Děčín
ČSSD
54 zastupitelů (10.31%)
konečné výsledky
ČSSD
54 zastupitelů (10.31%)
konečné výsledky
Chomutov
ČSSD
82 zastupitelů (17.98%)
konečné výsledky
ČSSD
82 zastupitelů (17.98%)
konečné výsledky
Litoměřice
ODS
65 zastupitelů (6.64%)
konečné výsledky
ODS
65 zastupitelů (6.64%)
konečné výsledky
Louny
KSČM
79 zastupitelů (12.06%)
konečné výsledky
KSČM
79 zastupitelů (12.06%)
konečné výsledky
Most
ODS
45 zastupitelů (15.00%)
konečné výsledky
ODS
45 zastupitelů (15.00%)
konečné výsledky
Teplice
KSČM
60 zastupitelů (14.05%)
konečné výsledky
KSČM
60 zastupitelů (14.05%)
konečné výsledky
Ústí nad Labem
ODS
52 zastupitelů (15.25%)
konečné výsledky
ODS
52 zastupitelů (15.25%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Sdružení ČSNS, NK získali 6 zastupitelů | 6 |
Česká strana sociálně demokratická získali 3 zastupitele | 3 |
Komunistická strana Čech a Moravy získali 3 zastupitele | 3 |
Občanská demokratická strana získali 3 zastupitele | 3 |
Sdružení VPM, NK získali 2 zastupitele | 2 |
Součet ostatních (4)
získali 4 zastupitele | 4 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Krupka.
Zvolení zastupitelé podle stran
Sdružení ČSNS, NK ( 6 zastupitelů ) | 28.57% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Zdeněk Matouš kandidátní listina: Sdružení ČSNS a NK-Šance pro m obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 46 let, ekonom, Bohosudov | 1051 (5.91%) | |
2. | Ing. Lumír Kváča kandidátní listina: Sdružení ČSNS a NK-Šance pro m obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 55 let, ekonom, Bohosudov | 904 (5.08%) | |
3. | Zdeněk Saifert kandidátní listina: Sdružení ČSNS a NK-Šance pro m obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 38 let, vedoucí provozu údržby města, Maršov | 888 (4.99%) | |
4. | MUDr. Zuzana Gregorová kandidátní listina: Sdružení ČSNS a NK-Šance pro m obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 43 let, odborný lékař, Bohosudov | 857 (4.82%) | |
5. | Václav Šanda kandidátní listina: Sdružení ČSNS a NK-Šance pro m obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 44 let, živnostník, Krupka | 775 (4.36%) | |
6. | Mgr. Tomáš Syryčanský kandidátní listina: Sdružení ČSNS a NK-Šance pro m obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 32 let, středoškol.učitel, sport.manaž, Maršov | 743 (4.18%) |
Česká strana sociálně demokratická ( 3 zastupitelé ) | 14.29% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Jiří Motyčka kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 49 let, inženýr železniční dopravy, Bohosudov | 524 (6.41%) | |
2. | Mgr. Věra Pavlátová kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 39 let, profesorka, Maršov | 504 (6.17%) | |
3. | Ing. Jaroslav Mráček kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 8 53 let, učitel, Soběchleby | 459 (5.61%) |
Komunistická strana Čech a Moravy ( 3 zastupitelé ) | 14.29% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Jaroslav Dubský kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 60 let, technik, Unčín | 590 (6.63%) | |
2. | Petr Kadavý kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 58 let, podnikatel, Bohosudov | 494 (5.55%) | |
3. | Mgr. Dagmar Mrázková kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 77 let, důchodce, Krupka | 493 (5.54%) |
Občanská demokratická strana ( 3 zastupitelé ) | 14.29% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Milan Puchar kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 49 let, starosta, projektant, Krupka | 887 (8.29%) | |
2. | Václav Krása kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 15 55 let, provozovatel restaurace, Bohosudov | 582 (5.44%) | |
3. | Jan Bokoč kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 61 let, podnikatel, Unčín | 562 (5.25%) |
Sdružení VPM, NK ( 2 zastupitelé ) | 9.52% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Mgr. Miloslava Bačová kandidátní listina: Z d r a v á K r u p k a obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 56 let, středoškolská učitelka, Bohosudov | 559 (6.88%) | |
2. | Mgr. Dana Krejsová kandidátní listina: Z d r a v á K r u p k a obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 31 let, projektová manažerka, Vrchoslav | 498 (6.13%) |
Suverenita - blok Jany Bobošíkové, strana zdravého rozumu ( 1 zastupitel ) | 4.76% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Mgr. Květoslava Vítů kandidátní listina: Suverenita-blok J.Bobošíkové obvod: 1 pořadí na kandidátce: 11 63 let, důchodce, Bohosudov | 307 (7.36%) |
Sdružení KDU-ČSL, NK ( 1 zastupitel ) | 4.76% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Mgr. Tomáš Liška kandidátní listina: Krupka naše město obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 37 let, Ředitel ZŠ Teplická, Bohosudov | 508 (9.45%) |
Sdružení HNHRM, NK ( 1 zastupitel ) | 4.76% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Karel Rouček kandidátní listina: Sdružení HNHRM,NK-Spor.pro Kru obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 46 let, soukromý podnikatel, Krupka | 425 (8.45%) |
TOP 09 ( 1 zastupitel ) | 4.76% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Bc. Rostislav Kadlec kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 31 let, krajský manažer TOP 09, Vrchoslav | 252 (6.53%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Ústecký
41.56 %
oprávněných voličů
58.44 %
nevolilo