 (5.80%) | |
3. | Ing. Michal Mašek kandidátní listina: Severočeši.cz obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 35 let, ředitel divize, Lom | 263 (5.51%) | |
4. | Tomáš Mařík kandidátní listina: Severočeši.cz obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 43 let, vedoucí výroby, Lom | 243 (5.09%) |
Česká strana sociálně demokratická ( 3 zastupitelé ) | 14.29% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | MUDr. Václav Čejka kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 57 let, praktický lékař, Lom | 289 (7.18%) | |
2. | Věra Roštejnská kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 48 let, vedoucí pošty, Loučná | 266 (6.60%) | |
3. | Vratislav Krupka kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 59 let, jednatel společnosti, Lom | 238 (5.91%) |
Věci veřejné ( 3 zastupitelé ) | 14.29% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | MUDr. Zděnka Šteflíková kandidátní listina: Věci veřejné obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 50 let, lékařka, Lom | 243 (6.58%) | |
2. | Eva Emingerová kandidátní listina: Věci veřejné obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 42 let, personální manager, Lom | 209 (5.66%) | |
3. | Rudolf Hruška kandidátní listina: Věci veřejné obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 36 let, živnostník, Lom | 207 (5.60%) |
"Občané městu, město občanům" ( 1 zastupitel ) | 4.76% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Marian Dancso kandidátní listina: "Občané městu, město občanům" obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 29 let, učitel, Lom | 103 (6.96%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Ústecký
41.56 %
oprávněných voličů
58.44 %
nevolilo