Výsledky pro obec Šluknov Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)
100,00 %
okrsků sečteno |
|
36,94 %
volební účast |
|
Celkem se volí 15 zastupitelů
Legenda
7STAN
4HNHRM
1USZ
1SNK-CELK
1KSČM
1ČSSD
Počet zvolených zastupitelů v obci
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (38,7 % hlasů)obhajuje 6 mandátů, strana získala 8 106 hlasů (obsadili 7 mandátů) | |
7 | |
HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST (23,77 % hlasů)obhajuje 2 mandáty, strana získala 4 979 hlasů (obsadili 4 mandáty) | |
4 | |
Unie pro sport a zdraví (9,07 % hlasů)obhajuje 1 mandát, strana získala 1 899 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Hasiči (8,62 % hlasů)strana získala 1 806 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Komunistická strana Čech a Moravy (8,2 % hlasů)obhajuje 1 mandát, strana získala 1 717 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Česká strana sociálně demokratická (6,29 % hlasů)obhajuje 2 mandáty, strana získala 1 318 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
MĚSTO LIDEM (5,35 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 121 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 7 mandátů 38,7 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. Eva Džumanovákandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 926 |
2. | Zdeněk Kirchnerkandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 610 |
3. | Ing. Tomáš Kolonečnýkandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 589 |
4. | Božena Zemanovákandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 558 |
5. | Petr Kocián, DiS.kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 582 |
6. | Mgr. Ivana Ganišinovákandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 513 |
7. | Mgr. Iveta Laštůvkovákandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 499 |
HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST | 4 mandáty 23,77 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. Bc Rudolf Sochorkandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST | 591 |
2. | Mgr. Lenka Líbalovákandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST | 437 |
3. | Ing. Pavel Koutkandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST | 375 |
4. | Ing. Jakub Šulákkandidátní listina: HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST | 386 |
Unie pro sport a zdraví | 1 mandát 9,07 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Jiří Beneškandidátní listina: Unie pro sport a zdraví | 337 |
Hasiči | 1 mandát 8,62 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Marek Kopeckýkandidátní listina: Hasiči | 326 |
Komunistická strana Čech a Moravy | 1 mandát 8,2 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Emília Procházkovákandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 295 |
Česká strana sociálně demokratická | 1 mandát 6,29 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | ing. Milan Kořínekkandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 239 |
Úspěšnost stran
Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.
strana | 2014 | +/- | celkem 2018 | trend |
---|---|---|---|---|
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 6 | +1 | 7 | |
HNUTÍ NEZÁVISLÝCH ZA HARMONICKÝ ROZVOJ OBCÍ A MĚST | 2 | +2 | 4 | |
Unie pro sport a zdraví | 1 | 0 | 1 | |
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem | 2 | -1 | 1 | |
Komunistická strana Čech a Moravy | 1 | 0 | 1 | |
Česká strana sociálně demokratická | 2 | -1 | 1 | |
MĚSTO LIDEM | 0 | 0 | 0 | |
NEZÁVISLÍ | 1 | -1 | 0 |