Výsledky pro obec Choceň Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)
100,00 %
okrsků sečteno |
|
51,79 %
volební účast |
|
Celkem se volí 21 zastupitelů
Legenda
10STAN+NK
3ODS
3KDU-ČSL
2SNK-CELK
2Nestran.
1KSČM
Počet zvolených zastupitelů v obci
ŽIVÁ CHOCEŇ (36,5 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 24 865 hlasů (obsadili 10 mandátů) | |
10 | |
Občanská demokratická strana (13,04 % hlasů)obhajuje 6 mandátů, strana získala 8 880 hlasů (obsadili 3 mandáty) | |
3 | |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (11,99 % hlasů)obhajuje 3 mandáty, strana získala 8 171 hlasů (obsadili 3 mandáty) | |
3 | |
Nestraníci (10 % hlasů)obhajuje 3 mandáty, strana získala 6 814 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
OTEVŘENÁ RADNICE CHOCEŇ (7,27 % hlasů)strana získala 4 954 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
CHOCEŇ PRO LIDI (6,66 % hlasů)strana získala 4 540 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Komunistická strana Čech a Moravy (5,45 % hlasů)obhajuje 1 mandát, strana získala 3 710 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Strana soukromníků České republiky (4,77 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 3 250 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 | |
Choceňáci s podporou České strany sociálně demokratické (4,32 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 940 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 |
ŽIVÁ CHOCEŇ | 10 mandátů 36,5 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Jan Ropekkandidátní listina: ŽIVÁ CHOCEŇ | 1 496 |
2. | Ing. Jiří Pírkokandidátní listina: ŽIVÁ CHOCEŇ | 1 480 |
3. | Jiří Hejzlarkandidátní listina: ŽIVÁ CHOCEŇ | 1 404 |
4. | Milan Matějkakandidátní listina: ŽIVÁ CHOCEŇ | 1 398 |
5. | Ing. Jan Doležal, Ph.D.kandidátní listina: ŽIVÁ CHOCEŇ | 1 345 |
6. | Jan Pažinkandidátní listina: ŽIVÁ CHOCEŇ | 1 201 |
7. | Bc. Vojtěch Sedláčekkandidátní listina: ŽIVÁ CHOCEŇ | 1 286 |
8. | Tomáš Klímakandidátní listina: ŽIVÁ CHOCEŇ | 1 215 |
9. | Ing. Michal Hašekkandidátní listina: ŽIVÁ CHOCEŇ | 1 187 |
10. | Ing. Marie Víchovákandidátní listina: ŽIVÁ CHOCEŇ | 1 220 |
Občanská demokratická strana | 3 mandáty 13,04 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Ladislav Valtrkandidátní listina: Občanská demokratická strana | 861 |
2. | Jan Čulíkkandidátní listina: Občanská demokratická strana | 767 |
3. | Miroslav Kučerakandidátní listina: Občanská demokratická strana | 603 |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 3 mandáty 11,99 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Vojtěch Štanclkandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 742 |
2. | Věra Luxovákandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 640 |
3. | doc. PhDr. Jiří Kopecký, Ph.D.kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 536 |
Nestraníci | 2 mandáty 10 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Pavel Zemankandidátní listina: Nestraníci | 712 |
2. | PharmDr. Zdeněk Obrkandidátní listina: Nestraníci | 661 |
OTEVŘENÁ RADNICE CHOCEŇ | 1 mandát 7,27 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. Dagmar Bláhovákandidátní listina: OTEVŘENÁ RADNICE CHOCEŇ | 428 |
CHOCEŇ PRO LIDI | 1 mandát 6,66 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Martin Grundmankandidátní listina: CHOCEŇ PRO LIDI | 413 |
Komunistická strana Čech a Moravy | 1 mandát 5,45 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Jindřich Mikuleckýkandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 548 |
Úspěšnost stran
Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.
strana | 2014 | +/- | celkem 2018 | trend |
---|---|---|---|---|
ŽIVÁ CHOCEŇ | 0 | +10 | 10 | |
Občanská demokratická strana | 6 | -3 | 3 | |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 3 | 0 | 3 | |
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem | 5 | -3 | 2 | |
Nestraníci | 3 | -1 | 2 | |
Komunistická strana Čech a Moravy | 1 | 0 | 1 | |
Strana soukromníků České republiky | 0 | 0 | 0 | |
Choceňáci s podporou České strany sociálně demokratické | 0 | 0 | 0 | |
Česká strana sociálně demokratická | 2 | -2 | 0 | |
Sdružení TOP 09, NK | 1 | -1 | 0 |
Zvolte obec | Účast |
---|---|
Albrechtice | 59,47 % |
Anenská Studánka | 45,33 % |
Běstovice | 65,01 % |
Bošín | 62,96 % |
Brandýs nad Orlicí | 49,95 % |
Bučina | 66,32 % |
Bystřec | 61,75 % |
Cotkytle | 62,15 % |
Čenkovice | 70,67 % |
Červená Voda | 46,47 % |
Česká Rybná | 64,57 % |
Česká Třebová | 44,02 % |
České Heřmanice | 68,04 % |
České Libchavy | 62,82 % |
České Petrovice | 59,69 % |
Damníkov | 68,36 % |
Dlouhá Třebová | 57,45 % |
Dlouhoňovice | 45,55 % |
Dobříkov | 58,63 % |
Dolní Čermná | 62,66 % |
Dolní Dobrouč | 56,03 % |
Dolní Morava | 80,98 % |
Džbánov | 39,64 % |
Hejnice | 75,29 % |
Helvíkovice | 68,24 % |
Hnátnice | 55,78 % |
Horní Čermná | 61,33 % |
Horní Heřmanice | 63,14 % |
Horní Třešňovec | 68,75 % |
Hrádek | 56,41 % |
Hrušová | 46,69 % |
Choceň | 51,79 % |
Jablonné nad Orlicí | 56,40 % |
Jamné nad Orlicí | 67,33 % |
Javorník | 74,65 % |
Jehnědí | 67,05 % |
Kameničná | 67,04 % |
Klášterec nad Orlicí | 59,34 % |
Koldín | 83,10 % |
Kosořín | 63,70 % |
Králíky | 46,17 % |
Krasíkov | 65,46 % |
Kunvald | 68,88 % |
Lanškroun | 50,52 % |
Leština | 58,92 % |
Letohrad | 59,33 % |
Libecina | 72,39 % |
Libchavy | 54,40 % |
Lichkov | 67,85 % |
Líšnice | 58,11 % |
Lubník | 64,39 % |
Lukavice | 38,18 % |
Luková | 51,54 % |
Mistrovice | 61,81 % |
Mladkov | 60,46 % |
Mostek | 66,49 % |
Nasavrky | 68,75 % |
Nekoř | 64,27 % |
Nové Hrady | 56,22 % |
Orlické Podhůří | 62,89 % |
Orličky | 70,26 % |
Ostrov | 47,42 % |
Oucmanice | 59,89 % |
Pastviny | 60,00 % |
Petrovice | 73,74 % |
Písečná | 45,76 % |
Plchovice | 65,00 % |
Podlesí | 72,73 % |
Přívrat | 68,77 % |
Pustina | 80,36 % |
Radhošť | 82,14 % |
Rudoltice | 43,99 % |
Rybník | 55,78 % |
Řepníky | 55,08 % |
Řetová | 60,75 % |
Řetůvka | 62,56 % |
Sázava | 42,01 % |
Seč | 65,12 % |
Semanín | 64,08 % |
Skořenice | 64,56 % |
Slatina | 59,04 % |
Sobkovice | 61,58 % |
Sopotnice | 36,04 % |
Sruby | 34,19 % |
Stradouň | 47,68 % |
Strážná | 69,05 % |
Studené | 74,15 % |
Sudislav nad Orlicí | 57,84 % |
Sudslava | 65,81 % |
Svatý Jiří | 78,10 % |
Šedivec | 76,58 % |
Tatenice | 64,86 % |
Těchonín | 65,11 % |
Tisová | 69,54 % |
Trpík | 38,33 % |
Třebovice | 58,11 % |
Týnišťko | 57,14 % |
Újezd u Chocně | 47,51 % |
Ústí nad Orlicí | 45,12 % |
Velká Skrovnice | 56,33 % |
Verměřovice | 30,23 % |
Vinary | 67,92 % |
Voděrady | 72,26 % |
Vraclav | 42,09 % |
Vračovice-Orlov | 73,33 % |
Výprachtice | 42,33 % |
Vysoké Mýto | 42,96 % |
Zádolí | 76,32 % |
Záchlumí | 55,57 % |
Zálší | 54,45 % |
Zámrsk | 32,24 % |
Zářecká Lhota | 69,68 % |
Žamberk | 48,01 % |
Žampach | 46,31 % |
Žichlínek | 55,45 % |