Chrudim
KDU-ČSL
89 zastupitelů (8.71%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
89 zastupitelů (8.71%)
konečné výsledky
Pardubice
ODS
101 zastupitelů (9.17%)
konečné výsledky
ODS
101 zastupitelů (9.17%)
konečné výsledky
Svitavy
KDU-ČSL
87 zastupitelů (7.81%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
87 zastupitelů (7.81%)
konečné výsledky
Ústí nad Orlicí
KDU-ČSL
85 zastupitelů (7.78%)
konečné výsledky
KDU-ČSL
85 zastupitelů (7.78%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Sdružení "STAN", NK získali 7 zastupitelů | 7 |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová získali 5 zastupitelů | 5 |
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem získali 3 zastupitele | 3 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Proseč.
Zvolení zastupitelé podle stran
Sdružení "STAN", NK ( 7 zastupitelů ) | 46.67% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Jan Macháček kandidátní listina: ZA LEPŠÍ PROSEČ obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 32 let, podnikatel, Proseč | 634 (9.84%) | |
2. | Ing. Martin Novák kandidátní listina: ZA LEPŠÍ PROSEČ obvod: 1 pořadí na kandidátce: 15 44 let, starosta, Proseč | 629 (9.76%) | |
3. | Karel Hloušek kandidátní listina: ZA LEPŠÍ PROSEČ obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 65 let, bývalý starosta, Proseč - Záboří | 611 (9.48%) | |
4. | MgrA. Marek Rejent kandidátní listina: ZA LEPŠÍ PROSEČ obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 40 let, výtvarný umělec, Proseč - Záboří | 540 (8.38%) | |
5. | Dušan Barcuch kandidátní listina: ZA LEPŠÍ PROSEČ obvod: 1 pořadí na kandidátce: 8 45 let, živnostník, Miřetín | 527 (8.18%) | |
6. | Ing. Jaromíra Pospíšilová kandidátní listina: ZA LEPŠÍ PROSEČ obvod: 1 pořadí na kandidátce: 12 43 let, ekonomka, Proseč | 496 (7.69%) | |
7. | Mgr. Lenka Žežulková kandidátní listina: ZA LEPŠÍ PROSEČ obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 34 let, učitelka a lektorka, Proseč | 353 (5.47%) |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová ( 5 zastupitelů ) | 33.33% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | František Skála kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 54 let, místostarosta, Proseč - Záboří | 776 (17.81%) | |
2. | Josef Soukal kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 30 let, stavební technik, Proseč | 482 (11.06%) | |
3. | Pavel Čermák kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 51 let, elektrotechnik, Proseč - Podměstí | 384 (8.81%) | |
4. | Ing. Martin Zach kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 28 let, designer nábytku, Miřetín | 263 (6.03%) | |
5. | Josef Sodomka kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 34 let, výtvarník, Proseč - Záboří | 182 (4.17%) |
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 3 zastupitelé ) | 20.00% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Tomáš Háp kandidátní listina: SNK "NAŠE OBEC" obvod: 1 pořadí na kandidátce: 10 39 let, obchodní zástupce, Proseč | 348 (11.50%) | |
2. | Kristýna Běloušková kandidátní listina: SNK "NAŠE OBEC" obvod: 1 pořadí na kandidátce: 8 45 let, mistrová, Proseč | 275 (9.09%) | |
3. | Luboš Baťa kandidátní listina: SNK "NAŠE OBEC" obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 55 let, soukromý podnikatel, Proseč - Záboří | 273 (9.02%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Pardubický
51.39 %
oprávněných voličů
48.61 %
nevolilo