Děčín
ČSSD
54 zastupitelů (10.31%)
konečné výsledky
ČSSD
54 zastupitelů (10.31%)
konečné výsledky
Chomutov
ČSSD
82 zastupitelů (17.98%)
konečné výsledky
ČSSD
82 zastupitelů (17.98%)
konečné výsledky
Litoměřice
ODS
65 zastupitelů (6.64%)
konečné výsledky
ODS
65 zastupitelů (6.64%)
konečné výsledky
Louny
KSČM
79 zastupitelů (12.06%)
konečné výsledky
KSČM
79 zastupitelů (12.06%)
konečné výsledky
Most
ODS
45 zastupitelů (15.00%)
konečné výsledky
ODS
45 zastupitelů (15.00%)
konečné výsledky
Teplice
KSČM
60 zastupitelů (14.05%)
konečné výsledky
KSČM
60 zastupitelů (14.05%)
konečné výsledky
Ústí nad Labem
ODS
52 zastupitelů (15.25%)
konečné výsledky
ODS
52 zastupitelů (15.25%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Komunistická strana Čech a Moravy získali 7 zastupitelů | 7 |
Nezávislí pro Bílinu získali 6 zastupitelů | 6 |
Bílinští sociální demokraté získali 5 zastupitelů | 5 |
Občanská demokratická strana získali 3 zastupitele | 3 |
B10 získali 3 zastupitele | 3 |
Součet ostatních (3)
získali 6 zastupitelů | 6 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Bílina.
Zvolení zastupitelé podle stran
Komunistická strana Čech a Moravy ( 7 zastupitelů ) | 23.33% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Oldřich Bubeníček kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 57 let, novinář, Teplické Předměstí | 1522 (6.03%) | |
2. | Pavel Prchal kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 40 let, podnikatel, Pražské Předměstí | 1009 (4.00%) | |
3. | Jitka Brejníková kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 50 let, řidička, Teplické Předměstí | 978 (3.88%) | |
4. | Václav Mojžíš kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 38 let, strážník, Teplické Předměstí | 957 (3.79%) | |
5. | Naděžda Maurerová kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 21 52 let, zdravotní sestra, Újezdské Předměstí | 948 (3.76%) | |
6. | Marie Merbsová kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 54 let, ekonomka, Teplické Předměstí | 919 (3.64%) | |
7. | Aleš Tallowitz kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 33 let, ředitel, Bílina | 890 (3.53%) |
Nezávislí pro Bílinu ( 6 zastupitelů ) | 20.00% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Josef Horáček kandidátní listina: Nezávislí pro Bílinu obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 64 let, starosta města, Bílina | 1271 (5.65%) | |
2. | MUDr. Jaroslav Čermák kandidátní listina: Nezávislí pro Bílinu obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 54 let, praktický lékař, Teplické Předměstí | 1167 (5.19%) | |
3. | Mgr. Zdeněk Svoboda, Ph.D. kandidátní listina: Nezávislí pro Bílinu obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 34 let, vysokoškolský učitel, Újezdské Předměstí | 1129 (5.02%) | |
4. | Pavel Ryjáček kandidátní listina: Nezávislí pro Bílinu obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 41 let, ředitel Městské policie, Teplické Předměstí | 1112 (4.94%) | |
5. | Mgr. Anna Spáčilová kandidátní listina: Nezávislí pro Bílinu obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 59 let, vedoucí lékárník, Pražské Předměstí | 1030 (4.58%) | |
6. | Mgr. Martin Sýkora kandidátní listina: Nezávislí pro Bílinu obvod: 1 pořadí na kandidátce: 13 39 let, učitel, Bílina | 925 (4.11%) |
Bílinští sociální demokraté ( 5 zastupitelů ) | 16.67% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Bc. Zdeněk Rendl ml. kandidátní listina: Bílinští sociální demokraté obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 40 let, živnostník, Pražské Předměstí | 1187 (6.43%) | |
2. | MUDr. Alena Jelínková kandidátní listina: Bílinští sociální demokraté obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 43 let, lékařka, Pražské Předměstí | 835 (4.52%) | |
3. | Bc. René Štěpánek kandidátní listina: Bílinští sociální demokraté obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 38 let, středoškolský učitel, Teplické Předměstí | 827 (4.48%) | |
4. | Zdeněk Rendl kandidátní listina: Bílinští sociální demokraté obvod: 1 pořadí na kandidátce: 11 61 let, živnostník, Bílina | 734 (3.97%) | |
5. | Ludmila Vážná kandidátní listina: Bílinští sociální demokraté obvod: 1 pořadí na kandidátce: 8 57 let, zdravotní sestra, Pražské Předměstí | 679 (3.68%) |
Občanská demokratická strana ( 3 zastupitelé ) | 10.00% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Martin Liška kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 40 let, bankovní úředník, Bílina | 781 (5.88%) | |
2. | Mgr. Vladimíra Hazdrová kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 18 56 let, lékárnice, Újezdské Předměstí | 702 (5.28%) | |
3. | Václav Šlambora kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 52 let, řidič sanitního vozu, Pražské Předměstí | 666 (5.01%) |
B10 ( 3 zastupitelé ) | 10.00% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Jindřich Brunclík kandidátní listina: B10 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 44 let, projektant, statik, Bílina | 713 (5.52%) | |
2. | Mgr. Magdalena Závodská kandidátní listina: B10 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 10 58 let, učitelka na Gymnáziu v Bílině, Pražské Předměstí | 631 (4.89%) | |
3. | Michal Mlej kandidátní listina: B10 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 28 let, živnostník, Újezdské Předměstí | 616 (4.77%) |
Česká strana sociálně demokratická ( 2 zastupitelé ) | 6.67% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | MUDr. Miloslava Prejzová kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 67 let, lékařka, Teplické Předměstí | 474 (6.77%) | |
2. | Milan Pecháček kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 67 let, důchodce, Mostecké Předměstí | 396 (5.65%) |
Věci veřejné ( 2 zastupitelé ) | 6.67% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Antonín Majer kandidátní listina: Věci veřejné obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 53 let, podnikatel, Mostecké Předměstí | 668 (8.60%) | |
2. | Ing. František Poživil kandidátní listina: Věci veřejné obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 35 let, statik - architekt, Teplické Předměstí | 449 (5.78%) |
TOP 09 ( 2 zastupitelé ) | 6.67% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Petr Rosenkranz kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 41 let, daňový poradce, Teplické Předměstí | 534 (6.82%) | |
2. | Pavel Pastyřík, MSc. MBA kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 40 let, ředitel společnosti, Mostecké Předměstí | 497 (6.35%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Ústecký
41.56 %
oprávněných voličů
58.44 %
nevolilo