Děčín
ČSSD
54 zastupitelů (10.31%)
konečné výsledky
ČSSD
54 zastupitelů (10.31%)
konečné výsledky
Chomutov
ČSSD
82 zastupitelů (17.98%)
konečné výsledky
ČSSD
82 zastupitelů (17.98%)
konečné výsledky
Litoměřice
ODS
65 zastupitelů (6.64%)
konečné výsledky
ODS
65 zastupitelů (6.64%)
konečné výsledky
Louny
KSČM
79 zastupitelů (12.06%)
konečné výsledky
KSČM
79 zastupitelů (12.06%)
konečné výsledky
Most
ODS
45 zastupitelů (15.00%)
konečné výsledky
ODS
45 zastupitelů (15.00%)
konečné výsledky
Teplice
KSČM
60 zastupitelů (14.05%)
konečné výsledky
KSČM
60 zastupitelů (14.05%)
konečné výsledky
Ústí nad Labem
ODS
52 zastupitelů (15.25%)
konečné výsledky
ODS
52 zastupitelů (15.25%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem získali 6 zastupitelů | 6 |
Sdružení Nestraníci, NK získali 3 zastupitele | 3 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Bžany.
Zvolení zastupitelé podle stran
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 6 zastupitelů ) | 66.67% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ivana Horčicová kandidátní listina: SNK - Za rozvoj obce obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 39 let, všeobecná účetní, Bžany | 274 (14.55%) | |
2. | František Preiss kandidátní listina: SNK - Za rozvoj obce obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 51 let, OSVČ, Lbín | 237 (12.58%) | |
3. | Jiřina Pertlová kandidátní listina: SNK - Za rozvoj obce obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 50 let, ředitelka MŠ, Hradiště | 218 (11.57%) | |
4. | Jaroslava Capoušková kandidátní listina: SNK - Za rozvoj obce obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 38 let, úřednice, Bžany | 195 (10.35%) | |
5. | Bohuslav Maydl kandidátní listina: SNK - Za rozvoj obce obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 39 let, řidič, Lysec | 176 (9.34%) | |
6. | Ing. Ladislav Král kandidátní listina: SNK-Občanské sdružení BŽANY obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 48 let, konstruktér, Lbín | 106 (15.82%) |
Sdružení Nestraníci, NK ( 3 zastupitelé ) | 33.33% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Tomáš Jelínek kandidátní listina: Sdruž. pro roz. všech obcí Bža obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 39 let, bankéř, Lbín | 223 (15.88%) | |
2. | Mgr. Zlatuše Schmitzová kandidátní listina: Sdruž. pro roz. všech obcí Bža obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 48 let, právník, Hradiště | 196 (13.96%) | |
3. | Milan Svědínek kandidátní listina: Sdruž. pro roz. všech obcí Bža obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 49 let, vulkanizér, Lhenice | 168 (11.96%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Ústecký
41.56 %
oprávněných voličů
58.44 %
nevolilo