iDNES.cz / Volby

  • Pátek 22. února 2019 Petr

BruntálFrýdek-MístekKarvináNový JičínOpavaOstrava-město
Bruntál
KSČM
68 zastupitelů (10.95%)
konečné výsledky
Frýdek-Místek
ČSSD
132 zastupitelů (15.00%)
konečné výsledky
Karviná
ČSSD
117 zastupitelů (34.11%)
konečné výsledky
Nový Jičín
KDU-ČSL
90 zastupitelů (13.29%)
konečné výsledky
Opava
KDU-ČSL
104 zastupitelů (10.16%)
konečné výsledky
Ostrava-město
ČSSD
166 zastupitelů (25.46%)
konečné výsledky

Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.


Úspěšnost politických stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
získali 8 zastupitelů
8
Občanská demokratická strana
získali 5 zastupitelů
5
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
získali 3 zastupitele
3
Česká strana sociálně demokratická
získali 2 zastupitele
2
Komunistická strana Čech a Moravy
získali 2 zastupitele
2
Součet ostatních (1)
získali 1 zastupitele
1

Popis grafu

Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Štramberk.

Zvolení zastupitelé podle stran

Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 8 zastupitelů ) 38.10% zastupitelů
1. Ing. Jan Socha
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.(SNK)
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 13
54 let, ředitel Relax v podhůří Beskyd, Štramberk
521
(5.82%)
2. Bc. Věra Hanzlíková
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.(SNK)
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
46 let, vedoucí učitelka MŠ Kopřivnice, Štramberk
518
(5.79%)
3. Antonín Kramoliš
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.(SNK)
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
54 let, zaměst. Kotouč s.r.o.Štramberk, Štramberk
475
(5.31%)
4. Mgr. Zdeňka Svobodová
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.(SNK)
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
56 let, učitelka ZŠ a MŠ Štramberk, Štramberk
465
(5.20%)
5. Jindřiška Kundlová
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.(SNK)
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
58 let, invalidní důchodkyně, Štramberk
452
(5.05%)
6. Radim Daněk
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.(SNK)
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
40 let, technik, Štramberk
441
(4.93%)
7. Ing. Oldřich Škrabal
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.(SNK)
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
46 let, technik Terex Tatra a.s.Kopř., Štramberk
433
(4.84%)
8. Ing. Václav Socha
kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.(SNK)
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
27 let, plánovač jakosti, Štramberk
421
(4.70%)
Občanská demokratická strana ( 5 zastupitelů ) 23.81% zastupitelů
1. Mgr. Ondřej Šimíček
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
26 let, obchodní konzultant, Štramberk
397
(6.76%)
2. Josef Vašek
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
61 let, vedoucí Technické správy města, Štramberk
375
(6.39%)
3. Mgr. Lukáš Seibert
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
31 let, advokát, Štramberk
348
(5.93%)
4. Mgr. Jana Milichová
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 17
49 let, středoškolský pedagog, Štramberk
348
(5.93%)
5. MUDr. Petr Huvar
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 9
47 let, privátní lékař, Štramberk
333
(5.67%)
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová ( 3 zastupitelé ) 14.29% zastupitelů
1. Michal Dostál
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
35 let, mistr, Štramberk
264
(7.48%)
2. Ing. Jan David
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
55 let, ekonom, Štramberk
241
(6.82%)
3. Mgr. Pavla Jurková
kandidátní listina: Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
61 let, důchodce, Štramberk
231
(6.54%)
Česká strana sociálně demokratická ( 2 zastupitelé ) 9.52% zastupitelů
1. Ing. Čestmír Bár
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
38 let, technik, Štramberk
225
(7.86%)
2. Lubomír Šmahlík
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
54 let, strojník, Štramberk
198
(6.92%)
Komunistická strana Čech a Moravy ( 2 zastupitelé ) 9.52% zastupitelů
1. Stanislav Hejtmančík
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
57 let, podnikatel, Štramberk
309
(9.25%)
2. Marie Guznarová
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
65 let, důchodce, Štramberk
214
(6.40%)
TOP 09 ( 1 zastupitel ) 4.76% zastupitelů
1. MUDr. Barbora Šebková
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 10
38 let, dětská lékařka, Štramberk
287
(13.21%)

Výsledky voleb

100,00 %
Podíl zpracovaných volebních okrsků100.0 %

Zobrazit mapu ČR s výsledky


Volební účast

Kraj Moravskoslezský

41.4 % oprávněných voličů
58.6 % nevolilo