Děčín
ČSSD
54 zastupitelů (10.31%)
konečné výsledky
ČSSD
54 zastupitelů (10.31%)
konečné výsledky
Chomutov
ČSSD
82 zastupitelů (17.98%)
konečné výsledky
ČSSD
82 zastupitelů (17.98%)
konečné výsledky
Litoměřice
ODS
65 zastupitelů (6.64%)
konečné výsledky
ODS
65 zastupitelů (6.64%)
konečné výsledky
Louny
KSČM
79 zastupitelů (12.06%)
konečné výsledky
KSČM
79 zastupitelů (12.06%)
konečné výsledky
Most
ODS
45 zastupitelů (15.00%)
konečné výsledky
ODS
45 zastupitelů (15.00%)
konečné výsledky
Teplice
KSČM
60 zastupitelů (14.05%)
konečné výsledky
KSČM
60 zastupitelů (14.05%)
konečné výsledky
Ústí nad Labem
ODS
52 zastupitelů (15.25%)
konečné výsledky
ODS
52 zastupitelů (15.25%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Sdružení "STAN", NK získali 4 zastupitele | 4 |
Česká strana sociálně demokratická získali 3 zastupitele | 3 |
Komunistická strana Čech a Moravy získali 3 zastupitele | 3 |
SNK Evropští demokraté získali 3 zastupitele | 3 |
Občanská demokratická strana získali 2 zastupitele | 2 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Hrobčice.
Zvolení zastupitelé podle stran
Sdružení "STAN", NK ( 4 zastupitelé ) | 26.67% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Jana Syslová kandidátní listina: ZA OBEC KRÁSNĚJŠÍ obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 36 let, ekonom, Mukov | 148 (10.96%) | |
2. | Richard Vrána kandidátní listina: ZA OBEC KRÁSNĚJŠÍ obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 32 let, státní zaměstnanec, Razice | 105 (7.77%) | |
3. | František Hrůnek kandidátní listina: ZA OBEC KRÁSNĚJŠÍ obvod: 1 pořadí na kandidátce: 10 34 let, truhlář, Hrobčice | 102 (7.55%) | |
4. | Robert Schuran kandidátní listina: ZA OBEC KRÁSNĚJŠÍ obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 39 let, živnostník, Červený Újezd | 96 (7.11%) |
Česká strana sociálně demokratická ( 3 zastupitelé ) | 20.00% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Hedvika Vytejčková kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 58 let, občanský pracovník, Tvrdín | 100 (10.91%) | |
2. | Mgr. Marcela Rafflerová kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 55 let, učitelka, Hrobčice | 99 (10.80%) | |
3. | Ing. Marcela Očková kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 30 let, učitelka, Razice | 97 (10.58%) |
Komunistická strana Čech a Moravy ( 3 zastupitelé ) | 20.00% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Jiří Švejnoha kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 54 let, výrobně-techn.ředitel, Mukov | 129 (11.53%) | |
2. | Josef Komárek kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 62 let, důchodce, Hrobčice | 110 (9.83%) | |
3. | Pavlína Richterová kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 44 let, pracovnice pošty, Hrobčice | 101 (9.03%) |
SNK Evropští demokraté ( 3 zastupitelé ) | 20.00% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Gabriela Nestlerová kandidátní listina: SNK Evropští demokraté obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 43 let, učitelka, Mirošovice | 141 (12.78%) | |
2. | Mgr. Jitka Pilná kandidátní listina: SNK Evropští demokraté obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 46 let, učitelka, Hrobčice | 130 (11.78%) | |
3. | Petr Zeman kandidátní listina: SNK Evropští demokraté obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 36 let, dělník, Razice | 102 (9.24%) |
Občanská demokratická strana ( 2 zastupitelé ) | 13.33% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Dana Fejesová kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 47 let, administrativní pracovnice, Mrzlice | 84 (11.00%) | |
2. | Ing. Jana Biedermannová kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 24 let, mateřská dovolená, Tvrdín | 73 (9.56%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Ústecký
41.56 %
oprávněných voličů
58.44 %
nevolilo